Сервиз в София

Всички теми за магазини за части, застрахователи, бензиностанции и т.н. тук!
Kopu-
наборник
Град: Montana

Сервиз в София

Мнениеот Kopu- » вт дек 18, 2018 9:49 am

Здравейте,

В неделя пътувах през Петрохан и освен че пътят не беше опесъчен и всички бяхме шейни (макар и с добри гуми) на един от завоите спуках задна дясна гума, в резулат на което задницата ми се поднесе, а след това и цялата кола, завъртях се и дяснача част на колата ми излезе от пътя (десните предната и задната гуми прескочиха бордюра и тъй като платното е по-виско нямаше мърдане). Хубаво е че имаше доста хора, които искаха да помогнат. Издадихме колата, но я извадихме назад, тъй като напред беше невъзможно. При изваждането, задната гума се удари в бордюра. Смених си спуканата задна гума и продължих, обаче колата не беше стабилна. При скорос над 40-50 км/ч автомобила подсачаше и сменяше посоката на вървеж (и се чуваше жулене от дясното задно колело).
Та въпросът ми е, можете ли да ми препоръчате сервиз, където да ми погледнат ходовата част, ако е възможно в района на Илиенден, Свата Тройца, Разсадника или Западен парк. Важно е да отбележа, че съм до 18:30 на работа, така че трябва да работи до 19-20 часа. :rally:

Върни се в “Сервизи, услуги, магазини”