Сливен- Деветашко плато- Ловеч

Пътувания, пътеписи, пътна обстановка, опасни участъци, внимавайте като минавате...
Потребителски аватар
207RCup
КМЕТ
КМЕТ
Град: Сливен
Кара: Peugeot 207 SW 1.6 HDI 110к.с. FAP
Has thanked: 364 times
Been thanked: 692 times

Сливен- Деветашко плато- Ловеч

Мнениеот 207RCup » пет апр 07, 2017 4:56 pm

Здравейте, предстои ми едно пътуване от Сливен към Крушунски водопади Маарата, Деветашка пещера, Ловеч, село Къкрина и от там вече ще го мисля- Троян или Дряново.

Ще пътувам с каравана, та ме вълнува как е пътя и евентуални места за нощуване, най- вече в Ловеч. Мисля пътят ми да мине през Велико Търново- Павликени- Левски- Летница- Крушуна.
ВАЖНО: ЛС от "доброжелатели" се трият без да се четат!
Ако виждаш дървото, което ще уцелиш след малко, това се нарича "недозавиване" ; ако само го чуваш и усещаш, значи става дума за "свръхзавиване"! - Валтер Рьол
"Щом се състезавам, значи трябва да побеждавам" - Фабрицио Табатон
the_animal33 написа:Спрете земята искам да сляза.

[Ръчно плетени хамаци

zdraveca
редник
редник
Град: Sofia
Кара: Peugeot 206 1.4i , Peugeot 206 1,6 Hdi SW S16
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Сливен- Деветашко плато- Ловеч

Мнениеот zdraveca » съб апр 15, 2017 3:59 pm

Пътищата са прилични покрай Ловеч. Може би най-лоши са пътищата в самия град и на изходите му. Града е малък и места за паркиране има. Аз бих минал от Търново по главния път до Ловеч и от там към пещерата и водопадите, като километри може да излезе повече, но си мисля, че ще е по-бързо и няма да имаш притеснения за пътя. Ако те интересува нещо конкретно можеш да ми пишеш.

stoiko
наборник
Град: София
Кара: Peugeot 307 SW 2.0 HDI
Been thanked: 1 time

Re: Сливен- Деветашко плато- Ловеч

Мнениеот stoiko » чет апр 20, 2017 11:30 am

Здравей колега, щом си с каравана не минавай през Троян и Беклемето, защото в момента моста на входа на прохода е затворен, а обиколния път е през няколко села с много тесен път и голям наклон.

Върни се в “На пътя”