Ако може някой да ми помогне най вече пРаСе - то

Потребителски аватар
205_Stanio
сержант
сержант
Град: Русе
Кара: 205 1.4 XR & 1.9 GTI-RIP & XU10J4RS RALLYE / Р & 530 d / P
Been thanked: 9 times

Ако може някой да ми помогне най вече пРаСе - то

Мнениеот 205_Stanio » съб ное 19, 2005 3:34 pm

Ако може да повдигна един вапрос най вече кам пРаСе - то штот знам за него, че има яка музика във своята 205- ца та вапроса ми беше как се справя с вибриращите и издаващи много гаден звук ламарини ???? Аз се сбъсках с тоя проблем скоро и да ви кажа честно вече май сажалявам, че сам си словижил MUSIC в моята 205 - ца !!!!!!!!! Моля някой ако знае има ли разрешение тоя проблем или има идея как може да се отстрани да си сподели мнението :udri:
Последна промяна от 205_Stanio на ср дек 14, 2005 4:50 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
205_Stanio
сержант
сержант

Мнениеот 205_Stanio » нед ное 20, 2005 1:28 am

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Добре разбрах тая количка ще я продам и ще трябва да си купя ГОЛФ :udri:
Бавни но яростни !

Потребителски аватар
waleto
Професор GTI
Град: София
Кара: Peugeot 205 1.9 16V Turbo
Has thanked: 146 times
Been thanked: 148 times

Мнениеот waleto » нед ное 20, 2005 1:49 am

Явно че си типичен голфаджия,съдейки по първия ти пост :idea:
Приемам всякакви забележки.Може и на лични!
svo написа:...Само аз съм идеален, но това е друг въпрос...

Потребителски аватар
205_Stanio
сержант
сержант

Мнениеот 205_Stanio » нед ное 20, 2005 2:26 am

Сажалявам ама не съм предател ( ако ме мислиш за такъв ) САМО Peugeot !!!!!!!!!!! Птрвия ми пост го написах такав штот бях малко изнервен от темата НЕ СЪМ ИСКАЛ ДА ОБИДЯ НЯКОЙ ЗА КОЕТО СЕ ИЗВИНЯВАМ НА ВСИЧКИ !!!!!!! :ibree: Просто съм се регистрирал във тоя форум штот мисля че мога да бъда полезен на някой с нешто и аз мога да взема някой полезен съвет !!!!!!!!!!! Ако е чак такъв проблема само кажи и няма да пиша повече тук !!!!!!!! :?
Бавни но яростни !

Потребителски аватар
ExGANDI
генерал
генерал
Кара: Peugeot 605 SV 3.0 / СА 4209 АВ, Fiat Ulysse 2.0 TE
Been thanked: 5 times

Мнениеот ExGANDI » нед ное 20, 2005 2:43 am

Абе виж сега... Валето също има МНОГО музика в колата (205-ца) и я усилва сериозно само ако е слязъл и то отвън с дистанционното. :mrgreen: Май бяха 17 колоните общо. :shock:
Виж тука по форума имаше нещо за сметките, обемите и т.н.т. Това което искам да кажа е, че ако просто наблъскаш сериозна музика в каквато и да е кола ще имаш проблем със акустиката. Именно затова заводските музики ако са относително добри не са за изхвърляне (особенно самите озвучителни тела), понеже някой дет' знае за какво иде реч е седнал и я е сметнал. Не че не може да се сметне и къстъм озвучаването, но проблема е да намериш някой който може да го направи.

П.П. Сега се сещам за една сбирка на Божурище на която си мереха музиките и имаше доста коли с наблъскани хилядарки по багажниците. Обаче дойде едно Peugeot 806 и пича беше махнал последния ред седалки, а вместо тях беше сложил една 6 компонентна тухла (очевидно също доста скъпа). Е като отвори задния капак и тези около него престанаха да се чуват. :lol:
П.П.П. А от форума никой не те гони разбира се... е... стига да не споменаваш думичката "Голф". :twisted:
ASUS P535: GXmark 1.1g VSbenchmark2007 BMQ TCPMP
Good decisions come from experience, but experience comes from bad decisions.
Точността ти гарантира единствено, че ще направиш грешките си навреме. Рубенщайн

Потребителски аватар
javka
лейтенант
лейтенант
Кара: Toyota Celica, Yamaha R1
Has thanked: 13 times
Been thanked: 15 times

Мнениеот javka » ср ное 23, 2005 1:33 am

Кое дрънчене по точно ти пречи?При мене беше мн. гадно на предните врати говорителите-там зад тях сложих вата и самите говорители сам си сложил с едни като гумени шайби на винтовете,по добрия,но и по скъп начин е с микрофибарна гума...не помня вече откъде го бях прочел това...а иначе няма как при яка музика да не резонира нещо по купето..за тва е добре да провериш всички сглобки дали са добре закрепени..да не се получава и там резонанс...
JAVKATA® Праведен живот започваш тогава, когато за греховен вече нямаш нито сили, нито пари. :D
Изображение Kawasaki ZX7R
Изображение Peugeot 306 1.6 XS

Потребителски аватар
nPaCe™
редник
редник
Кара: 205 и един сандък!

Мнениеот nPaCe™ » чет ное 24, 2005 5:11 am

ExGANDI написа:Абе виж сега... Валето също има МНОГО музика в колата (205-ца) и я усилва сериозно само ако е слязъл и то отвън с дистанционното. :mrgreen: Май бяха 17 колоните общо. :shock:
Виж тука по форума имаше нещо за сметките, обемите и т.н.т. Това което искам да кажа е, че ако просто наблъскаш сериозна музика в каквато и да е кола ще имаш проблем със акустиката. Именно затова заводските музики ако са относително добри не са за изхвърляне (особенно самите озвучителни тела), понеже някой дет' знае за какво иде реч е седнал и я е сметнал. Не че не може да се сметне и къстъм озвучаването, но проблема е да намериш някой който може да го направи.

П.П. Сега се сещам за една сбирка на Божурище на която си мереха музиките и имаше доста коли с наблъскани хилядарки по багажниците. Обаче дойде едно Peugeot 806 и пича беше махнал последния ред седалки, а вместо тях беше сложил една 6 компонентна тухла (очевидно също доста скъпа). Е като отвори задния капак и тези около него престанаха да се чуват. :lol:
П.П.П. А от форума никой не те гони разбира се... е... стига да не споменаваш думичката "Голф". :twisted:

Извинявай, ама :lol: ...така де... :neutral: как да ти го кажа... :?
Не стига, че нищо не каза по темата, а и очевидно нищо не обираш oт CARAUDIO ;-)

Пич, сега ще ти кажа какво направих аз!
Първо бяха хилядите пластмаси (ненавиждам френските коли заради това) - Тук трябва да проявиш въображение:
Хартиики, силиконче, рапидки - ако трябва... моята беше ЦЯЛАТА в рапидки...
Второ за огледалата забрави, там нямаш шанс! Нищо се не види и т'ва е!
Трето за ламарините :mrgreen:
Имаш предвид багажника нали?
Аз махнах всичко... ВСИЧКО... чистачки, реотани, централно, пръскалки... Под засната пластмаса наливаш ЯКО силикон,
виж си номера дали добе е захванат и Резервната гума...
Направи това, след това ще кажеш какво става :P
Изображение

Потребителски аватар
205_Stanio
сержант
сержант

Мнениеот 205_Stanio » чет ное 24, 2005 2:55 pm

Izvinqvaite za latinicata !!!! Ami blagodarq na tezi koito mi dodoha nqkoi dobri idei koito mogat da razre6at moqt problem o6te sq shte izlezna na studa i 6te po4na da deistvam sled koeto 6te vi saob6tq kakvi sa krainite rezultati :ibree: !!!!!!!!
Бавни но яростни !

Потребителски аватар
donDido
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Кара: ДупиСar
Been thanked: 24 times

Мнениеот donDido » чет ное 24, 2005 3:11 pm

За да не пиша глупости, ще ти кажа едно. видях че си от Русе, ела днес, 24-и в 17:05 на часовника. ще правим среща на Русенските потребители на форума, май клубче ще заформим. тогава ще ти покажа решение на проблема ти
waleto написа:Помагайте!Ако не можете или не искате,не пречете!

Русе SQUAD
кара със 140.6 dB в бъбреците

Потребителски аватар
javka
лейтенант
лейтенант
Кара: Toyota Celica, Yamaha R1
Has thanked: 13 times
Been thanked: 15 times

Мнениеот javka » пон дек 05, 2005 2:32 am

А какъв силикон трябва да се използва?
JAVKATA® Праведен живот започваш тогава, когато за греховен вече нямаш нито сили, нито пари. :D
Изображение Kawasaki ZX7R
Изображение Peugeot 306 1.6 XS

Потребителски аватар
nPaCe™
редник
редник
Кара: 205 и един сандък!

Мнениеот nPaCe™ » вт дек 06, 2005 5:48 am

ЗДРАВ :mrgreen:
Има едни черни за стъкла!
Перфектни са! :twisted:
Изображение