Асеновград - Пампорово, през Лъки - как е пътят?

Пътувания, пътеписи, пътна обстановка, опасни участъци, внимавайте като минавате...
Потребителски аватар
Yan4o
генерал
генерал
Град: Варна
Кара: Citroen С5 2.0hdi '03, ex - Peugeot 405Mi16 '89
Has thanked: 15 times
Been thanked: 77 times

Асеновград - Пампорово, през Лъки - как е пътят?

Мнениеот Yan4o » вт авг 13, 2019 2:25 pm

В края на седмицата смятам да пътувам малко из Родопите и тъй като крайната ми цел е Гела, а Асеновград - Смолян през Наречен и Чепеларе (който си е главния) съм го пътувал, ми се ще да пробвам как е вариантът през Лъки. Струва ми се, че ще е доста живописно, но се опасявам дали състоянието на пътя ще е приемливо и да не си разбия само колата из дупки. Някой ако е пътувал скоро или има впечатления от този район, ще съм благодарен, ако сподели. В петък пътувам.
Минута смях прибавя година живот. Условно. :)

Потребителски аватар
Ozzie
старши сержант
старши сержант
Град: Варна
Кара: Форд Focus C-Max 1,6 HDi 80 kW
Has thanked: 981 times
Been thanked: 793 times
Контакти:

Re: Асеновград - Пампорово, през Лъки - как е пътят?

Мнениеот Ozzie » ср авг 14, 2019 12:31 pm

От ходенията ми из Родопите през последните 4-5 години съм останал с впечатление, че пътищата са в много добро състояние, независимо кой маршрут избереш. Има изключения, но те по- скоро са за непопулярни дестинации.

P.S. И да е лош пътя, едва ли ще е по- скапан от Дупница- Самоков или Боровец- Костенец, по които имах "удоволствие" да мина преди няколко дни.

P.S.P.S. Идея за контакт, гледам, че бил на линия преди няколко дни - memberlist.php?mode=viewprofile&u=24077
viewtopic.php?f=34&t=48372

Върни се в “На пътя”