Сервизи в Пловдив

Потребителски аватар
tilian
сержант
сержант
Град: Пловдив
Кара: 406-2.0HDI-2002-комби,207-1.4HDI-Хечбек
Has thanked: 13 times
Been thanked: 19 times

Re: Сервизи в Пловдив

Мнениеот tilian » нед апр 10, 2011 11:24 pm

Мерси като се позатопли още

Потребителски аватар
N1995
редник
редник
Град: София, Пловдив
Кара: Peugeot 406 1.8 16V Automatic
Контакти:

Мнениеот N1995 » пет апр 29, 2011 9:21 pm

Всички телефони на И. Проданов са ГРЕШНИ. Човека работи ли още, че ми трябва за събота някакъв читав сервиз да ми сменят масло филтър и някой да ми погледне скоростната кутия (автоматик).

Обадих с на Жоро, но човека май вече не се занимава, остана учуден, че му имам телефона от този номер, беше готов да я погледне, но чак понеделник, а аз неделя сутрин пътувам :(

Потребителски аватар
Dr_zax
сержант
сержант
Кара: Peugeot 307 1,6 16V 110к.с. бензин 2004г. - LPG REG-O.M.V.L. Dream XXI N
Has thanked: 92 times
Been thanked: 70 times

Мнениеот Dr_zax » съб апр 30, 2011 3:56 pm

колега проданов от повече от 6 месеца е в чужбина и не работи вече за съжаление на мн хора
иначе за автоматичните кутии хаги до колкото знам е мн добър и се заимава само с това обаче за съжаление надали ще бачка в събота
иначе проданов можеби нямаше да може да направи нищо по темата щото до колкото знам не сме отваряли при него автоматични кутии и мисля че никога не го е правил
другаде нямам идея каде можеш да идеш иначе за малслото можеш да го смениш във всеки едни сервиз макар и някой гаражен
! Луд съм мамооооо ям винкел, като съм на диета карам на арматура ! Видиш ли ме бегай ! ХаХаХаХаХаХаХ

Потребителски аватар
N1995
редник
редник
Град: София, Пловдив
Кара: Peugeot 406 1.8 16V Automatic
Контакти:

Мнениеот N1995 » вт май 03, 2011 10:40 am

Dr_zax написа:колега проданов от повече от 6 месеца е в чужбина и не работи вече за съжаление на мн хора
иначе за автоматичните кутии хаги до колкото знам е мн добър и се заимава само с това обаче за съжаление надали ще бачка в събота
иначе проданов можеби нямаше да може да направи нищо по темата щото до колкото знам не сме отваряли при него автоматични кутии и мисля че никога не го е правил
другаде нямам идея каде можеш да идеш иначе за малслото можеш да го смениш във всеки едни сервиз макар и някой гаражен

Ще измислим нещо през седмицата знам ли, дай ми моля те някакъв контакт на този сервиз. Да ги питам какво можем да измислим :)

Потребителски аватар
Dr_zax
сержант
сержант

Мнениеот Dr_zax » вт май 03, 2011 11:16 am

N1995 написа:
Dr_zax написа:колега проданов от повече от 6 месеца е в чужбина и не работи вече за съжаление на мн хора

Ще измислим нещо през седмицата знам ли, дай ми моля те някакъв контакт на този сервиз. Да ги питам какво можем да измислим :)

ето колега
http://www.bg-business.eu/organization.php?id=29
http://www.avtomatichni-skorosti.com/

на двата линка телефона и мейла за връзка са еднакви но самите адреси като място ги дава различни за тва ти ги давам и двата че не помня точно каде се пада но за по сигурно се обади иначе са добри работят бързо и дават гаранция за всичко което са направили . дано съм бил полезен
! Луд съм мамооооо ям винкел, като съм на диета карам на арматура ! Видиш ли ме бегай ! ХаХаХаХаХаХаХ

Потребителски аватар
sparco442
сержант
сержант
Град: пловдив
Кара: peugeot 306 xu7jp4 +++
Has thanked: 1 time
Been thanked: 10 times

Мнениеот sparco442 » ср май 18, 2011 6:39 pm

Уникално коректен сервиз посетих днес. Намира се в асеновград на ул. цар иван асен 123 .По време на ремонта предпочитат да си там и да гледаш кво се случва което вече никъде го няма.Изпипват нещата до най-малкия детайл и цените са поносими....Конкретно аз си направих задния мост там и съм адски доволен от работата им.....GSM давам на лс.
Изображение[/url]

Автодиагностика ,ремонт на автоклиматици и ел.инсталаций. Пловдив 0897513715

Потребителски аватар
MusicMAN
редник
редник
Кара: 407 2.0 HDI 136 FAP BVM6 Saloon
Has thanked: 3 times
Been thanked: 20 times

Мнениеот MusicMAN » ср юни 08, 2011 10:37 pm

Аз съм много доволен от сервиза на Стоян казва се Аутовега и се намира в двора на Аптечно гр.Пловдив карта и телефони тук > http://avtochastite.bg/listing-%D0%B0%D ... -6398.html

Усмихнат и любезен, което е рядкост, има хубави подемници, стенд и работи с всички фирми за авточасти в града и подбира качествени части. На прилични цени ми обсужи 306-цата дизел седан, смених ангр. ремък (обтяга го с компютър), пистов ремък, 2 ролки , масло, гарнитура на капак клапани,маслен филтър, семиринг на полуоска, воден радиатор, антифриз, долива масло на скоростите и друга кола ми прави - Рено 19 смяна на заден мост, нови накладки и цилиндри, ремонт на ръчна. От двата ремонта съм много доволен, точен, бързо работи и няма проблеми да се оставя колата за повече от ден ако е нещо сериозно, защото сервиза е в охраняем двор на Аптечното. Само има бариера на входа на аптечно и искат пари за паркинг, но като кажеш че си за сервиза на Стоян няма проблеми. Ако някой реши да го посети нека поне спомене, че един младеж на който е правил Пежото 306 дизел,зелено и Реното 19 ви го е препоръчал, той помни клиентите си :)

Надявам се не звучи като реклама, просто съм изненадан от качеството на обслужване. Като протека отзад масло от двигателя (оказа се гарнитурата на капака на клапаните) отидох в един сервиз при едни познати, гледаха го чудиха се, викат мии трябва да го разхвърлим и ще видим какво ще се окаже, ама другата седмица сме свободни чак. Ядосах се и закарах колата горепосочения сервиз, вдигнаха я на подемника за 2 мин, огледаха я и казаха какво може да се окаже, оставих им я понеже беше късно следобеда и на другия ми се обадиха че е готова. После пък радиатора протече понеже е ръждив, оставих му я пак да търси евтин радиатор следобеда, на другия ден към 10 сутринта аз в нета търся радиатори той ми се обади и ми каза даже, че купил и го е сменил даже на възможно най-ниската цена :D
Първата любов не се забравя - Peugeot 306 1.9TD 90hp Saloon :love:

Потребителски аватар
MusicMAN
редник
редник

Мнениеот MusicMAN » пон юни 13, 2011 11:43 pm

Здравейте, препоръчайтв ми дизелджия в Пловдив, че ми протека ГНП-то Лукас и се е видяло, че ще се дават над 100 пари поне да ми обърнат нужното внимание на приемливи цени :(

Потребителски аватар
sotis
редник
редник
Кара: peugeot 405 glx
Been thanked: 2 times

Мнениеот sotis » ср юни 15, 2011 6:43 pm

Колеги, моля ви препоръчайте ми сервиз за ремонт/обслужване на задния мост в Пловдив.
Някой проверен и сигурен ми трябва.

Предварително благодаря.

Потребителски аватар
MusicMAN
редник
редник

Мнениеот MusicMAN » ср юни 15, 2011 9:14 pm

Колега провери в посоченият от мен по-горе сервиз да го погледнат и кво ще ти кажат като цена. Баща ми ходи да си прави торсиона/задния мост на реното, но беше толкова зле, че търсихме друг мост от морга и помолихме майстора да дойде с нас да го изберем,смениха целият мост, смениха един лагер на главина, смениха накладки и цилиндърчета и заваряваха ръчната и труда струваше 120-130лв някъде без частите и бъзро го направиха.

Потребителски аватар
sotis
редник
редник
Кара: peugeot 405 glx
Been thanked: 2 times

Мнениеот sotis » чет юни 16, 2011 3:09 pm

Благодаря ти, колега
Ще проверя и там, но се надявах на препоръки от някой, който вече е правил торсион.
Бях в един сервиз в Ритона, за да обслужа новата ми кола (ксара2) и там ми обърнаха внимание на задния мост, че е "тръгнал вече".
Майстора, Николай се казва, ми даде цена около 300 лв. и каза, че не ги правят те, а някъде ги дават. Предполагам при тях е само демонтаж/монтаж, а останалото се прави в друг сервиз. Естествено не казаха къде е това другото място.
За това търся сервиз, където всичко по задния мост се прави намясто, без излишно разтакаване и естествено с достатъчна компетентност и "майсторлък".

Поздрави

Потребителски аватар
tilian
сержант
сержант
Кара: 406-2.0HDI-2002-комби,207-1.4HDI-Хечбек
Has thanked: 13 times
Been thanked: 19 times

Мнениеот tilian » чет юни 23, 2011 11:02 pm

защо не видите зад мегамарината на пещерско пише,че се занимават с френски коли,мепекс се казва сервиза,сега моята е там,че се блъснах да видим как ще си я получа,препоръчаха ми го

Потребителски аватар
MusicMAN
редник
редник

Мнениеот MusicMAN » пет юни 24, 2011 1:01 pm

tilian написа:защо не видите зад мегамарината на пещерско пише,че се занимават с френски коли,мепекс се казва сервиза,сега моята е там,че се блъснах да видим как ще си я получа,препоръчаха ми го

Какво си смачкал и какво си повредил, като я вземеш сподели колко са те одрусали и какво са правили :)

Потребителски аватар
Dr_zax
сержант
сержант

Мнениеот Dr_zax » нед юни 26, 2011 12:07 pm

tilian написа:защо не видите зад мегамарината на пещерско пише,че се занимават с френски коли,мепекс се казва сервиза,сега моята е там,че се блъснах да видим как ще си я получа,препоръчаха ми го

там определено теникиджийската работа е на ниво за останалата дейност не съм толкова възторжен просто имам приятел който работеше там и прекарвах изветно време там
иначе сервиза е на коцето щерев предполагам че го знаят повечето като име щото е рали пилот заедно с по малкият му брат

Потребителски аватар
Insektor
наборник
Кара: Peugeout 306 XS 2,0 HDI / P

Мнениеот Insektor » пет юли 01, 2011 1:00 am

Колеги, кажете къде да ида да ми оправят джантетата, че са доста осуркани по бордовете... ?

Потребителски аватар
Dr_zax
сержант
сержант

Мнениеот Dr_zax » пет юли 01, 2011 9:25 pm

при митьо блясъка намира се на 6-ти септември посока гребната от дясната страна магазина няма как да го подминеш има извадени джанти
отиди там и питай
предполагам че става дума за алуминиеви

Потребителски аватар
Insektor
наборник
Кара: Peugeout 306 XS 2,0 HDI / P

Мнениеот Insektor » съб юли 02, 2011 1:07 am

Да за алуминиеви става на въпрос. Правил ли си си джанти при него ? Интересува ме да не ги китва или тн, а да ги заваря и пили после ... Иначе долу горе в коя част на 6ти септември ? Преди или след пресечката за моста на Герджика ?

Потребителски аватар
FALLAF
генерал
генерал
Град: Asenovgrad
Кара: Пежо 406,2.2, бензин, Сеат Толедо,206 бенз.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 166 times

Мнениеот FALLAF » съб юли 02, 2011 9:26 am

sparco442 написа:Уникално коректен сервиз посетих днес. Намира се в асеновград на ул. цар иван асен 123 .По време на ремонта предпочитат да си там и да гледаш кво се случва което вече никъде го няма.Изпипват нещата до най-малкия детайл и цените са поносими....Конкретно аз си направих задния мост там и съм адски доволен от работата им.....GSM давам на лс.

Това е сервиза на Тодор Пецанов, човека си разбира от работата, но работниците му са за "бъхтане",пр.: сменях при тях ангренажен ремък и покрай него и водната помпа,същата потече на втория ден. Лично той ми оправи скоростната кутия-хъркаше на първа и изключваше от втора. Преди да е оправи изкара някаква разглобена и започна да обяснява къде е проблема, варианти за оправяне, цени на части,нови и стари, в крайна сметка е оправи и съм много доволен от него. Той лично ако се захване-няма грешка, към работниците му съм резервиран :roll:
Ето телефони: Тодор Пецанов-0898527381, Коцето Пецанов /сина му/-0888351530,сервиза-0898527380.

Потребителски аватар
Dr_zax
сержант
сержант

Мнениеот Dr_zax » нед юли 03, 2011 2:13 pm

Insektor написа:Да за алуминиеви става на въпрос. Правил ли си си джанти при него ? Интересува ме да не ги китва или тн, а да ги заваря и пили после ... Иначе долу горе в коя част на 6ти септември ? Преди или след пресечката за моста на Герджика ?

аз лично не съм правил колега джанти при него ама приятел кара при него магнезиеви джанти които бяха доста остъргани и сега са като нови а и му взе доста прилична цена заедно с боядисването на джантите
нямам идея дали ги китва или ги заварява честно
намира се в отсечката между кръстовището на васил априлов и 6-ти септември и прелеза посока гребната база от дясно под блока

aliensk
наборник
Град: plovdiv

Мнениеот aliensk » чет юли 14, 2011 9:10 pm

Колеги спешно помощ :-) подсветката на таблото замина и се появлава по някога като върва по павета. от това си мисля че не се изгоряли лампи а просто губи контакт. иначе инструментите си работат както и лампите за маслото енгине чек стоп и други. просто нощно време нищо не гледам на таблото :-) много ше сам ви благодарен ако ме посочите в някои сервис в пловдив да ми оправат колата че не знам къде понеже сам чужденец а и сопственик на пежо от скоро и не знам куде да хода :-)
благодаря

Върни се в “Пловдив”