Виц!!! 2

Абсолютно всякакви идиотии за губене на време - кой пръднал, какво казал бай Ганьо, русите каки как карат и т.н.т.
Потребителски аватар
ifcho
BADMIN
BADMIN
Град: София
Кара: Outback H6
Has thanked: 135 times
Been thanked: 375 times
Контакти:

Виц!!! 2

Мнениеот ifcho » пет май 20, 2011 12:21 am

:lol:
Вие що за хора сте вообще. Как ще ми забраните да слагам снимката на моето пежо вие направо ма очаровахте

Кожухаров
лейтенант
лейтенант
Град: Габрово
Кара: За сега нищо. Защо? Защото не искам!
Has thanked: 38 times
Been thanked: 90 times

Re: Виц!!! 2

Мнениеот Кожухаров » пет май 20, 2011 10:14 am

Скъпа Лили,

Получих писмото ти – много се радвам че се чувстваш добре и че лечението на нервите ти в санаториума минава добре. Е, парите бяха малко множко за 4 седмици лежане и дърдорене с доктори, ама за това ще се караме като дойда да те посрещна на гарата. Само че ще се наложи да си ходим пеша до вкъщи, защото нещо ме беше яд на тебе и изтеглих всичките пари от банката, после ги пъхнах в един буркан и го зарових в мазето, а то сега е наводнено /за това после/ и не мога да стигна до буркана – та за трамвай или такси нямаме…

Иначе аз съм си много добре. Направо се изненадвам от себе си, как все по-добре мога да готвя. Вече дори няма нужда след ядене да ми изпомпват стомаха в болницата, както беше през първите два дена. Много обичам да си правя пържени картофки, само че не стават като в ресторанта – май другия път ще трябва да ги обеля предварително. Абе защо варя яйцата 2-3 часа и все не омекват. Ти май купуваш специални отнякъде. А, като споменах яйца, да ти кажа, значи тоя тефлонов тиган никаква работа не върши. Сложих да се пържат едни нищо и никакви яйца и отидох за биричка до ъгъла – е, мааалко да съм се позабавил, че срещнах Ванката и пихме по едно, ама най-много ме е нямало 40-50 минути. Като се върнах всичко се беше разтопило и станало на тефлонова палачинка, която обаче нещо не е вкусна. Иначе пожарникарите бяха доста учтиви... Като се махна пушека, се видя, че няма големи поражения, само котката вече не е бяла – и сега като ме усети, че отивам в кухнята, почва да се ежи, дере и бяга. Преди няколко дена исках да си стопля една консерва в микровълновата печка /25 минути на 1000 вата/, обаче консервата се взриви, ама направо изригна, мина като ракета през тавана на микровълновата, после и през тавана на кухнята и – баси майтапа – уцели съседа Попангелов точно, ама точно по ташаците /то пък за късмет точно по това време и той готвел обяда горе, че и по долни гащи моля ти се, щото му било много топло/. Пък вратичката на микровълновата, изтръгвайки се от пантите, счупи малкия телевизор, дето си го купи да си гледаш сериала докато готвиш. Ей, това ударната вълна не е шега работа.

Бе на теб случвало ли ти се е чинии да хванат мухъл. Как е възможно това само за три седмици. На мивката спокойно може да се изследват процеси на биологичното развитие на най-малко 3 вида буболечки. Но ти не се притеснявай – аз съм волеви човек и с доста труд си наложих да измия чиниите. Обаче твоя прехвален порцеланов сервиз на баба ти нищо не струва – не издържа и на 800 оборота центрифугиране в пералнята. Аз реших да икономисам ток и вода, и заедно с порцелана /вече на парчета, ама с много късмет и лепило от тях ще излезнат 1-2 чашки/ сложих и моите маратонки, отвертките и сатъра за пържоли. Обаче явно някоя от по-малките отвертки са минали през дупките на барабана и при центрифугирането са го застопорили /помниш ли тогава, когато на път за морето на магистралата включих задна скорост, нещо подобно стана и сега/ – та беше доста опасно и сатъра, излитайки от барабана, преди да се забие в стената, за малко да ме обезглави. Барабана изби стената на кухнята и сега е на двора, а пък от пералнята течеше още час и половина вода, щото не знаех къде е главния кран за спиране на водата, което обяснява наводнението в мазето.

Малко понацапах персийския килим в хола на едно място с кетчуп, сребърен лак за автомобили и маджун /за комбинацията не питай/, ама не е вярно че не излизало. С бензин всичко излиза, ама май не трябваше да пуша докато обработвам петното – сега има прогорена дупка.

А, реших да размразя хладилника и да разчистя леда в камерата. Значи с една шпакла, едно длето и чук могат направо чудеса да станат. Кьораво ледче не остана. Е, хладилника сега не изстудява, ами само топли, ама така пък ще имаме винаги топло ядене.

Вчера като се прибрах, видях че е влизал крадец. Много ме е яд за старото радио, което беше в банята и ми свиреше докато се бръсна, ама ще го преживея. Други мои работи не липсват. Ама друг път като ти казвам да си вземеш чантата с документите и банковите карти, че може да ти потрябват /нищо че отиваш в санаториум/ – да ме слушаш. Сега ще има да се разправяш и с полицията, и с банките, и с тъпи бюрократи, че и със съдилища. Щото мен пък кой дявол ме накара да сложа нотариалните актове на вилата и апартамента в същата чанта, не знам. Нали ги криехме в хладилника в оня плик, пък - както вече знаеш - хладилника го размразявах и чантата ти беше най-близо да пъхна документите... Гардеробите също са почти празни, ама за теб не е голяма загуба – нали все се оплакваше, че няма какво да облечеш.

Ох, да ти казвам ли, да не ти ли...? Aбе по-добре сега писмено, че после като си дойдеш не ми се разваля допълнително настроението. Та така: майка ти ритна камбаната. Получи удар. И защо, моля ти се. Ти знаеше ли, че тя имала любовна връзка със съседа Попангелов отгоре. И като дойде да вземе прането /аз и казах за пералнята, и че ако не изпере, ще дойда по лекясало бельо да те посрещна на гарата/, и като разбра, че той - вследствие на удара с консервата по ташаците - повече никога няма да може да си вдига оная работа, и прилоша и 10 минути по-късно вече я нямаше между живите. Аз си мислех да се обадя на бърза помощ, ама нали все пишат по вестниците, че много се бавели... те за 10 минути и без това нямаше да успеят. Погребението беше вчера, ама не можах да отида, защото нещо ме понаболяваше главата, ама ми мина, не се безпокой. Като се върнеш, може да я изкопаем и да я кремираме, както тя искаше. Пък пепелта ще сложим в един пясъчен часовник, та и тя да свърши малко полезна работа. Чакай, че се звъни на вратата...
Трябва да приключвам, че някакъв мутрест тип ми размахва нотариален акт за жилището, че от днес било негово и да не съм се правил на ударен. Ще отида да спя при Ванката, той и без това ме покани, че си бил купил нов 70-сантиметров телевизор – ще гледаме мача.

Чао и с любов
Твоето мишленце Стамат

Потребителски аватар
Peugeot 205 GL
лейтенант
лейтенант
Град: Варна
Кара: Peugeot 205 XS /1398 cm3/ТU3S/84.bhp Варна
Been thanked: 18 times

Мнениеот Peugeot 205 GL » пет май 20, 2011 8:48 pm

Един много як и от мен :mrgreen: Перничанин изгубил жена си и отишъл в местния вестник, за да отпечата некролога й. - Какво искате да пише в него? - попитал служителят. - Бонка умря - отвърнал той. - Можете да прибавите още няколко думи на същата цена. - Хм - замислил се перничанинът. - Добре тогава: И продавам стар голф! :mrgreen:
Не е важно дали си добър!!! Важно е да си маниак!!
http://www.youtube.com/watch?v=uB6BJOQafbw
Много добра колекция на 205

Има нещо в духа на "205 GTI. В сравнение с останалите хот хечове е хулиган, който седи на последния чин в часа на учителя голф 1 GTI" Top Gear!

Потребителски аватар
stanetzz
генерал
генерал
Град: След Околовръстното (на София)
Кара: KIA CEED SW 2019; 406 2.0HDI 110 ; и електрическо колело 1200W/52V
Has thanked: 475 times
Been thanked: 231 times

Мнениеот stanetzz » съб май 21, 2011 11:09 pm

Един професор по философия започнал лекцията си пред студентите по доста странен начин. Пред себе си имал няколко предмета. Без да казва дума, той взел една огромна празна саксия за цветя и започнал да я пълни с малки топки за голф. После попитал студентите дали саксията е пълна. Те отговорили утвърдително.
Професорът взел плик с дребни камъчета и го изсипал в саксията, раздвижил я и камъчетата заели празното пространство между топките за голф. Професорът пак попитал студентите дали саксията е пълна, а те отново отговорили с „да".
Без да обяснява, професорът взел кутия, пълна с пясък и също я изсипал в саксията. Пясъкът изпълнил всички останали празнини, а преподавателят повторил своя въпрос. Студентите отново отговорили, че саксията е пълна.
Тогава професорът извадил две бири и ги излял в саксията, а студентите се разсмели и попитали какво означава всичко това.
- Искам – казал професорът – да гледате на моята демонстрация като на олицетворение на вашия живот. Топките за голф са важните неща в живота: вашето семейство, вашите деца, здравето ви, приятелите ви, както и онези, предпочитани от вас аспекти в живота, които биха го направили привлекателен, дори да загубите всичко, което притежавате.
Малките камъчета символизират останалите неща от живота като работата ви, домът, колата. Пясъкът пък е всичко останало – т.е. дребните и маловажни неща.
Ако първо изсипете пясъка в саксията, той ще я запълни изцяло и няма да остане място нито за дребните камъчета, нито за топките за голф. Същото важи и за живота. Ако инвестирате прекалено много време и енергия за дреболии, никога няма да ви остава място за важните неща.
- А какво означават двете бири – попитал един студент.
- Радвам се, че ми задавате този въпрос – усмихнал се професорът и казал: те показват, че колкото и да е труден животът ви, в него винаги има място за една-две бирички…
Най-доброто описание на 406: Зайо Байо написа: "За мен е важно като си видиш колата всяка сутрин да ти става гот на душата; като седнеш вътре да ти е комфортно и удобно; като тръгнеш да пътуваш да вози меко, но стабилно; като я настъпиш да върви, не да се чуди; Абе въобще като я зърнеш да получаваш душевен оргазъм."

Изображение

Потребителски аватар
peugeot 607
генерал
генерал
Град: Пловдив
Кара: Peugeot 306 1.8
Has thanked: 39 times
Been thanked: 91 times
Контакти:

Мнениеот peugeot 607 » нед май 22, 2011 11:30 pm

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
- Я да те питам нещо, нали се занимаваш с фотография, трябва да знаеш...
- Питай!
- Защо обективът е кръгъл, а снимките се получават правоъгълни?

Потребителски аватар
Babait
лейтенант
лейтенант
Кара: 307 2.0 HDi 136hp FAP BV6
Has thanked: 15 times
Been thanked: 9 times

Мнениеот Babait » пон май 23, 2011 1:20 pm

Една женска мисъл скитала из главата на един мъж. Обикаляла наляво-надясно, но не намира никой. По едно време покрай нея профучала една мъжка мисъл и женската му се развикала:
-Хей, чакай бе, чакай да те питам нещо!
-Казвай, че бързам!
-Абе защо е толкова празно тук? Къде са другите?
-Другите са долу! Ай чао, че закъснявам!

Потребителски аватар
denevp
редник
редник
Град: Шумен
Кара: 406 HDI 90, 407 HDI 136
Has thanked: 37 times
Been thanked: 41 times

Мнениеот denevp » ср май 25, 2011 4:11 pm

Сър, онзи господин иска да ви предизвика на дуел.
- Какъв дуел – френски с шпаги до първата капка кръв или английски с пистолети до смърт?
- Български – ще дойде с приятели и ще ви пребият.

pepino74
генерал
генерал
Град: ...
Кара: Приключи с Пежо след кражбата!!!
Has thanked: 2156 times
Been thanked: 1977 times

Мнениеот pepino74 » ср май 25, 2011 9:58 pm

В парфюмерийния магазин влиза руснак и пита:
- Имате ли одеколон?
- Какъв?
Той дъхва и продавачката казва:
- Такъв нямаме.
...- А какъв имате?
Тя дъхва. Той отговаря:
- Много е скъп!
––––––––––––––––––––––––
Мечо Пух тръгнал да бере гъби. Видял една гъба, спрял пред нея и и казал:
- Гъбке, сега ще те набера!
- Недей, Мечо Пух! - отвърнала гъбката
- Имам безплатни минути, аз ще те набера

>>> :( :(
<<< +905 352 xxx xxx

http://prntscr.com/6b2u2a / !!!!!!!!!! http://prntscr.com/84nkrv <----------

Потребителски аватар
MishoM
генерал
генерал
Кара: Peugeot 406 седан, 2.0 HDI 80 kw 2004
Has thanked: 1191 times
Been thanked: 678 times

Мнениеот MishoM » чет май 26, 2011 10:29 am

Не кради! Правителството не търпи конкуренция!

Потребителски аватар
peugeot 607
генерал
генерал
Град: Пловдив
Кара: Peugeot 306 1.8
Has thanked: 39 times
Been thanked: 91 times
Контакти:

Мнениеот peugeot 607 » чет май 26, 2011 1:42 pm

- Ало! Чувате ли ме? Прочетох че сте загубили куче и давате голяма награда на този, който го намери!
- Да. Намерихте ли го?
- Не, обаче почвам да го търся! Може ли да получа аванс?

Потребителски аватар
Ozzie
старши сержант
старши сержант
Кара: Форд Focus C-Max 1,6 HDi 80 kW
Has thanked: 981 times
Been thanked: 793 times
Контакти:

Мнениеот Ozzie » чет май 26, 2011 9:36 pm

Група японци отиват на посещение в български машиностроителен завод. Водят със себе си и преводач японец, обучен в най-добрите традиции на българската литература. Разглеждайки, попадат на интересна сцена. Стругар внезапно избухва и хвърля един детайл на земята крещейки нещо ядосано. Преводачът превежда леко учуден: "Стругарят казва, че иска да прави секс с майката на детайла". Приближава се главният инженер, поглежда детайла и започва да се кара на стругаря. Преводачът превежда: "Инженерът пита как стругарят е успял да прави секс с
http://mikrondocev.com/%D0%BE%D1%82-%D0%BA%D1%8A%D0%B4%D0%B5-%D0%B4%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D1%8F-%D0%B6%D0%B8%D0%BB%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-%D0%B3%D0%B0%D0%B7/майката на детайла и самият той иска да прави секс с майката на стругаря". Стругарят още по-ядосан отвръща на инженера и преводът е: "Стругарят каза, че няма представа как детайлът е направил секс с майка си, но ако инженерът продължава да му се бърка и да му вдига кръвното, ще прави секс с майка му и с майките на другите работници и с майката на директора и дори с майката на самият завод...".
Японците са впечатлени от либидото на стругаря и замислено отминават.

P.S. Със сигурност знам, че е пускан, но все пак... :lol:

Потребителски аватар
Hristo Lishev
лейтенант
лейтенант
Град: Плевен
Кара: Пежо 308 (Т9), eHDI, 115 h.p., предишни Пежо 407, 2.0 HDI 136 h.p., 406 HDI 90 h.p.
Has thanked: 53 times
Been thanked: 211 times

Мнениеот Hristo Lishev » чет май 26, 2011 10:23 pm

Една мутра, лягайки си, си слагал две чаши до леглото. Едната пълна с вода, другата празна. Защото можело да му се допие посред нощ, ама можело и да не му се допие. :mrgreen:

ПТП. Пристига полицейската кола и единият полицай гледа оргомен джип, ударен в дърво, до него една мутра с маргарин в ръка, до него още 2 кашона, а онзи с един нож маже ли, маже джипа. Полицаят попитал - Господине, какво правите? А мутрата отвърнал - Мани бе, шефът каза, че ако ударя джипа, ще ми го фукне отзад. :mrgreen:

Потребителски аватар
dvesta_i_petica
наборник
Кара: Peugeot 106 1.4 D
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times

Мнениеот dvesta_i_petica » чет май 26, 2011 10:40 pm

Как очаквате децата да слушат родителите си ... Тарзан живее полугол, Пепеляшка се връща вкъщи в полунощ, Пинокио лъже през цялото време, Аладин е царят на крадците, Батман кара с 320 км / ч, Спящата красавица е мързелива, а Снежанка живее със 7 момчета. Ние не трябва да се изненадваме, когато децата се държат зле! Те учат това от книгите ...

:evalata:
Как очаквате децата да слушат родителите си ... Тарзан живее полугол, Пепеляшка се връща вкъщи в полунощ, Пинокио лъже през цялото време, Аладин е царят на крадците, Батман кара с 320 км / ч, Спящата красавица е мързелива, а Снежанка живее със 7 момчета. Ние не трябва да се изненадваме, когато децата се държат зле! Те учат това от книгите ...

Потребителски аватар
denevp
редник
редник
Град: Шумен
Кара: 406 HDI 90, 407 HDI 136
Has thanked: 37 times
Been thanked: 41 times

Мнениеот denevp » пет май 27, 2011 1:37 pm

Какво станало, когато Бел открил телефона?
Веднага получил две сметки от Mtel…“

Беше време, когато няколко човека разказваха вицове и всички се смееха.
Сега всички разказват - няколко човека се смеят.

Потребителски аватар
Lyubo_lvl
генерал
генерал
Град: Горна Оряховица
Кара: 406 Coupé 3.0 D9 BVM 5
Has thanked: 79 times
Been thanked: 268 times
Контакти:

Мнениеот Lyubo_lvl » пет май 27, 2011 8:47 pm

Все още се смеем ама без да спамим :lol:

Потребителски аватар
Raev
генерал
генерал
Град: София/Стара Загора
Кара: VW Passat 2.0TDi DSG & Skoda Octavia 2.0TDi
Has thanked: 81 times
Been thanked: 105 times

Мнениеот Raev » нед май 29, 2011 7:37 pm

„Дузпа, дузпа”, крещи Дани Алвеш, без да осъзнава, че се е подхлъзнал в банята...

Потребителски аватар
Raev
генерал
генерал

Мнениеот Raev » нед май 29, 2011 10:34 pm

Седи си един в кръчмата. Влиза един тичайки и вика:
- Пешо, отвън еб*т жена ти!
Мъжът скача, тича навън и в този момент го блъска една кола.
Идвайки в съзнание в болницата си мисли:
"Много нервен съм станал, нито съм Пешо, нито съм женен!"

И другия, който много ме кефи:

Мъж с жена си в леглото. На вратата се звъни. Жената:
- Бързо скрий се - мъжът ми се прибира!
Мъжа ѝ скача и се шмугва в гардероба. Минават 5 секунди, мъжа се подава от гардероба и казва:
- Жена, трябва да вземем да се успокоим, че покрай тези командировки, много сме се изнервили...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Raev
генерал
генерал

Мнениеот Raev » пон май 30, 2011 1:46 am

Млада еврейска двойка се жени. Отиват при равина да им разясни въпросите около морала:
- Никакви танци! - казва им той - Това не е морално!
- А секс?
- Е, секс може, няма как… Нали трябва поколение да се ражда все пак.
- А какъв секс? Например - жената отдолу, мъжът отгоре?
- Да, така може.
- А обратното - мъжът отдолу, жената отгоре?
- И така може.
- А прави?
- Прави не може! Вие като почнете така, и до танци ще го докарате!

Потребителски аватар
stanetzz
генерал
генерал
Град: След Околовръстното (на София)
Кара: KIA CEED SW 2019; 406 2.0HDI 110 ; и електрическо колело 1200W/52V
Has thanked: 475 times
Been thanked: 231 times

Мнениеот stanetzz » пон май 30, 2011 8:41 am

Три жени - омъжена (от 10 години), любовница и неомъжена (с гадже) решили да направят експеримент - да се облекат с кожено бельо, ботуши, бикини, сутиен и кожена маска и да видят реакциите на партньорите си.
След една седмица се срещат да споделят резултатите.

Неомъжената:
Сложих си аз коженото бельо и изчаках гаджето да дойде - като ме видя падна на колене, каза, че аз съм неговата сбъдната мечта, помоли ме да се омъжа за него и после цяла нощ правихме бурен секс.

Любовницата:
Облякох аз коженото бельо, наметнах отгоре един шлифер и отидох при моя в офиса му - там влязох в кабинета, разтворих шлифера и му показах какво има отдолу. Без дума той отиде до вратата, заключи я, после извади кабела на телефона и правихме секс върху бюрото му в продължение на 5 часа.

Омъжената:
Сложих аз коженото бельо и застанах в коридора да изненадам мъжа си. Когато се върна от работа, затвори входната врата, погледна ме и каза "Здрасти, Батман, какво има за ядене?"
Най-доброто описание на 406: Зайо Байо написа: "За мен е важно като си видиш колата всяка сутрин да ти става гот на душата; като седнеш вътре да ти е комфортно и удобно; като тръгнеш да пътуваш да вози меко, но стабилно; като я настъпиш да върви, не да се чуди; Абе въобще като я зърнеш да получаваш душевен оргазъм."

Изображение

pepino74
генерал
генерал
Град: ...
Кара: Приключи с Пежо след кражбата!!!
Has thanked: 2156 times
Been thanked: 1977 times

Мнениеот pepino74 » вт май 31, 2011 3:17 am

Обаждане в министерския съвет:
-Ало, трябва ли ви премиер?
-Не.
-Тогава защо го държите?
–––––––––––
- Госпожо, не плувайте зад шамадурите!!!
- Какви шамандури, бе! Аз плувам по гръб!
–––––––––––
- Тате, ти защо си се оженил за мама?
Мъжът с възтържествуващ поглед се обръща към жена си:
- Видя ли ма, чак детето се чуди!
–––––––––––
Говорят си две блондинки.Едната попитала:
-Знаеш ли защо рибите мълчат?
-Защо?
-Пъхни си главата в аквариума и се опитай да кажеш нещо!
–––––––––––
Татяна Дончева и Бойко Борисов пътуват във влак към морето. Свъсила устни, Дончева мълчи през цялото време.
- Танче - не издържал по едно време Бойко - Защо мълчиш непрекъснато?
- Иска ми се, мълча си! - отговорила Дончева.
- Аха, ясно! Иска ти се, а си мълчиш! - обобщава Борисов.
–––––––––––
Учителката пита Иванчо:
-Как се казва баща ти?
-Незнам.
-А как му вика майка ти?
-Тъпанар.
–––––––––––
-Какво ще стане, ако валяк мине през студентско общежитие в 2 часа през нощта?
-Порно списание!

>>> :( :(
<<< +905 352 xxx xxx

http://prntscr.com/6b2u2a / !!!!!!!!!! http://prntscr.com/84nkrv <----------

Върни се в “Глупости, fun и губи време”