Случвало ли ви се е да ви драскат колата пред вашия дом

Ние сме културен форум, но понякога тия неща просто си трябват. Това е секцията, в която можеш да псуваш като изрод, без да те обявят за такъв. Изпусни парата, не бой се! ;-)
Потребителски аватар
netrat
сержант
сержант
Град: България
Кара: Peugeot 406/ 2.0HDI /2000
Has thanked: 102 times
Been thanked: 22 times

Re: Случвало ли ви се е да ви драскат колата пред вашия дом

Мнениеот netrat » ср дек 14, 2011 12:39 pm

ra40 написа:Доста често срещана селска проява.Особено, както си карам колата с Видинските номера в София.

И при мен е така като съм с пловдивски номера в София, или другата практика,като видим някой с различни номера от софииски трябва да го засечем или да му свирнем,докато не му писне и не слезе от колата с щангата в ръка и да се чудим после как да бягаме на червено :lol:
Но след дълги изследвания установих че това го правят емигрант софиянците,живее от няколко години в София и вече е по софиянец от другите.... долни комплексари

Потребителски аватар
pepy1
полковник
полковник
Град: София
Кара: peugeot 306XR комби 1.9D66kw
Has thanked: 32 times
Been thanked: 199 times

Мнениеот pepy1 » чет дек 15, 2011 12:44 am

netrat написа:
ra40 написа:Доста често срещана селска проява.Особено, както си карам колата с Видинските номера в София.

...
Но след дълги изследвания установих че това го правят емигрант софиянците,живее от няколко години в София и вече е по софиянец от другите.... долни комплексари

пък като слязат от колите и почват http://vbox7.com/play:d5dea719ef

Потребителски аватар
nikolovvd
генерал
генерал
Град: Видин
Кара: Mitsubishi X
Has thanked: 2 times
Been thanked: 127 times

Мнениеот nikolovvd » пет дек 16, 2011 12:38 pm

Колата беше на има няма 1500 км и тъкмо се бях прибрал от месността Узана в габровския балкан, когато след няколко часа престой пред нас на улицата, на прадния спойлер открих зелена боя. На пръв поглед нищо особено. Мислех си, че с малко боя и работата се оправя. Да, ама не! Като отидох в сервиза и щях да падна. Боядисване на преден спойлер и калник - 300 лв. Нов фар - 1200 лв., защото идиота като закачил колата е натиснал и фара, та му е откъснал държачите. И така на 1500 км - 1500 лв. за ремонт. Хубавото е, че колата има Каско и освен, че останах седмица без кола, други неудобства не съм имал.
После ми откраднаха един елемент, предпазваш витовете за захващане на багажника. Нов струва 50 лв. и затова съм го заместил с 12 см изолирбанд!
Аз обаче съм бял кахър. На някой им свалиха пласмасовите прагове, които струват по 1000 лв.

Потребителски аватар
netrat
сержант
сержант

Мнениеот netrat » пет дек 16, 2011 2:33 pm

Така е и после 5000 наши се отрекоха от българско гражданство

Има случаи, в които някои българи, без да са притискани от правните уредби в други държави, решават да се отрекат от произхода си.

Май според мен бройката е по голяма и ще продължава да расте ..... :twisted:

stanleybg
лейтенант
лейтенант
Град: Велико Търново
Кара: 406 купе 2.2HDi 2004 180Hp remap no EGR , no FAP
Has thanked: 45 times
Been thanked: 51 times

Мнениеот stanleybg » съб дек 31, 2011 1:15 pm

Да пуснем тема "На кой са му пукнали кратуната докато драска колата пред вашия дом" :) :bushon:

geseva
редник
редник
Град: стара загора
Кара: Пежо 206 S16 2.0 136hp
Been thanked: 6 times

Мнениеот geseva » съб дек 31, 2011 1:43 pm

stanleybg написа:Да пуснем тема "На кой са му пукнали кратуната докато драска колата пред вашия дом" :) :bushon:

Хахахаха, дали има такива :mrgreen:
Лично аз ако спипам някой трудно ще му пукна кратуната, особено ако е някой много корав. Иначе по светофари съм слизала да се разправям с един гъзар, който ми показваше среден пръст и нещо ме нареждаше. Честно, ако ви кажа колко беше изненадан да ме види да излизам от колата и да отивам при него, чак му трябваха секунди да се осифери :mrgreen: Виж ако е жена, със сигурност ще е с пукната кратуна.
Изображение

Потребителски аватар
metray
сержант
сержант
Кара: 406 HDI 110 28/4/2000г.
Has thanked: 236 times
Been thanked: 151 times

Мнениеот metray » вт яну 10, 2012 5:02 pm

Най ме е яд,като удрят по колите с вратите при качване или слизане.Ако вместо до кола е паркирал до стена, дали така ще ги отварят без мисъл?Ама нали тази до него е на някой бастун ....дреме му.Предишната ми кола беше станала като лунна гледка-ямки,ямки,одрано от удар с врата,даже имах и допълнително цветове оставени от вратите им... :psuwaj: Сега КОТЕНЦЕТО го паркирам възможно най-встрани от милите ми съседи/пък и от разни ползващи "чужденци" паркинга/.

Потребителски аватар
netrat
сержант
сержант

Мнениеот netrat » ср яну 11, 2012 3:12 pm

Мене само с тегличи ме удрят по паркингите на супермаркетите предния ми номер е ужас :)

Потребителски аватар
Sheki
полковник
полковник
Град: Разград
Has thanked: 615 times
Been thanked: 872 times
Контакти:

Мнениеот Sheki » пет яну 27, 2012 7:12 pm

Ето че и на моята 206-ца някой маймуноподен индивид ми е ударил с нещо предният капак . Сега заради такива дебили трябва да се занимавам с глупости. Понеже някой му е хрумнало и е решил да се направи на герой и ей така за самочувствие е ударил капака на колата. Само къде героите като този, кога направят нещо такова, после търчат като посрани да избягат от мястото щото са много ербаб ама само на думи и зулуми посред нощите на тъмно могат да правят?! Не, не съм се впрегнал! Просто ме подразни факта, че някой си излива нервите върху нечий чужда собственост и си мисли че е направил нещо кой знае колко велико при това съвсем безнаказано. Не ми е за сефте да ми правят зулуми по колите, сиг'ур няма да е и за последно. Ламарина е, оправя се с изчукване! Ама на такива кретени и с години да изчукваш онова горе къде се клати и по принцип при нормалните хора служи за да извършва мисловна дейност а при тях изпълнява ролята на празна тиква , оправия няма да видиш (всъщност не е и тиква щото и от нея н'еква файда има ;-) ). Н'екви лумпени посред нощ ще трошат коли, ще събарят кошчета, ще хвърлят пиратки под терасите ... И как се стигна до тук? И после защо сме били на това дередже все се питаме?! :? Ами ако го бях хванал докато го прави? Ами ако бях му начукал аз камбаната? После к'во? Пак аз виновен щото съм го бил ? Пиши разни обяснения ... айде мерсаж нема нужда. Хвана го - той си знае. Ако не го хвана - пак не му желая лошото, жив и здрав само да не разбирам кой е бил. Оня горе вижда всичко. Аз като направя добро заспивам като къпан! Моята съвест е чиста ! Ами той, оня героя? Той аджеба сам пред огледалото като застане как се гледа? Нека оня там нейде горе ако го има да преценява кой прав , кой крив. Лошото обаче в случая е, че принципа око за око с всеки изминал ден придобива все по голяма тежест! Почнах за едно а минах без да искам леко в шанса. Извинявам се за което на всички и благодаря за търпението! Хайде със здраве.
Хората са като реките: водата във всички е еднаква и навред е една и съща, но всяка река бива ту тясна, ту бърза, ту широка, ту тиха, ту чиста, ту студена, ту мътна, ту топла. Така и хората. Всеки човек носи в себе си наченки на всички човешки качества и понякога проявява едни, понякога други, а понякога съвсем не прилича на себе си, без да е изменил нещо от същността си. У някои хора тия промени биват особено резки ...
Лев Толстой

Потребителски аватар
zlobich
сержант
сержант
Кара: Пежо 306 нов внос от бейрут 2.0 HDI
Has thanked: 136 times
Been thanked: 72 times

Мнениеот zlobich » съб яну 28, 2012 1:52 am

Купихме си по миналото лято мерцедес Вито. Слънчево бусче 2004г. След два месеца целия беше в черти. То не хвърляха щайги по него то не бяха яйца. Някакви лапетии си търкаляха количките по него. Какво да им кажеш те малоумни то цялото им семейство е лудо. Винаги гледам да не преча и да спирам по в страни. Е да ама си дерат. Колко пъти и на Пижо и на буса обърнато огледалата. Е какво им пречи огледалото та трябва да го блъска. Вчера като си доизчиствах хубаво колата от снега що да видя. Изненада някой тъпак маневрирал надрал ми бронята и фара. баси какво трябва да ме е забърсало та чак фара да се надере. Принудих се да си разбалансирам бюджета който е толкова изпилен и направих каско. Поне при следващото дране и блъскане да ми е спокойно! Аз един да хвана как ми прави зулуми по колата ... няма да го бия гол го събличам и ще го вържа за някой стълб около блока. Вече свикнах,че ако искам да ми е лъскава и свежа колата отвън трябва да е в гараж. Нямам тази възможност за съжаление. Важното е да върви пък другото се преживява. Свиквайте :udri:
Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

Потребителски аватар
Оги
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Кара: 306 XT 1.4Mi; 405 1.6 Mi Break
Has thanked: 380 times
Been thanked: 490 times

Мнениеот Оги » чет фев 02, 2012 3:41 pm

И да ги дерат - дреме ми. Дърти кочини. Едната я оставям и отворена, ако някой съсед го изпъди жена му да има покрив над главата. НЕма проблем, че по тавана може да се сипят чехли. :mehehe:
"Нашето драгоценно отечество ще се нуждае от достойни хора, които да го водят по пътя на благоденствието, така щото да бъдем равни на другите европейски народи." Васил Левски

Потребителски аватар
Rosenceto
наборник
Град: Варна
Кара: Peugeot 106
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Мнениеот Rosenceto » нед апр 15, 2012 12:23 am

дааа ... аз си имам 2 подписа от децата пред блока :(

Потребителски аватар
Atns
редник
редник
Град: София/Сандански
Кара: Seat Ibiza 1.9TDi Sport
Has thanked: 80 times
Been thanked: 47 times

Мнениеот Atns » вт юли 17, 2012 2:18 pm

Така и така темата е за драскането, искам да ви питам "маркерите" за заличаване на драскотини дали вършат работа и ако да, какви марки могат да се намерят и свършат работа. Драскана е с ключ, но не е дълбоко...
"Ами ти какво очакваш - докторите те лъжат,че ще ти мине,а майсторите че ще гори по-малко."

Потребителски аватар
zander75
наборник
Град: Sofia
Кара: Peugeot 306 1.4
Has thanked: 47 times
Been thanked: 3 times

Мнениеот zander75 » вт юли 17, 2012 4:46 pm

А преди малко какво стана :neutral: Някой реши еее така да пусне две шишета с вода и БЕЛИНА до колите, а там бях аз.... :udri: Добре, че само дрехите ми станаха на точки от белината.... :(

stoycho51
наборник
Град: софия
Кара: peugeot 306XT,1.6i,96г
Been thanked: 1 time

Мнениеот stoycho51 » вт фев 12, 2013 5:41 pm

на третия ден след като си я паркирах на мястото на старата кола която отиде за скраб ми одраскаха задната дясна врата,нервих се нервих се ама,какво да направя,преместих я едно място по настрани,и каквото такова.Няма каско още ама ще и направя скоро.за жалост говеда колкото искаш,ако го барна бих му :udri:

Потребителски аватар
nikolovvd
генерал
генерал
Град: Видин
Кара: Mitsubishi X
Has thanked: 2 times
Been thanked: 127 times

Мнениеот nikolovvd » ср фев 13, 2013 11:06 am

stoycho51 написа:...ако го барна бих му :udri:

Надраскай му и ти боята! :mrgreen:

Потребителски аватар
Atns
редник
редник
Град: София/Сандански
Кара: Seat Ibiza 1.9TDi Sport
Has thanked: 80 times
Been thanked: 47 times

Мнениеот Atns » ср фев 13, 2013 1:46 pm

На паркинга пред блока ми не драскат.. направо рушат. Снощи една млада дама така засили на задна едно Волво, че ми сгъна предния калник и счупи мигача... сега се чудя да я поканя на вечеря, или да я псувам. Мигач имах в мазето, а калника натиснах от вътрешната страна и си дойде на мястото... само ламарина все пак, обаче я предупредих да хвърля по едно око назад, че можеше деца да има
"Ами ти какво очакваш - докторите те лъжат,че ще ти мине,а майсторите че ще гори по-малко."

Kukurigu
наборник
Кара: Пежо 206
Been thanked: 1 time

Мнениеот Kukurigu » нед фев 17, 2013 1:28 pm

Най често колите биват драскани когато са лошо паркирани и пречат на някого. Е има и много злобари - преди 20год имах Рено 5 десет годишно и яко изгнило, ама светло зелен металик, зелени стъкла и тн. Надраскаха цялата кола, после и стъклата. Накрая разрязаха и кожената облицовка на тавана - само от злоба и завист

demonpk
редник
редник
Град: Перник
Кара: Peugeot 307 90к.с.
Has thanked: 16 times
Been thanked: 8 times

Мнениеот demonpk » пон сеп 23, 2013 8:45 pm

И аз съм в групата. С течение на времето на багажника ми се появиха 2 малки драскотини както на предния калник и задната броня но чашата преля когато един ден гледам че част от емблемата липсва. Явно някой кретен си е мислил че като я подпре в единия край с отвертка и ще я извади цялата. Да ама не. Така или иначе сега парчето което липсва около 3см ми вади очите но...
Пази моториста! На пътя има място за всички.
Този който пита е глупак за 5 минути. Този който не пита остава глупак за цял живот!

Потребителски аватар
NVG
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Кара: Peugeot 307 2.0 HDI 136+ 2006, Diamant Elan 28" 2007, KIA Sportage 2.0i CVVT 142 4x4 Aktive 2006
Has thanked: 4799 times
Been thanked: 6205 times

Мнениеот NVG » пон сеп 23, 2013 9:33 pm

Ако имаш каско ЗК плаща емблемата, както и пребоядисването на панелите с драскотини. Друг въпрос е неприятното чувство.
И Я НЕ ЗНАМ, АМА ДА КАЖЕМ! ДА ДОЧЕКАШ И ДА ВИДИШ! ПАРАТА ЕБАВА ФУКАРАТА!
HЕ ПРАВИ НЕПОИСКАНО ДОБРО!
ИКОНОМИЯТА - МАЙКА НА МИЗЕРИЯТА

Изображение

Върни се в “Изповедалнята”