Билински Манастир

Идеи, заслужаващи подкрепа, благотворителни акции.

Модератор: Lucy_Peneva

krach
редник
редник
Град: София
Has thanked: 6 times
Been thanked: 13 times

Билински Манастир

Мнениеот krach » ср фев 19, 2014 5:32 pm

Здравейте колеги, като гледам повечето теми са за помощ на конкретни хора. Така, че ако сметнете че не е удачна темата администраторите може да я затрият.

Преди да започна да уточня. Не съм фанатизирано набожен или нещо такова, просто е тъжно такива места да бъдат запуснати и оставени на произвола на времето и вандали.

Става дума за Билински манастир повече информация може да видите на следния линк: http://www.bulgariamonasteries.com/bilinski_manastir.html, който посетихме миналата седмица. Няма да преразказвам историята му понеже е добре описана в сайта който съм посочил. Само ще кажа че е запуснат и е оставен на произвола. До колкото намерих инфо по въпроса е започвано уж възстановяването му, но по незнайни причини до там е спряло.

Според вас възможно ли е подкарване на инициатива за събиране на средства и възстановяването на въпросния манастир? Къде със средства къде с доброволен труд. Как седят нещата документално, понеже колкото и да е запуснат все някой го "стопанисва". Също така как седят нещата със "набирането на средства", предполагам се води отчетност иначе всеки може да си злоупотребява със такива неща.

Ще съм благодарена на всеки който може да помогне по какъвто и да е начин.
Peugeot 307 - 2.0 HDI - 90к

krach
редник
редник
Град: София
Has thanked: 6 times
Been thanked: 13 times

Re: Билински Манастир

Мнениеот krach » ср фев 19, 2014 5:54 pm

Peugeot 307 - 2.0 HDI - 90к

Върни се в “Инициативи, благотворителни мероприятия”