Случвало ли ви се е да ви драскат колата пред вашия дом

Ние сме културен форум, но понякога тия неща просто си трябват. Това е секцията, в която можеш да псуваш като изрод, без да те обявят за такъв. Изпусни парата, не бой се! ;-)
Потребителски аватар
airhead
редник
редник
Град: Sofia
Кара: 307SW, 2.0 HDI, 110
Been thanked: 11 times

Re: Случвало ли ви се е да ви драскат колата пред вашия дом

Мнениеот airhead » пон окт 07, 2013 8:11 pm

Скоро имах проблем с моите съседи - драскане по боята, вдигане на чистачки, кривене на огледала и т.н. Сега започнах да имам проблеми и в подземния паркинг на офиса - някой взе системно да ми криви едното огледало, при положение, че в същия този паркинг, сутрин има ужасно много свободни места. Очевидно пак чувството за собственост се е обадило.

Дадох си сметка, че ужасно голям брой българи са толкова злобни, комплексирани и неудовлетворени, че единственото им удоволствие в живота е да си доставят евтин фън като нанасят щети по чужди автомобили и псуват сутрин в задръстванията по някоя кифла.

Потребителски аватар
hansto
редник
редник
Кара: Пежо 206 1.4 хди
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Мнениеот hansto » вт апр 22, 2014 2:45 pm

и аз имам подобен случай. преместих се 2 блока вляво буквално. Преди това колата 3 години не беше пипната. И веднага се започна - изгорял бенгалски огън около Нова година на покрива, хвърляни яйца, зеле и др непотребни неща отгоре. А последната дебилщина беше "ключ" по едната страна от калник до калник. Аз съм спокоен човек, но ако го видя ще го пребия като куче! Иначе обичам кученца, такъв е израза

Потребителски аватар
HVH
сержант
сержант
Град: Сейлъмс Лот
Кара: Peugeot 307 SW 2.0i
Has thanked: 371 times
Been thanked: 43 times

Мнениеот HVH » вт апр 22, 2014 3:58 pm

Идиоти колкото щеш, пред блока ми одраскаха колата с две линии от предния до задния калник, а пък декември ми откраднаха чистачките.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Потребителски аватар
KOZL
генерал
генерал
Град: София
Кара: Peugeot partner tepee 1,6HDI - 306 1,9D София
Has thanked: 13 times
Been thanked: 273 times

Мнениеот KOZL » съб апр 26, 2014 7:17 am

Случи се комшии както си мЕтат плика с боклука от балкона да ми нацелят предния капак на 305-цата. Купих друг, но още не съм го сменил. Случвало се е деца да се катерят по колата, на 2 пъти ми чупиха антената на покрива. Напоследък гледам се появили много белези от чужди врати. То при тая липса на места за паркиране, ВЕрно на гъсто са колите, ама имам усещане, че като гледат дъртата кола с тук там появила се ръжда и я мислАт за боклук-джийска кофа. :?
Синчето с 305-цата отнесе 2 жълти картона за паркиране в припикана Люлинска зона. Първо му строшиха огледалото, после срязоха с нож задна гума.
Малка държава и ГОЛЕМА простотия.
Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
Много лесно е да искаш, много по-важно е да можеш, съвсем друго е да го направиш.
Парите не решават всички проблеми, но повечето проблеми са свързани с парите

Потребителски аватар
penco
генерал
генерал
Град:    
Has thanked: 499 times
Been thanked: 388 times

Мнениеот penco » съб апр 26, 2014 8:35 am

Туй в кое населено място хвърлят боклука от балкона?

Sent from my XT1032 using Tapatalk

pepino74
генерал
генерал
Град: ...
Кара: Приключи с Пежо след кражбата!!!
Has thanked: 2156 times
Been thanked: 1977 times

Мнениеот pepino74 » съб апр 26, 2014 8:49 am

Eдин регистратор с 2 камерки върши чудеса за установяване на автомобиломразеца. После снимката се закача на входната врата на кооперацията за "похвала".

>>> :( :(
<<< +905 352 xxx xxx

http://prntscr.com/6b2u2a / !!!!!!!!!! http://prntscr.com/84nkrv <----------

klarona
наборник
Град: София

Мнениеот klarona » пет май 23, 2014 8:50 am

Никой не ме е драскал с ключове и пирони... обаче пък за сметка на това всички си контрират вратите в моите, в резултат на което са ги направили на хармоника вече

Потребителски аватар
airhead
редник
редник
Кара: 307SW, 2.0 HDI, 110
Been thanked: 11 times

Мнениеот airhead » вт май 27, 2014 9:54 am

Да не ви правят впечатление такива неща. В началото и аз се ядосвах, но вече нямам нито сили, нито има смисъл.

Вечер като се прибирам, в квартала, в който живея, паркирането е много сложно - качваме колите по всевъзможни места - я надереш джанта без да искаш, я спреш пред нечия къща и те надерат с ключ, я огледало обърнато, чистачки вдигнати ... приемете нещата, защото оправия няма.

Потребителски аватар
Kofeto
наборник
Град: софия
Кара: Peugeot 306 xu7jp4 / Peugeot 206 1.4 HDi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Мнениеот Kofeto » пет сеп 05, 2014 5:08 pm

Здравейте да ви споделя хубавите качества на люлин :mehehe:

Преместих се от един др. хубав квартал, и какво става спирам пред блока варела първа вечер на улицата, прибирам се и...... след малко чувам как нечия аларма свири и свири викам си на моя варел не му знам гласа чакай да погледна. Хвърлям един поглед какво да видя на тавана черна торба пръсната. Някой си метна боклука и земи тая кочина. През първите 30 дни се нагледах на всичко от драскане, блъскане, та до чупене на огледало. Най-красивото беше сключвам договор с един съсед за гараж, качваме се до тях да взема ключовете 2 мин. земи тая градушка :psuwaj: :psuwaj: сега вече си имам един лъв надран очукан в гаража.

Върни се в “Изповедалнята”