ПАРКИРАЛ СИ КАТО ИДИОТ!!!

Ние сме културен форум, но понякога тия неща просто си трябват. Това е секцията, в която можеш да псуваш като изрод, без да те обявят за такъв. Изпусни парата, не бой се! ;-)
Потребителски аватар
Dino Kirov
генерал
генерал
Град: Пловдив.
Кара: не с крака и ръце, а с ум и сърце.
Has thanked: 116 times
Been thanked: 82 times

ПАРКИРАЛ СИ КАТО ИДИОТ!!!

Мнениеот Dino Kirov » съб яну 24, 2009 7:39 pm

ПАРКИРАЛ СИ КАТО ИДИОТ. Според мен добра инициатива. http://www.kato-idiot.com/
Изображение

bobboi
редник
редник
Град: Варна
Кара: Peugeot 206 xs 1.4i
Been thanked: 1 time

Re: ПАРКИРАЛ СИ КАТО ИДИОТ!!!

Мнениеот bobboi » съб яну 24, 2009 8:30 pm

Абе колега ти чете ли го тоя сайт за какв става дума? Не стига че някой идиот ще си е спрял кочината безрасъдно и ще ме запуши, а аз вместо да му натроша огледалата или оритам калниците до хлътване, ще ходя да си купувам стикер да му го лепя. Не може ли той да се бръне в джоба да му е за урок другия път да вминава повече като спира, ами аз? Отново ли невинните плащат, а виновните се измъкват?
Едни умни хора са казали: "Бръкни на българина в джоба, за да се осети че не трябва така!" Аз ли съм сбъркал че да се бъркам или той?
По-добре да си мълчиш и всички да те мислят за глупак, от колкото да проговориш и да премахнеш всякакви съмнения :)

Потребителски аватар
Dido106
генерал
генерал
Кара: СТО И ПЕШ Sofia , Bulgaria ; 406 2,0 16V all inclusive
Been thanked: 3 times
Контакти:

Мнениеот Dido106 » съб яну 24, 2009 8:34 pm

Колега, то заради такива като теб сме на това дередже
Замисли се културните хора (които ти злобно отричаш) как биха реагирали и си напрви извод как изглежда коментаеа който си напиал
ИзображениеИзображениеУй бате раница Изображение

Потребителски аватар
Dino Kirov
генерал
генерал
Град: Пловдив.
Кара: не с крака и ръце, а с ум и сърце.
Has thanked: 116 times
Been thanked: 82 times

Мнениеот Dino Kirov » съб яну 24, 2009 8:51 pm

Aз с удоволствие бих натрошил стъклата на всички,които спират така,но не това е начина. Друга такава приказка е: ПРОСТАКА СИ ОСТАВА ПРОСТАК,НЕЗАВИСИМО КАКВО ЩЕ МУ НАПРАВИШ!!!

Потребителски аватар
Peugeot 306
генерал
генерал
Град: София!
Кара: 106 Rallye 16V
Has thanked: 201 times
Been thanked: 326 times
Контакти:

Мнениеот Peugeot 306 » нед яну 25, 2009 4:18 pm

Съгласен съм съм с последното :bravo:.Това,че някой се е направил на ИДИОТ защо и ти трябва да се правиш на такъв?Това означава,че падаш до неговото ниво и ставаш ИДИОТ ;-) .
България е единствената страна,в която ако шофираш в насрещното може да те бутнат отзад!

Потребителски аватар
tnikolov
сержант
сержант
Град: out there
Кара: Astra H 1.9 cdti
Has thanked: 35 times
Been thanked: 72 times

Мнениеот tnikolov » нед яну 25, 2009 7:54 pm

Агресията води до агресия. Инициативата наистина е цивилизован начин за изразяване на недовоството, макар че доста от хората няма да го разберат и ако ви видят да лепите стикера ще стане "мазало". Най-добрият начин за промяна е собствения пример. Става бавно, но е единствения сигурен изход!

Потребителски аватар
What
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Град: Варна
Кара: Pug 206 2бр.; Terracan 2,9 crdi; w124 E300
Has thanked: 257 times
Been thanked: 823 times
Контакти:

Мнениеот What » нед яну 25, 2009 8:05 pm

bobboi написа: Не стига че някой идиот ще си е спрял кочината безрасъдно и ще ме запуши, а аз вместо да му натроша огледалата или оритам калниците до хлътване, ще ходя да си купувам стикер да му го лепя.

Ало, безгрешния! Я се замисли ако това се случи на твоята колица! Няма да ти е особено приятно, нали? Проблемите не се решават с агресия, а по цивилизован път! В краен случай викни паяк, те това чакат!
Ама и какво ли се обяснявам! На годините на които си, щом досега не си придобил елементарна култура, няма как да се случи за в бъдеще! Заради такива като теб сме на това положение! Всеки проблем го решавате с ритници и шамари! А в повечето случаи една дума постига много повече от най - силния ритник!
Айде със здраве!
П.П. Варненската група отдавна мисли върху снабдяването си с подобни стикери! :evalata:
Един форум - Един клуб - Една цел

Потребителски аватар
didito1234
редник
редник
Кара: 406 3.0i V6 24 valve Bi Turbo

Мнениеот didito1234 » нед яну 25, 2009 8:13 pm

На мен така ми счупиха едната количка. Добре ми беше :tancii:
Инкрустация с кристали Сваровски на автомобили

Потребителски аватар
SanDRo
генерал
генерал
Град: Стара Загора
Кара: 306 Rallye
Has thanked: 27 times
Been thanked: 86 times
Контакти:

Мнениеот SanDRo » нед яну 25, 2009 8:18 pm

Поредните тарикати, които се опитват да направят пари, имитрайки някаква "общественополезна дейност" ... купувайте стикери, купувайте...
post.tenebras.lux

Потребителски аватар
didito1234
редник
редник
Кара: 406 3.0i V6 24 valve Bi Turbo

Мнениеот didito1234 » нед яну 25, 2009 8:28 pm

Мисля, че от това има полза. Не е етично хората да си разменят груби приказки по улиците като "Разкарай се бе, паркирал си като идиот". Според мен това е добър начин в писмен вид да си изразиш мнението към друг водач на МПС. Принципно е също като служителите на МВР, наказват те в писмен вид, без да те обиждат. Така всеки си взема малко или много поука. С този стикер, според мен бих се засрамил ако го видя на моята кола. Това би ме правокирало следващия път да гледам къде спирам.
Инкрустация с кристали Сваровски на автомобили

Потребителски аватар
wicked
наборник
Кара: Partner 1.6 Терее

Мнениеот wicked » пон яну 26, 2009 12:13 pm

SanDRo написа:Поредните тарикати, които се опитват да направят пари, имитрайки някаква "общественополезна дейност" ... купувайте стикери, купувайте...

и все се намират тарикати за които всичко е конспирация свързана с пари.На хората им е писнало имат мнение и цивилизовано решение но ние пак ще намерим кахъри.затова и всичко ни е така,докато смятаме че грубата сила е решението.
WORLD WRESTLING FEDERATION - 3-те шамара срещу стикера
ENJOY
Ако любовта е отговорът, какъв е въпросът?

Потребителски аватар
wicked
наборник
Кара: Partner 1.6 Терее

Мнениеот wicked » пон яну 26, 2009 1:02 pm

Синтезирайки пантомимиката на парадоксалната антропология и базирайки се на солидна фундаментална практика ще се съглася с теб, но е по-важно какъв е проблема а не как го наричаме.
Ако любовта е отговорът, какъв е въпросът?

Потребителски аватар
104GL
генерал
генерал
Град: София
Кара: VW Passat B7
Has thanked: 49 times
Been thanked: 18 times

Мнениеот 104GL » съб фев 14, 2009 7:09 pm

ми аз понеже пострадах от такава постъпка преди 2 дни, да си кажа, че чувството не е много приятно :(

Признавам си, че бях спрял като арабин в пустиня, ама просто нямаше свободни места, а понеже при нас много се краде (майка им наркоманска) и винаги гледам да си държа колата така че да я виждам от прозореца.
За съжаление бях спрял на чорчек на тротоара, и сутринта си поглеждам през прозореца и гледам лявото ми огледало виси на кабели :plach:
Ми съгласен съм, че бях спрял трагично, ама пък и една бележка щеше да свърши работа да го е*а... Нямаше нужда да давам 60лв за ново огледало.
Та колегата с калниците и огледалата ... недей толкова грубо с агресията - на всеки му се случва да спре не както трябва, пък и съм сигурен, че и на теб няма да ти е много приятно, да си видиш "кочината" с висящи на жиците си огледала и "наритани калници" :lud:
GLM Repair Garage
http://glm-garage.com/
Изображение

Потребителски аватар
chocho89
сержант
сержант
Кара: peugeot 306 1,9 xtdt СА9883КТ София
Been thanked: 2 times
Контакти:

Мнениеот chocho89 » ср апр 01, 2009 9:50 pm

идеята е добра н няма да има много по4итателуи защото в нащата държава е пълно с такива хора. естестжено и аз сам спирал не както трябва и за тожа подкрепям тази инициатива
Изображение

Потребителски аватар
vladimir8507
редник
редник
Кара: Peugeot 406 2.0 06/1998

Мнениеот vladimir8507 » съб апр 11, 2009 11:05 am

Аз стикери няма да си купя, но ще си разпечатам такива бележки на червена хартия и ще ги раздавам щедро.
На паркинга пред нас е нещо страшно, всеки паркира все едно си е в двора на село.

Даже мисля да заменя думата ИДОТ с ДЕБИЛ.

Потребителски аватар
val4o89
сержант
сержант
Кара: Peugeot 406 Coupe 2.2HDI / C
Has thanked: 4 times
Been thanked: 11 times
Контакти:

Мнениеот val4o89 » пон май 18, 2009 8:24 pm

Хора, отдавна е измислен начина за показване на възмущение от паркирал "идиот" без излишна агресия - вдигане на чистачките, това всички го знаят. А по въпроса за стикерите - евала на човека ,който е измислил как да изкара някой лев от печат на стикери :) . Това за мен не е истинска кампания, за да има успех основното е стикерите да са безплатни, въпреки че ако се замислим тогава всички коли ще са облепени от горе до долу :lol: Така че извода е : квото и да си говорим , само матерялното ощетяване на нарушителя действа поучително Това е тъжната истина, варвари сме и такива ще останем.
Да смениш масло - 71 лева, да сложиш нови свещи - 32,50 лева, да ремонтираш заден мост - 346 лева, да караш ПЕЖО - БЕЗЦЕННО

Electric-Way

assign
генерал
генерал
Кара: Peugeot 307 HDI
Been thanked: 6 times

Мнениеот assign » ср юни 03, 2009 12:13 am

Това не беше никакво вдигане на чистачки, а направо полуизкъртване, т.е. беше обърната на 180 градуса :psuwaj: - обелен до желязо ми е ръба на капака откъм стъклото :bushon:
При положение, че съм паркирал в дясната част на улица, където няма забрана (и не е синя зона) странично между две коли, оставяйки достатъчно място за излизането им, и за преминаване на колите в двете посоки :psuwaj:
Ако само веднъж хвана някой от тези малоумници, които лепят където сварят и при това БЕЗПРИЧИННО, жална им майка!!! Но да ми се промъкват така зад гърба, докато съм слязъл по работа за 20-30 минути ... :psuwaj: :psuwaj:
"В Русия има запас от глупаци за поне 100 години напред.".
Баси, ние кво да кажем тогава ...

Гого Стоянов
сержант
сержант
Град: нвдз

Мнениеот Гого Стоянов » ср юни 03, 2009 12:42 am

Имам два стикера, някой да ги иска. Аз не ми дреме, където и да спръ все си излизам, независимо по пътя или тротоара :oops: . колкото до стикерите, цивилизовано решение, ама ако му го кажеш лично придобива друг смисъл
поЗДРАВи

Потребителски аватар
АнДичКа
генерал
генерал
Кара: Peugeot 106 Sport / Peugeot 306 XS
Has thanked: 421 times
Been thanked: 210 times

Мнениеот АнДичКа » ср юни 03, 2009 3:18 pm

assign написа:... докато съм слязъл по работа за 20-30 минути ...

Ама мен много слабо ме интересува дали си ми спрял пред гаража за 5 или за 50 минути ... аз искам да изляза/вляза точно сега, а не когато ти благоволиш да си свършиш работата : )
Много се ядосвам на такива, дето като им кажа, че това е гараж и пред него не се паркира, ми отговарят " ама аз съм за малко " ...
F*ckin' Freakin' !

Потребителски аватар
err0rtn
редник
редник
Град: Тутракан / Габрово
Кара: Peugeot 308 1.6 HDi 110h.p. FAP

Мнениеот err0rtn » нед юни 07, 2009 9:11 pm

val4o89 написа:Хора, отдавна е измислен начина за показване на възмущение от паркирал "идиот" без излишна агресия - вдигане на чистачките, това всички го знаят.

Колега съгласен съм с теб, но:
1) Не на всички коли им се вдигат току-така чистачките. Например Пежо 308 за да вдигнеш предните чистачки трябва да отвориш предния капак;
2) на което повече искам да наблегна е, че ако аз си видя чистачките вдигнати, просто ще ги сваля и ще замина. Но ако видя стикер "паркирал си като ИДИОТ" ще си кажа следното: "ами наистина съм паркирал така, ама колко ли човека са минали от тук и са видяли тоя стикер и са ми се присмяли, защото съм идиот" Някак си ще ме хване срам и може би следващите пъти когато ми се наложи да паркирам, ще си преценя.

Айде със здраве :biri:
Няма нищо по-българско от киселото мляко, ракията и дупките по пътищата!!!
Изображение

Върни се в “Изповедалнята”