Жените и паркирането?

Ние сме културен форум, но понякога тия неща просто си трябват. Това е секцията, в която можеш да псуваш като изрод, без да те обявят за такъв. Изпусни парата, не бой се! ;-)
Потребителски аватар
Mandor
генерал
генерал
Град: Cофия
Кара: 406-1.8 16V
Has thanked: 326 times
Been thanked: 196 times

Re: Жените и паркирането?

Мнениеот Mandor » вт юни 28, 2011 9:15 pm

То оставаше някой да обърне с ръчна :)
Продавам 405,бензин,на части
На шестия ден Господ видя, че не може да направи всичко и създаде инженерите.
Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно.
http://citysuccess.ru/?i=42656

Потребителски аватар
FALLAF
генерал
генерал
Град: Asenovgrad
Кара: Пежо 406,2.2, бензин, Сеат Толедо,206 бенз.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 167 times

Мнениеот FALLAF » вт юни 28, 2011 9:29 pm

Тодор написа:
ra40 написа:Без думи!

Ето на това клипче се вижда съсредоточеност, спокойствие и т.н. Останалите шофъори толкова разсеяно обърнаха ... тцтц

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
FALLAF
генерал
генерал

Мнениеот FALLAF » съб юли 02, 2011 1:11 pm

А между другото, предполагам, че всеки от нас е гледал предаването "Пета скорост" по "Дискавъри" там има една мадама, която тества различни автомобили. Е тази ще ни вземе акъла на повечето мъже от форума по майсторство, така, че да си имаме едно на ум и да не се правим на майстори :roll:

Потребителски аватар
Ozzie
старши сержант
старши сержант
Град: Варна
Кара: Форд Focus C-Max 1,6 HDi 80 kW
Has thanked: 931 times
Been thanked: 778 times
Контакти:

Мнениеот Ozzie » нед юли 03, 2011 11:23 am

мммм дааа, Вики някоя си...
Изображение Изображение Изображение

Потребителски аватар
daniel cvetkof
генерал
генерал
Град: Русе,зад Олимпа
Кара: C Crosser 2.2hdi,207 1.6 hdi
Has thanked: 809 times
Been thanked: 484 times

Мнениеот daniel cvetkof » нед юли 03, 2011 4:53 pm

Вики Бътлър-Хендерсън
Колкото повече,толкова повече! ме4о Пух

Потребителски аватар
Ozzie
старши сержант
старши сержант
Град: Варна
Кара: Форд Focus C-Max 1,6 HDi 80 kW
Has thanked: 931 times
Been thanked: 778 times
Контакти:

Мнениеот Ozzie » нед юли 03, 2011 7:09 pm

на мен и без Бътлър- Хендерсън ми е достатъчна... :lol:

Потребителски аватар
driftline
редник
редник
Град: София
Кара: Peugeot 405 1.6 ''1993 | BMW e39 touring 520i
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Мнениеот driftline » вт юли 05, 2011 10:26 pm

Абе не е само тя шофьорка.Имаше едно предаване по една френска телевизия мисля, че се казваше Автомоторс или незнам си к'во.Там имаше една брюнетка с големи... очи където правеше дрифт за който всичко от София до Петрич си мечтае да прави такъв ;-)
Не човек, а машина.Не сърце, а карбуратор.Не кръв, а бензин

Потребителски аватар
kaseopeia
генерал
генерал
Град: нейде м/у СА и РК
Кара: Пижо 206 2.0 HDI
Has thanked: 157 times
Been thanked: 140 times
Контакти:

Мнениеот kaseopeia » пет юли 08, 2011 9:55 am

Доколкото знам и във форума има няколко дами, които се изявяват в състезания, та - не пропускайте и наЩо си :P
Една година без тебе слънчице, винаги ще помня и обичам!

Потребителски аватар
denevp
редник
редник
Град: Шумен
Кара: 406 HDI 90, 407 HDI 136
Has thanked: 37 times
Been thanked: 41 times

Мнениеот denevp » чет юли 28, 2011 10:12 am

Потребителски аватар
nikolovvd
генерал
генерал
Град: Видин
Кара: Mitsubishi X
Has thanked: 2 times
Been thanked: 127 times

Мнениеот nikolovvd » чет юли 28, 2011 1:50 pm

Потребителски аватар
zlobich
сержант
сержант
Кара: Alfa Romeo 156 1.9 JTD 105hp
Has thanked: 136 times
Been thanked: 72 times

Мнениеот zlobich » чет юли 28, 2011 3:39 pm

Така си е доста голяма част от жените просто не стават за шофьори.
На околовръстното баща ми спира на Симеоново служебната дачия на свтофара. поглеждайки в огледалото фиксира лъскава лимузина която не показва никакви признаци на спиране. баща ми успява да включи на първа и да потегли леко защото е първа кола обаче колата отзад го застига. Удря го и го изблъсква до средата на кръстовището. Слиза баща ми дали хората са добре в другата кола и да огледа щетите. На дачията и няма нищо когато приближава водача на лимузината и вътре някаква мацка. Баща ми я пита какво прави. Тя му казва спирам :shock: А не можа ли по рано да спреш и казва баща ми удари ме и ме помести. мацката не съм те удрял :udri: и нагла не съм те ударила. С корсичката на един светофар с брат ми шофира потегляме и нашия се загледа в страни пред нас едно лачети наби рязко спирачки и докато брат ми блее се спряхме в таксито. Баща ми извика но нямаше време за реакция. Аз се возех отзад и си забих лицето във подглавника на седалката отпред.Движехме се с 30 км/ч и ми се размина само с аркада на носа. Слагайте коланите навсякъде и не се разсейвайте докато шофирате. :bushon:
Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

Потребителски аватар
GLeZoRanA
полковник
полковник
Кара: BMW 318i
Has thanked: 226 times
Been thanked: 236 times

Мнениеот GLeZoRanA » чет юли 28, 2011 6:34 pm

Потребителски аватар
FALLAF
генерал
генерал

Мнениеот FALLAF » чет юли 28, 2011 7:40 pm

Преди мнооого, много години /нали съм по-вехт и от "Старият завет" :lol: /,четох в едно ноучно-популярно списание статия, която обяснявяше защо мъжете сме уж по-добри шофьори от жените. Та там в тази статия учиният или учените, които са я писали обясняваха тази наша способност с еволюционното развитие на човека. Тезата им беше следната-хилядолетното развитие на мъжа, като ловец и воин е приспособил неговият мозък да усвои в наши дни по-лесно управлението на автомобила от жената /която от своя страна в по-голяма част от човешкото развитие е играла роля на домакиня и майка/. Явно лова и войните са развили в мъжа мозъчните връзки способстващи да преценява по-бързо от жената разтояния, скорост, бързина,кондиция и т.н. Значи учените са го доказали, че сме по-добри шофьори от жените, но това от своя страна ни изиграва лоша шега, а именно самоувереността ни /Сещам се за един виц, в който грузински таксиметров шофьор разкарва чужденец из Тбилиси-газ, луда скорост, на всички светофари минава на червено. Чужденеца го пита изтръпнал, кво прави, грузинеца му казва-спокойно, аз съм джигит.На следващото кръстовище,светофара зелен,грузинеца набива спирачки.Чужденеца му казва-що спираш бе, нали си джигит и караш както си искаш. На което грузинеца му казва-аз може да съм джигит ама тука в Грузия е пълно с джигити./, която от своя страна ни кара да караме рисково, а от там и ПТП-тата. Та правилото е това-мъжете са по-добри шофьори, но като казах правило се сетих за следното философско твърдение-"Всяко правило си има изключение, като самото изключение обуславя правилото" :roll: /не че самият аз го разбрах това твърдение :lol: , но ми се стори уместно да го спомена/...

Потребителски аватар
nikolovvd
генерал
генерал

Мнениеот nikolovvd » пет юли 29, 2011 12:08 am

GLeZoRanA написа:http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3994631

Eто и още снимки!
http://fishki.net/comment.php?id=92621

Потребителски аватар
baba
генерал
генерал
Град: Люлин до Перник!
Кара: Бабамобил
Has thanked: 239 times
Been thanked: 354 times
Контакти:

Мнениеот baba » пон авг 08, 2011 12:52 am

Баба е стара и много може да ви разказва за жените шАфЛьорки.
Ще да отпочна от себе си /не става дума само за паркиране/.
1.Случка 1-взела съм книжка преди няколко месеца.Сестра ми си купи един Форд и замина по чужбините.С една приятелка ще "се возиме" /разбирай-тургаме късите поли,очилата,волумето на макс,и риеме из Люлин/.Отиваме да вземеме колата от паркинга и аз проверявам маслото /щото малко преди това почти беше останала без такова/.Един човечец идва към мен и ми иска ток.Отрязах го.После моята дружка ме пита какво искал човечеца.Отговарял "ток",тя пак пита защо не съм му дала.Изгледах я възмутено и почти и се развиках,че няма как да му дам ток,щото няма да остане за нас да се повозиме.
2.Случка 2-пак млада шофьорка.Стоя на балкона и гледам един как кара на задна по уличката пред блока.Ама се засилил като пършинг и колата ручи,та се кине.Повдигнах вежди и мислено се запитах "тоя ся що не ръгне втора,та мъчи колата".
3.Случка 3-/тук виновна беше липсата на видимост/-излизам от Люлин на Филиповци в посока Суходол.Тогава кръстовището беше без светофари.Пред мен един Ситроен /сава Богу,че са височки пущините/.Тръгна лекичко ситроена,аз след него,но отдолу нищо не виждам-ТИР-ове паркирани.Ситроена пак тръгна,а аз си гледам надолу и някак си реших /дъвчайки една баница/,че оня се е изтеглил.Да,ама не.Надъних се в бронята му.На него нищо ми нямаше,ама аз излезнах от един фар /4-ти пореден след кражбата на 3 преди това/ и един мигач.
4.Случка 4-събуждам се като вкиснала зелка след нощна смяна и решавам да ида да върна едни видео-касети на спирката.Там,не щеш ли-кофи за боклук.Издрах и двете врати.Ама те кофите си бяха виновни.
5.Случка 5-Първи национален събор на Пежо във Велико Търново.За тези,които не са ходили във Велико Търново,пояснявам,че там има само една права улица и точно там се провеждаха гонките.Другите улици са само криви,нагоре и надолу.Та понасяме се всички с колите да търсиме полигона.Аз се влача най-отзад с бабамобила /пежо 205-83-та година-Никса да каже за колко време стигнахме до Търново-караше зад мен/.Аз съм настъпила педала до ламарината,че изпусна ли ги-край.По едно време на една яко баиреста улица всичко живо заобръща и потегли в обратна посока.Аз се счупвам от рефлекси-задна,първа,странична,ръчна-като Моцарт по лостовете.При последната задна-дърво.Изникна ей така от нищото.Ама резултата от срещата с дървото го водих по-късно.Все пак не изпуснах колоната.Какъв беше резултата ли?-броня на парцалчета.
Но от тогава минаха доста години /айде без тъпи въпроси колко-все пак съм на 25,нали?/.Разбрах,че тока в колата не се съхранява в кофичка,че няма втора задна,паркирам прилично,карам прилично.Има и по-зле от мен.
Мъжете са по-добри шофьори,защото са по-смели шофьори.Жените не са безнадеждно ужасни шофьори,защото са предпазливи шофьори.
Отдавна се чудя да седна и да напиша книга по въпроса за женското шофиране.Нещо като "Чифт гърди на волана" или "Токчетата и губените стелки-една адска симбиоза".
Dr_zax написа:сладкото е наркотика на баба :)

Баба е Баба, не е жена! :idea: Или поне не просто жена!

milenbulgaria
наборник
Кара: 206 , 1.1 i , 1999 г.
Been thanked: 5 times

Мнениеот milenbulgaria » пон авг 08, 2011 3:04 pm

Откакто си оставих колата освободена от скорост и без ръчна и тя самопотегли не се бъзикам толкова с жените-шофьорки.

Потребителски аватар
nikolovvd
генерал
генерал

Мнениеот nikolovvd » пон авг 08, 2011 4:50 pm

milenbulgaria написа:Откакто си оставих колата освободена от скорост и без ръчна и тя самопотегли не се бъзикам толкова с жените-шофьорки.

:spam: Вземи си автоматик. Тогава няма да можеш да извадиш ключа без да си сложил лоста на Р-паркинг! :P

Потребителски аватар
Mandor
генерал
генерал
Град: Cофия
Кара: 406-1.8 16V
Has thanked: 326 times
Been thanked: 196 times

Мнениеот Mandor » съб авг 13, 2011 8:21 am

Продавам 405,бензин,на части
На шестия ден Господ видя, че не може да направи всичко и създаде инженерите.
Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно.
http://citysuccess.ru/?i=42656

Потребителски аватар
FALLAF
генерал
генерал

Мнениеот FALLAF » съб авг 13, 2011 11:34 am

Mandor написа:http://www.youtube.com/watch?v=CheB_8f76fM&feature=player_embedded

:spam:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Riki0050
редник
редник
Град: Sofia
Been thanked: 1 time

Мнениеот Riki0050 » пон авг 15, 2011 9:43 am

Перфектна. :lol:

Върни се в “Изповедалнята”