Жените и паркирането?

Ние сме културен форум, но понякога тия неща просто си трябват. Това е секцията, в която можеш да псуваш като изрод, без да те обявят за такъв. Изпусни парата, не бой се! ;-)
Потребителски аватар
komstiza
генерал
генерал
Град: Село
Кара: С5 1,8 125 к.с 2011 г./Трактор/Пежо 206 1,4/ GRAND VITARA 1.6 16V CABRIO/ внедорожник УАЗ
Has thanked: 89 times
Been thanked: 162 times

Re: Жените и паркирането?

Мнениеот komstiza » нед апр 10, 2011 9:36 pm

А бе имаше на последната олимпиада един негър,скиор,ама беше много зле горкия :lol: :lol: :lol:
Продавам бали сено с добро качество,при интерес на ЛС
[b]
[color=#000080]И най-тъмната нощ е обречена на изгрева........

Д-65Н по-надежден от HDI... :)

Потребителски аватар
Mandor
генерал
генерал
Град: Cофия
Кара: 406-1.8 16V
Has thanked: 326 times
Been thanked: 196 times

Мнениеот Mandor » пон апр 11, 2011 10:50 am

atopaloff написа:Ей, народният фолклор го е казал повече от ясно - "Негър скиор и ЖЕНА шофьор няма"! Така, че няма какво да се говори. Жените са бавни, несъобразителни и доста често опасни на пътя. Не съм женомразец, но това е истината :)

Поздрави.

Изображение
Изображение

И евреин-миньор, и гей-боксьор също нема.
Продавам 405,бензин,на части
На шестия ден Господ видя, че не може да направи всичко и създаде инженерите.
Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно.
http://citysuccess.ru/?i=42656

Потребителски аватар
<Lubo>
генерал
генерал
Град: София
Кара: Peugeot 406 2.0 HDi
Has thanked: 303 times
Been thanked: 151 times

Мнениеот <Lubo> » вт апр 12, 2011 10:13 am

Ааа гей боксьор има - Бой Джордж. Е верно само докато е бил малък и то защото баща му е бил боксов мениджър.

Потребителски аватар
atopaloff
редник
редник
Кара: скутер
Has thanked: 46 times
Been thanked: 17 times

Мнениеот atopaloff » вт апр 12, 2011 5:56 pm

Айде сега дайте доказателства и за евреин-миньор и ще ме оборите на 100 % :) Ааа също така и за жена щофьор!
Изображение

Потребителски аватар
GLeZoRanA
полковник
полковник
Кара: BMW 318i
Has thanked: 226 times
Been thanked: 236 times

Мнениеот GLeZoRanA » вт апр 12, 2011 6:12 pm

Ох майко... :lud: :udri: ************************************

Потребителски аватар
NVG
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Кара: Peugeot 307 2.0 HDI 136+ 2006, Diamant Elan 28" 2007, KIA Sportage 2.0i CVVT 142 4x4 Aktive 2006
Has thanked: 4798 times
Been thanked: 6202 times

Мнениеот NVG » вт апр 12, 2011 10:28 pm

Има жени, които много мъже биха зяпали с отворени уста наблюдавайки паркирането им. Себе си не включвам. Нали няма да ми задавате излишни въпроси? Една комшийка - "бакшиш" прави такива прости, но виртуозни маневри, че ...
Каране му е "майката"! От мен да го знаете. :evalata:
И Я НЕ ЗНАМ, АМА ДА КАЖЕМ! ДА ДОЧЕКАШ И ДА ВИДИШ! ПАРАТА ЕБАВА ФУКАРАТА!
HЕ ПРАВИ НЕПОИСКАНО ДОБРО!
ИКОНОМИЯТА - МАЙКА НА МИЗЕРИЯТА

Изображение

Потребителски аватар
GLeZoRanA
полковник
полковник

Мнениеот GLeZoRanA » ср май 04, 2011 11:29 am

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3759211

Преди няколко години пък британският вестник "Таймс" каза: "Няма никакви съмнения - жените са по-добри шофьори от мъжете".

Потребителски аватар
<Lubo>
генерал
генерал
Кара: Peugeot 406 2.0 HDi
Has thanked: 303 times
Been thanked: 151 times

Мнениеот <Lubo> » ср май 04, 2011 12:26 pm

Тия не знаят какво говорят. :P :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Mandor
генерал
генерал
Град: Cофия
Кара: 406-1.8 16V
Has thanked: 326 times
Been thanked: 196 times

Мнениеот Mandor » чет май 05, 2011 1:51 pm

<Lubo> написа:Ааа гей боксьор има - Бой Джордж. Е верно само докато е бил малък и то защото баща му е бил боксов мениджър.

Това не се брои. Тате го е накарал, а и тогава не е бил гей :twisted:
Продавам 405,бензин,на части
На шестия ден Господ видя, че не може да направи всичко и създаде инженерите.
Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно.
http://citysuccess.ru/?i=42656

Потребителски аватар
Doni
лейтенант
лейтенант
Кара: Peugeot 406 coupe,Suzuki GSXR K6 1000,Renault 19
Has thanked: 106 times
Been thanked: 55 times

Мнениеот Doni » нед май 08, 2011 6:29 pm

Глезораната нещо го е взела навътре :lol: споко има и изключения и ти си от тях :twisted:
ВСИЧКО С ВРЕМЕТО СИ!

spooa
наборник
Град: Кърджали
Кара: 206 2.0 16v & Passat 2.8 30v
Been thanked: 3 times

Мнениеот spooa » чет май 12, 2011 9:25 pm

Аз пък си признавам, че изобщо не мога да шофирам, още по-малко пък да паркирам. Нито дистанция спазвам като хората, нито скоростните ограничения, нищо. Като карам в града държа волана в половин ръка и през повечето време зяпам някъде встрани.
И съм мъж с над 10 години стаж!

Потребителски аватар
driftline
редник
редник
Кара: Peugeot 405 1.6 ''1993 | BMW e39 touring 520i
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Мнениеот driftline » пон май 16, 2011 9:25 am

Страшна работа е това с женското паркиране и предвижване.Братовчедката реши да взима книжка.Отиде записа се и тоя взе, че я пусна в някаква пряка на бул.Витоша.А тя милата не знаеше кое е амбреаж.Ми хвани ги заведи на полигон бе човек.Научи ги да паркират да тръгват от наклон с ръчна (аз не го ползвам това с ръчната). И те така брат'чедката взе книжката и като ме види пред блока вика ще ми паркираш ли колата? :lol: В противен случей както я спре така няма значение дали има други коли около нея ;-)
Не казвам нищо против жените шофьори, защото познавам и жени които карат стабилно.Няма и перфектен мъж шофьор.Всичко става с каране и опит.Никой не се ражда научен.
Не човек, а машина.Не сърце, а карбуратор.Не кръв, а бензин

Потребителски аватар
Dianka74
редник
редник
Град: Варна
Кара: PEUGEOT 407, 1.8 I
Has thanked: 143 times
Been thanked: 24 times

Мнениеот Dianka74 » пон май 16, 2011 11:53 am

Здравейте. Аз започнах много сериозно да се убеждавам, че има хора, на които шофьорските книжки им се падат от гризки "Зрънчо". Дали мъж или жена, мое мнение е, че шофирането не е за всеки.... .

Потребителски аватар
Friday
генерал
генерал
Кара: TU5JP/AR32301
Has thanked: 198 times
Been thanked: 122 times

Мнениеот Friday » пон май 16, 2011 1:15 pm

Напротив, за шофирането не се изисква диплома от университет! Аз бих казал, че е за всички които искат и имат желание да шофират.
Важно е когато си на пътя да шофираш, а не да говориш по ГСМ, настройваш радиото или да се заплесваш по каките на билбордовете.

И сега по темата: Имам позната с около 6мес. шофьорски стаж, която паркира успоредно на тротоара м/у две коли за около 5сек. от спирането. Как е!?

Другата крайност - последните дни са ми настъхвали косите, когато някоя "мадама" :P с ГСМ в ръка взема ляв завой и аз се падам срещу нея от другата страна на кръстовището. Няма такавава арка :lol: .

Така, че моето мнение е, че всичко е относително, затова по-добре да бъдем колегиални на пътя и да се улесняваме взаимно, отколкото да се "храним" и бием! :biri:
Peugeot 306XS 1.6i|LPG Fathermobile
Alfa Romeo 156 SW 2.0TS|LPG Babymobile

Потребителски аватар
Sisq0
лейтенант
лейтенант
Град: Шуменски варненец
Кара: 2x 206 1.4HDi '05/'06
Has thanked: 179 times
Been thanked: 262 times
Контакти:

Мнениеот Sisq0 » вт май 17, 2011 7:12 am

Мен един травестит скоро ми сгъна заден ляв калник - точно го бях изправил след подобен инцидент. :udri:
Полицаят го пита за име - Жозефина. По паспорт - Алекси...

А сега ми кажете, от мъжете или от жените да се оплаквам в случая. :)
Изображение

Потребителски аватар
Sheki
полковник
полковник
Град: Разград
Has thanked: 615 times
Been thanked: 872 times
Контакти:

Мнениеот Sheki » вт май 17, 2011 12:38 pm

Абе хора какво да ви кажа. Виждал съм жена след като спре колата на лек наклон и колата вземе да тръгне тъкмо тя докато си слиза (явно скорост и ръчна спирачка не значат нищо за нея в случая) да се наведе под волана и с ръце да вземе да натиска спирачката :? . Но съм виждал и мъж (пред блока ми) като вземе да паркира, по 4-5 пъти да слиза от колата, да мери с крачки разстоянието и да паркира "успешно" за около 15-на минути. И то това на място където спокойно може да паркираш 2 коли. Преди година докато бях по работа в едно предприятие, един господично тираджия половин час въртя и сука един тир за да се намести на рампата а следващия тир (унгарски) се намести точно с 2 маневри на същото място за няма и 10 мин. а беше каран от жена! Всичко е до усет и обучение и практика. Аз лично не съм виждал перфектен шофьор! А ако някой каже че е значи откровенно лъже. Е изключвам този "шофер" де има книжка ма я държи на рафта а колата прашасва в гаража. Който кара допуска грешки рано или късно но практиката и усета помагат и именно тук си казват думата. Хайде със здраве и стига сте делили туй що не се дели. Поздрави!
Хората са като реките: водата във всички е еднаква и навред е една и съща, но всяка река бива ту тясна, ту бърза, ту широка, ту тиха, ту чиста, ту студена, ту мътна, ту топла. Така и хората. Всеки човек носи в себе си наченки на всички човешки качества и понякога проявява едни, понякога други, а понякога съвсем не прилича на себе си, без да е изменил нещо от същността си. У някои хора тия промени биват особено резки ...
Лев Толстой

Потребителски аватар
Dianka74
редник
редник
Град: Варна
Кара: PEUGEOT 407, 1.8 I
Has thanked: 143 times
Been thanked: 24 times

Мнениеот Dianka74 » вт май 17, 2011 12:57 pm

Да, всеки е виждал много ситуации..., но ти много точно обобщи - Всичко е до усет и обучение и практика! :evalata: и с това може да се приключи темата :) .

Потребителски аватар
Hattori Hanzo
наборник
Град: ШОПландия
Has thanked: 1 time

Мнениеот Hattori Hanzo » пон май 30, 2011 4:22 pm

Тодор написа:В момента гледам Гала по нова телевизия и има една засукана мадама, която с голям кеф разправя как не може да кара и редовно удряла някой по паркингите и с удоволствие сподели, че го прави по два, три пъти на ден. В момента си говорят, че едно шофиране не трябвало да те стряска и как тези неща били нормални (блъскането на коли). Аз ако случайно зажуля някой ще си умра от срам и ще ми е много неудобно. Е не мога да си обясня каква е тази наглост и може ли някой хора така да разсъждават и да го споделят в национален ефир. Много е готино сигурно като загиват по 1000 човека на година по пътищата на България. Тъпи безстрашни овце. Абе много се навъдиха тия, какво става с тия изпитващи, сигурно ги изпитват по други начини?
:psuwaj:

Нормално е да има ***, които жулят чуждите коли наред, а тях ги *** мутрите, които им купуват скъпите коли. Преди някой да каже, че това е българска простотия съм сигурен, че иам таквиа овце-фолкаджийки и по другите държави. Има и прилични жени-шофьори. Ето примерно Ани Цолова се слави като опитен и добър шАфьор :metal:

Едит: Преминах със *** защото изразните средства бяха просто потресаващи ...
Лита

Потребителски аватар
GLeZoRanA
полковник
полковник

Мнениеот GLeZoRanA » пон май 30, 2011 9:45 pm

Бръъм мъже трябва да спрете да лъжете жените какво са 20 см ей има някои жени които хич ги няма в разстоянията и трябва да им отнесеш огледалото за да се усетят еййййй много тъпи жени има ееееееееееееееееееегати...Е заради такива заспали крави жените шофьори сме с такава лоша репутация...

Потребителски аватар
бат Сандо
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Град: ВАРНА
Кара: 406 комби бегачка
Has thanked: 1594 times
Been thanked: 560 times

Мнениеот бат Сандо » пон май 30, 2011 9:57 pm

Не ви знам репутацията , ама работя точно срещу едно кръстовище и имам наблюдението , че 95% от случаите на отнето предимство на пешеходец шоф. са :ohaa: ...виждал съм дори да слизат да бият пешеходци :udri: ...а преди седмица една пача умишлено блъсна един дядо докато му крещеше през прозореца :shock: дядото не и остана длъжен и и би 5-6 бастуна в новата Т Ярис :metal:

Върни се в “Изповедалнята”