Aз съм доволен от СФА

Техническа информация, промоции, проблеми, въпроси, оплаквания, доволни клиенти - всичко на куп в новия кът.
ivo1968
наборник
Град: София
Been thanked: 1 time

Aз съм доволен от СФА

Мнениеот ivo1968 » вт мар 29, 2011 3:16 pm

Със смесени чувства се записах в СФА.Имах нужда от по-сложен ремонт-смяна на енгренажен ремък на Пежо206.Отидох в 8.00 и колата беше готова в 11.00ч.Приемчикът Ангел се оказа учтив и възпитан човек.Смениха и стоп-машинката на колата.Общата цена се оказа сравнително неголяма.
Дано и така да са за в бъдеще!

Потребителски аватар
Ivan_ti
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Град: Бургас
Кара: 307 SW HDI 1.6 110
Has thanked: 128 times
Been thanked: 203 times

Re: Aз съм доволен от СФА

Мнениеот Ivan_ti » вт мар 29, 2011 4:57 pm

Благодарности на колегите на Румен Маринов от СФА Сливен, както и на него за перфектната работа. :evalata: :biri:
Изображение

milenbulgaria
наборник
Кара: 206 , 1.1 i , 1999 г.
Been thanked: 5 times

Мнениеот milenbulgaria » съб май 14, 2011 11:20 pm

Досега - смяна масло и филтри,ангренажен ремък и ролки,а днес бях за смяна на накладки /оказа се,че не са за смяна още posting.php?mode=reply&f=80&t=67602#/ - доволен съм.

Sheki
полковник
полковник
Град: Доростол
Has thanked: 607 times
Been thanked: 864 times
Контакти:

Мнениеот Sheki » ср юни 22, 2011 10:00 am

Здравейте колеги,
на пук на всички лоши мнения за сервизите на Пежо в България, все пак има и доволни клиенти и един от тях съм аз. Искам да благодаря от сърце на момчетата от Пежо сервиз - гр. Разград. Имена няма да изброявам, всеки прави всичко възможно да помогне с каквото може. Не всичко разбира се е перфектно, но ако се оценява работата им по 6-стобалната система мисля, че спокойно мога да им пиша най-малко 5. И аз съм имал разочарования на моменти признавам си! Но, за бога нека не слагаме всички под един общ знаменател. Има „майсторчета” има и майстори, разлика от тук до луната. Не знам как е по другите градове, тук в Разград обаче смея да твърдя че момчетата си гледат съвестно работата и правят всичко което им е по силите. Да не казвам че ми се обаждат по няколко пъти когато колата е за ремонт да ми кажат какво са установили и какво ще трябва евентуално да се смени. На всеки зададен (понякога и тъп може би) въпрос ми отговарят с търпение и разясняват в детайли. Да скъпо е, но предпочитам да дам пари и да съм спокоен отколкото да го мисля. А най-хубавото е че за парите които давам получавам това което очаквам. Посрещат те като приятел и изпращат като приятел, повече здраве му кажи. Аз съм доволен колеги.
Отново благодаря на целият екип на Пежо сервиз гр. Разград!
Хората са като реките: водата във всички е еднаква и навред е една и съща, но всяка река бива ту тясна, ту бърза, ту широка, ту тиха, ту чиста, ту студена, ту мътна, ту топла. Така и хората. Всеки човек носи в себе си наченки на всички човешки качества и понякога проявява едни, понякога други, а понякога съвсем не прилича на себе си, без да е изменил нещо от същността си. У някои хора тия промени биват особено резки ...
Лев Толстой

ivo4007
полковник
полковник
Град: казанлък
Кара: пежо 4007 2.2 HDI 156кс 2008г СТ 4152 АТ черно /пежо 308 сс 2.0 HDI 140кс 2010г СА 0523 РК бордо
Has thanked: 517 times
Been thanked: 332 times
Контакти:

Мнениеот ivo4007 » ср юни 22, 2011 9:30 pm

Искам и аз да се присъединя към доволните клиенти на СФА и по специално Сливен!След като моята прекрасна 308ца се сбори в неравна битка с градушка излезе доста поочукана се наложи да се ремонтира за да придобие първоначалния си вид и блясък.След уговорка че може да бъде веднага започната работа по него само да осигуря възлагателно от застрахователя се обадих че мога да закарам колата в събота.Началника на сервиза Георги Костов веднага се съгласи да ме изчака колкото е нужно защото аз имам много работа и не мога в рамките на работното време да отида което му прави голяма чест.Като пристигнах там няколко часа по късно след края на работното време там ме посрещна лично шефа на СФА Сливен тъй като господин Костов му е изникнал ангажимент .Човека прие колата попита ме за всичко което имам като претенция и се отнесе страхотно както всеки един от нас иска да бъде обслужен.От първият ми контакт с него преди повече от две години когато се наложи да прехвърлим един Партнер не спирам да се очаровам от начина му на общуване с клиентите.Доволен съм от целия екип на СФА сливен без изключение .Много лъчезарни хора .Качеството на труда също не търпи критика.От скромния ми сблъсък с отстраняване на щети мога само да се радвам че колите ми се поддържат там и даже и като ми изтече гаранцията ще продължа да ходя там.Продължавам с благодарностите -понеделник Георги Костов ме потърси да ме осведоми че доста от щетите не са заведени при огледа от експерта на застрахователя и затова е поискал с официално писмо от застрахователя което ми бе препратено и на мен на имейл втори оглед по задълбочен с цел да се отстранят всички щети ....така и трябва според мен даже не виждам и смисъл колата преди да влезе в сервиз да се прави опис на щети след като повечето се откриват после там ....но по важно е че взимат присърце моите проблеми и се опитват да защитят максимално моя интерес.Искам да изкажа и искрени благодарности на Георги Георгиев през чиито ръце минава колата и после не можеш позна къде е имало интервенция излиза като нова все едно е фабрично боядисана .Извинявам се че пропускам поименно останалите от екипа но отношението ми и мнението ми важи за всички работещи там.
Половин година след покупката на последното ми ново пежо ми се обадиха от СФА София някакъв контрол да ме разпитват доволен ли съм от дилърите и т.н. изказах същите похвали.Дано да има повече доволни клиенти като мен.Желая на всеки възможността да си купи нова кола пежо за да се наслади на удоволствието да притежава такава.Не се и съмнявам че следващата ми придобивка ще е пак пежо и че ще бъде закупена от СФА Сливен. :evalata: :kodapraish: :)
НИКОГА НЕ СЕ ЗАСТРАХОВАЙТЕ В GENERALI

Потребителски аватар
Deiv
лейтенант
лейтенант
Град: Казанлък
Кара: ше 307 16v, 206 cc HDiF, 208 Pure Tech, 307 SW, 207 Urban Soul & 207 Le Mans
Has thanked: 28 times
Been thanked: 51 times

Мнениеот Deiv » пет ное 11, 2011 10:38 am

Аз също останах доволен от услугите на СФА Русе. Отидох с не работещо оригинално цд и някакво дразнещо скърцане, но след 15 минути колата беше диагностицирана, с прегледана ходова част, работещо радио и скърцащият проблем беше установен. Приятно впечатлен съм и бих им поверил колата си отново. :bravo:

Потребителски аватар
DyakoV
генерал
генерал
Град: Търговище
Кара: Honda HRV Orange Edition
Has thanked: 1014 times
Been thanked: 528 times

Мнениеот DyakoV » пет ное 11, 2011 10:50 am

Само да кажа на колегата Sheki, че Пежо в Разград преди няколко дена стана СФА, дотогава си беше съвсем друго :mehehe:
В памет на Михаил Михайлов - почивай в мир приятелю,ти винаги ще живееш в нашите сърца !

Продавам 306 кабрио на части

Потребителски аватар
komstiza
генерал
генерал
Град: Село
Кара: Трактор/Пежо 206 1,4/ GRAND VITARA 1.6 16V CABRIO/ внедорожник УАЗ
Has thanked: 68 times
Been thanked: 132 times

Мнениеот komstiza » вт ное 29, 2011 2:15 am

Да похваля и аз СФА,по точно СФА Люлин.Сутринта в 9ч отидох за реглаж на фаровете,приемчиците ме приеха веднага и след 10минути имах регулирани фарове напълно безплатно. :bravo: Според мен професионално свършена работа от всяка гледна точка.Браво. :evalata:
Продавам бали сено с добро качество,при интерес на ЛС

И най-тъмната нощ е обречена на изгрева........
Д-65Н по-надежден от HDI... :)

ivo1968
наборник
Been thanked: 1 time

Re: Aз съм доволен от СФА.Продължавам да съм доволен от СФА

Мнениеот ivo1968 » чет яну 12, 2012 8:45 am

ivo1968 написа:Със смесени чувства се записах в СФА.Имах нужда от по-сложен ремонт-смяна на енгренажен ремък на Пежо206.Отидох в 8.00 и колата беше готова в 11.00ч.Приемчикът Ангел се оказа учтив и възпитан човек.Смениха и стоп-машинката на колата.Общата цена се оказа сравнително неголяма.
Дано и така да са за в бъдеще!

Наложи се нов ремеонт на Пежото-смяна на гарнитура на главата.Колата беше при тях 5-6 дни.Приемчика Ангел- културен и възпитан човек много ми помогна!
Благодаря ви на всички от сервиза!

Emo-407
генерал
генерал
Град: Плевен
Кара: Пежо 407 1.8 6FY 125 к.с.2006г. с Газ.инж. STAG 300 Premium plug and drive
Has thanked: 86 times
Been thanked: 206 times

Мнениеот Emo-407 » вт яну 17, 2012 5:46 pm

Много е важно ,хората да са възпитани, интелигентни и внимателни , но като хора ,а не защото ги задължават и тогава услугите ще са много по-приятни, дори и да сбъркат някъде можеш да простиш на такива хора.
Но в повечето случаи ,хората са лоши, некомпетентни и надути, без възпитани и ниаккъв такт, не говоря за СФА а по принцип за Българина !
Не съм ходил все още в СФА за ремонти, но бих бил доволен от такова отношение.

Потребителски аватар
npothe
лейтенант
лейтенант
Град: Елин Пелин
Кара: Трамвай 2ка
Has thanked: 5 times
Been thanked: 21 times

Мнениеот npothe » вт яну 17, 2012 5:58 pm

Я кажи колко ти взеха за смяната на ангренажа?
Изображение Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Nordic
редник
редник
Град: Horsens, Denmark; Berg, Sweden
Кара: Peugeot 406, 2.0HDI, 110 bhp
Has thanked: 31 times
Been thanked: 3 times

Мнениеот Nordic » вт фев 28, 2012 12:07 pm

Здравейте колеги,
Искам да споделя задоволството си от обслужването в СФА. В последните седмици ми се наложи да пазарувам доста части за моето 406 и от сърце мога да кажа, че хората се стараят максимално за да останем доволни от тях! Обслужването е на ниво, което и в представителите на скъпите марки го няма! Със сигурност следващата ми кола, която ще е нова ще бъде от там! Поздрави и поздравления за положените усилия!

milenbulgaria
наборник
Кара: 206 , 1.1 i , 1999 г.
Been thanked: 5 times

Мнениеот milenbulgaria » ср фев 29, 2012 2:22 pm

Отново искам да изкажа задоволство от СФА - Люлин, където единия от приемчиците /имената не им се четат с тези малки баджове/, ми разясни изключително подробно всичко , което ме интересуваше по отношение на моята 206. Също така бях поканен в халето да се уверя сам в това, което са установили.

Потребителски аватар
Lita
генерал
генерал
Кара: La perle noire... 4007 Hard Rock 2.4E auto & 2 x Mitsubishi Pajero 3.0 & 3.5 V6 ...
Has thanked: 467 times
Been thanked: 238 times

Мнениеот Lita » чет мар 01, 2012 3:47 pm

Искам да благодаря на СФА Пловдив и Вл. Александров от СФА Люлин за оказаното съдействие през последните два дни. Подробностите ще ги спестя, но за пореден път Оправиха и ПОправиха чужди грешки като по този начин предотвратиха по-нататъшни сериозни рискове и неприятности.
Of all the things I've lost I miss my mind the most

Потребителски аватар
ickii
наборник
Кара: Пежо 308 2.0HDI 136hp FeLine
Been thanked: 2 times

Мнениеот ickii » вт юни 12, 2012 2:40 pm

Привет на всички! Аз също съм доволен от СФА-Люлин. От една година карам Пежо 308 и не ми се беше налагало да ходя за нещо по сериозно от смяна на масло. Преди месец скочих в ужасна дупка и нещо се разхлопа по окачването. Вчера намерих време и закарах колата в 8.30 часа. В 9.30 ми се обадиха за констатираните проблеми и ми предложиха два варианта за отстраняване с различни цени за части. След като подтвърдих в 13.00 часа колата ми бе готова и цената беше точно такава, каквато ми казаха в предварителния разговор - абсолютно нормална за частите и ремонта. Нямаше овъртания от рода "ама то се появи и това или онова..." Доволен съм. Благодаря!

Потребителски аватар
Todor_406
сержант
сержант
Кара: Peugeot 406 1.8E/117 16V
Has thanked: 25 times
Been thanked: 72 times
Контакти:

Мнениеот Todor_406 » чет авг 09, 2012 5:39 pm

Този email е изпратен от Ивайло Евстатиев
Град: София Телефон: 088726хххх

Съдържание на въпроса или препоръката: Здравейте,
Сменях масло, филтри, и профилактика на килиматик, в сервиза на Пежо на Ботевградско шосе в София. Искам да изкажа добрите се впечатления от разбирането, гъвкавостта, позитивното мислене, и грижата към клиента и автомобила което показаха приемечиците сервиз Рапид.
Надявам се че и занапред обслужването ще остане на същото отлично ниво.
С благодарност и уважение
Ивайло Евстатиев

outofyourmind
редник
редник
Град: Sofia
Кара: Peugeot 307 1.6 бензин
Has thanked: 19 times
Been thanked: 4 times

Мнениеот outofyourmind » чет авг 09, 2012 6:01 pm

За маслата и филтрите специално и аз мога да кажа, че в СФА се справят добре, а и цените са добри, поне за мен.

Потребителски аватар
Pepino
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Кара: 407 2.0HDI,136+,16V, BV6
Has thanked: 5630 times
Been thanked: 5096 times

Мнениеот Pepino » пет авг 17, 2012 12:08 am

Използвам темата на колегите ни да изкажа своята благодарност за качествено свършената работа по моя автомобил на работещите в сервиза на СФА - ''Ботевградско шосе''(СОФИЯ - ТСК III) и също специално на Todor SFA за проявената за пореден път изключителна коректност и съдействие. :ibree:
''Който мрънка, на кухо дрънка''.
Един форум - Един клуб - Една цел
http://www.fullviewbg.com/

Потребителски аватар
Spas
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Кара: Peugeot 508 2.0 HDi 163 hp
Has thanked: 214 times
Been thanked: 165 times

Мнениеот Spas » чет ное 01, 2012 12:55 am

Я да се наредя и аз тук
Да си кажа, че съм доволен от качествена работа и добро отношение - и от Враня и от Ботевградско шосе. Последно правих предница и кормилна рейка по спешност. Бързо и качествено, на съвсем приемлива цена.
Пежата вкъщи!!!

* * * * * Peugeot 508 2.0 HDi 163 hp * * * * *
* * * * * Peugeot 206 1.4 HDi * * * * * Peugeot 206 2.0i CC * * * * *

:rally:

Потребителски аватар
zamchev
наборник
Град: Велико Търново
Кара: Peugeot Partner Tepee

Мнениеот zamchev » вт ное 13, 2012 12:23 pm

Поздравления за екипа на СФА Велико Търново. Приятни лъчезарни и Винаги готови да помогнат. Няма да давам подробности само ще кажа че са страхотен екип.
Zamchev

Върни се в “Кът на СФА”