Какво купих днес

Всички теми за магазини за части, застрахователи, бензиностанции и т.н. тук!
Потребителски аватар
liuliu
генерал
генерал
Град: София
Кара: Ситроен C5-I 3.0 V6 с газова STAG 300, XM Turbo C.T.(в момента не) и Пежо 306 1.9 XND
Has thanked: 61 times
Been thanked: 116 times

Re: Какво купих днес

Мнениеот liuliu » чет юни 22, 2017 9:31 am

Вие и тримата регистрирани по едно и също време. Еднакъв стил на регистрация. Една фирма. В Ситроен форум го правите същото.
Когато смешник забавлява хората, това е комедия.
Когато смешник води хората, това е трагедия.
240 смешника.

Потребителски аватар
Араламби
лейтенант
лейтенант
Град: GDPR
Has thanked: 168 times
Been thanked: 132 times

Мнениеот Араламби » чет юни 22, 2017 12:15 pm

Бизнеса трябва да се рекламира... А и няма в правилата забрана за множество регистрации.
И да съм в темата, купих си 4 кила енеос сустина (вдигало мощността с 5% за коли с около 500 к.с. и падал разхода с 3%) за 100 кинта, онлайн но не от макскар.

Dino(завър)

levonik
наборник
Град: Балчик
Кара: Peugeot 307 SW, 1,6 D, 109 к.с., 2008 VF33H9HZC84971574
Been thanked: 1 time
Контакти:

Мнениеот levonik » пон юли 03, 2017 10:15 pm

Чистачки за 307 sw. Много търсих и се стресирах от цените . Влизам в Бриколаж- има, зелени, силикон, само до 650 мм, правя компромис, промоция все пак - 8,99 за " банан". Измъчих се яко с натаманяването на захвата, монтирам. Успокоен се връщам и вземам още една- все пак е на далавера. Тръгвам, тъмно е, вали, чистачката не работи добре, направо не работи. Мълча като наакан когато жената ме пита дали съм взел и втора. Пристигам как да е и дъщеря ми предлага да изчисти с кърпичка предното стъкло защото стои замацано, а аз после довършвам хартията като изтривам самото перо. То се раздвижва и аз се чувствам още по прецакан вече с разглобяваща се чистачка. Зеленото, силикона остава между пръстите ми, а отдолу се оказва хубава черна, награфитена гума, която се оказа че и чисти великолепно. Шерон, чешко производсво, от Бриколаж Варна.
Питам, отговарям, но ми обяснете защо трябва да съм глупак когато не зная нещо !

Върни се в “Сервизи, услуги, магазини”