Жените и паркирането?

Ние сме културен форум, но понякога тия неща просто си трябват. Това е секцията, в която можеш да псуваш като изрод, без да те обявят за такъв. Изпусни парата, не бой се! ;-)
Потребителски аватар
Тодор
генерал
генерал
Град: Асеновград
Кара: 406 2.0 hdi 110hp 2000г. / PB****KM
Has thanked: 26 times
Been thanked: 49 times

Жените и паркирането?

Мнениеот Тодор » вт фев 22, 2011 12:21 pm

В момента гледам Гала по нова телевизия и има една засукана мадама, която с голям кеф разправя как не може да кара и редовно удряла някой по паркингите и с удоволствие сподели, че го прави по два, три пъти на ден. В момента си говорят, че едно шофиране не трябвало да те стряска и как тези неща били нормални (блъскането на коли). Аз ако случайно зажуля някой ще си умра от срам и ще ми е много неудобно. Е не мога да си обясня каква е тази наглост и може ли някой хора така да разсъждават и да го споделят в национален ефир. Много е готино сигурно като загиват по 1000 човека на година по пътищата на България. Тъпи безстрашни овце. Абе много се навъдиха тия, какво става с тия изпитващи, сигурно ги изпитват по други начини?
:psuwaj:

Потребителски аватар
eewf
генерал
генерал
Град: Станимака
Кара: PEUGEOT 306 /TU5JPZ/
Has thanked: 31 times
Been thanked: 213 times
Контакти:

Re: Жените и паркирането?

Мнениеот eewf » вт фев 22, 2011 12:33 pm

Някаква ей такава т&па пача (или кретен) ми изкриви дясната врата....
Количеството интелект на планетата е константа, а населението расте.

Потребителски аватар
Тодор
генерал
генерал

Мнениеот Тодор » вт фев 22, 2011 12:55 pm

После сигурно се е хвалила как те е ударила и виждаш ли колко голямо геройство е, че не може да кара. Луда работа ей, само като гледам с какви неща се хвалят всички вече, лошо ми става. :?

Потребителски аватар
maxxymilian
генерал
генерал
Град: Монтана/Козлодуй
Кара: 4007 2.2HDI DCS Lion Edition, 206SW 2.0 HDI 90 бивши:407 2.0 HDI, 406 1.8 16v, 405 GL 1.6 90
Has thanked: 684 times
Been thanked: 830 times

Мнениеот maxxymilian » вт фев 22, 2011 1:38 pm

Дай и аз да се оплача, че още ме е яд на мене си....
Тръгвам си аз в петък за Монтана от София и минавам по една тясна уличка около завод Витоша на Черни връх. От едната страна на улицата коли паркирали а една пикла с форд ка паркира от другата страна на тротоара ама така, че между колите остава не повече от метър и половина (тротоара беше около метър, тесничък). Почвам да свиркам щото пиклата си слезе и зе да заключва. И ко праи тая... минава от другата страна поглежда колко място има, качва се в колата и ха назад в мойта броня :udri: Слизам аз гледам - драскотина си е, отивам до колата и казвам, че ще викам ченгетата и и снимах номера. Тая вика ама аз ще паркирам тука, ти не ми даваш място да се изпаркирам а аз на 3 метра зад нея бях спрял да я изчакам... :psuwaj: Кипна ми още повече и и казах че имам каско и ще извикам полиция. Докато отидох до колата за телефона тая с мръсна газ отпраши напред. Да ама тесни улички нама къде да избяга - аз по нея (ама що ми трябваше...). Сгащвам я в съседната уличка - няма къде да ходи, отпред коли. Отидох при нея, станах пред колата и и викам "Ти луда ли си ма? Къде побягна" Хората около мен гледат сеир... А тая вика: Аз си тръгвам остави ме,бе... :lud: Викам и че съм и снимал номера и ще я разкатаят полицаите ако избяга а тая със целия си акъл дава назад и пак в мойта броня.... :udri: е превъртях.... Станал съм и пред колата а тая натиска и с газ - иска да ме сгази. Удари ме леко в крака и вече като видях, че няма да се разберем човешки и теглих един ритник във вратата и я оставих да отпраши... Ще кажете има и руси шофьорки които карат добре... има ама е хубаво като видите такава два матра назад за секи случай ама в някои случаи и това не помага.

Потребителски аватар
Тодор
генерал
генерал

Мнениеот Тодор » вт фев 22, 2011 4:56 pm

На светофар ми се е случвало също два пъти, предната кола "управлявана" от жена да включва задна и да изтръпваме в колата зад нея. Втория път даже бързаше, че светна зелено включи на задна и тръгна към нас, добре че момчето, което караше инстиктивно погледна в огледалото дали има отзад кола и включи и той на задна та малко се изтегли докато тая се усети да спре. :psuwaj:

maxxymilian ти защо все пак не си направи труда да отидеш до полицията да напишеш там някакво оплакване пък може и да и направят проблем за другия път да се замисли?

Анжелина
наборник
Град: Пазарджик
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Мнениеот Анжелина » ср фев 23, 2011 4:31 pm

Защо само жените да са виновни?!!! Някога имаше знак за млад шофьор-отнасяше се и за жени, и за мъже.Сега на много мъже им трябва,не защото са "млад" шофьор...........
Ogi's wife

Потребителски аватар
maxxymilian
генерал
генерал
Град: Монтана/Козлодуй
Кара: 4007 2.2HDI DCS Lion Edition, 206SW 2.0 HDI 90 бивши:407 2.0 HDI, 406 1.8 16v, 405 GL 1.6 90
Has thanked: 684 times
Been thanked: 830 times

Мнениеот maxxymilian » ср фев 23, 2011 5:34 pm

Ами не звиках полицията защото драскотоната е малка и ще я мина като паркинг щета. Застрахователите няма да търсят пиклата щото имам опит с тях и за под 600-700 лв не се занимават. Бързах да се прибера, че беше 6 часа а ми предстояха 3 часа път. Та в крайна сметка не ми се чакаше два часа полиция и да се прибера по нощите. Ако не ми предстоеше да пътувам щях чинно да си изчакам полицаите и да и вгорча живота. Вече съм го правил веднъж за един такъв хитрец.

Потребителски аватар
Асенов
генерал
генерал
Град: София
Кара: Peugeot 306 1.6
Has thanked: 48 times
Been thanked: 91 times

Мнениеот Асенов » ср фев 23, 2011 7:20 pm

Анжелина написа:Защо само жените да са виновни?

ами,никой не е казал че само жените са виновни... :biri:
просто като чета горния разказ и отново си давам сметка,че понякога жените правят меко казано..плашещи неща.Не че няма мъже идиоти,сигурно са повече,но предполагам на по-малко би им хрумнало да правят обратен на орлов мост :)
В живота си,човек трябва да разбира от всичко по нещо,но от едно нещо-всичко.

Потребителски аватар
nikolovvd
генерал
генерал
Град: Видин
Кара: Mitsubishi X
Has thanked: 2 times
Been thanked: 127 times

Мнениеот nikolovvd » ср фев 23, 2011 8:44 pm

Тодор написа:На светофар ми се е случвало също два пъти, предната кола "управлявана" от жена да включва задна и да изтръпваме в колата зад нея.

Като се замисля колко хора съм докарал до прединфарктно състояние! :shock: :lol:
Мойта нали е автоматик и преди D минавам през R и N! ;-) :tancii:

Потребителски аватар
GLeZoRanA
полковник
полковник
Кара: BMW 318i
Has thanked: 226 times
Been thanked: 236 times

Мнениеот GLeZoRanA » съб мар 12, 2011 5:04 pm

А това пък мъжете нали са големите шофьори ... трябват му два тротоара и една улица , за да може да обърне... А да и едно невинно спряло пежо , да го помести лекинко и да му начален старт, за да тръгне напред...

geseva
редник
редник
Град: стара загора
Кара: Пежо 206 S16 2.0 136hp
Been thanked: 6 times

Мнениеот geseva » ср мар 16, 2011 10:43 pm

Фермани мога да изпиша за пишман шофьори :lol:
Две пресни случки имам от паркинга пред компанията, в която работя. Едната с жена, другата с мъж.
Паркирам си аз в редицата, но там където спрях имаше място само за една кола, защото двама тарикати бяха спрели като баровци на място за трима. Заключвам и тръгвам, но тръгвайки виждам един колега как обръща и на задна тръгва да паркира до мен. Обаче няма място и се чудя какво ще прави. Спрях и чакам да видя какво ще стане, като си мисля, че този ще се откаже в един момент. Да, ама не. Докато извикам да спре и ме чукна леко. Отивам при него и го питам от кога има книжка, а той ми вика: ми аз карам с летни гуми и се плъзнах :udri:
Вторият случай е с една колежка, която излизайки на задна, удари един колега на 4 метра отзад. Ама така го удари, че му счупи фара и бронята :?

Така че колега, не са само жените зле с паркирането. И мъже има дето паркират по слух.
Изображение

Потребителски аватар
komstiza
генерал
генерал
Град: Село
Кара: С5 1,8 125 к.с 2011 г./Трактор/Пежо 206 1,4/ GRAND VITARA 1.6 16V CABRIO/ внедорожник УАЗ
Has thanked: 89 times
Been thanked: 162 times

Мнениеот komstiza » ср мар 16, 2011 11:36 pm

Не искам да обиждам дамите,щото и от нас има кофти шофьори,ама да се хвалиш как всеки ден удряш по няколко коли,е требе да си многооо прост.Моето пежле го купих от жена,на 40 000км единственото място където няма ожулено и огънато е тавана,като левите врати са пребоядисани веднъж.Продаде ми го нейния приятел дето и го беше купил,щото се видял у чудо и беше и купил едно саксо на старо та да си го млати :lol: А дамата си беше около 35г,а не някоя 18г пикла.
Продавам бали сено с добро качество,при интерес на ЛС
[b]
[color=#000080]И най-тъмната нощ е обречена на изгрева........

Д-65Н по-надежден от HDI... :)

Потребителски аватар
komstiza
генерал
генерал
Град: Село
Кара: С5 1,8 125 к.с 2011 г./Трактор/Пежо 206 1,4/ GRAND VITARA 1.6 16V CABRIO/ внедорожник УАЗ
Has thanked: 89 times
Been thanked: 162 times

Мнениеот komstiza » ср мар 16, 2011 11:47 pm

А пък една засукана мадама как ми се надена на теглича на пасата мани мани :lol: Спрял съм на светофара,пред мен бус,зад мен мадамата.Тръгваме на зелено,но задръстване,буса спира,аз също и в тоя момент тресссссс..,нещо ме удря отзад,радиото ми падна на седалката,изпука ми врата.Добре,че още ми беше крака на спирачката и спазвам дистанция,че буса го отнасях.Слизам и гледам теглича ми се забил в двигателя на полото на мадамата,а тя ми вика не те видех,че си спрял.Е къде гледаш,нали тъкмо тръгнахме на светофара :lol: Здрав излезе пасата с теглича,ама полото беше на мекица,мани мани,отвисех 1ч да дойдат от кат :ibree: А бе 20г беше убаво девойче,ама кво да прайш :) дано се научи,че като се шофира не се зяпа къде ти падне :lol:
Продавам бали сено с добро качество,при интерес на ЛС
[b]
[color=#000080]И най-тъмната нощ е обречена на изгрева........

Д-65Н по-надежден от HDI... :)

Потребителски аватар
Doni
лейтенант
лейтенант
Кара: Peugeot 406 coupe,Suzuki GSXR K6 1000,Renault 19
Has thanked: 106 times
Been thanked: 55 times

Мнениеот Doni » ср мар 16, 2011 11:58 pm

Няма да ви казвам как паркирам по обществените паркинги и по центъра целия съм на нокти,като излезна да не видя колата одрана от някоя мадама.
ВСИЧКО С ВРЕМЕТО СИ!

Потребителски аватар
Желязков
редник
редник
Град: Бургас
Has thanked: 13 times
Been thanked: 50 times

Мнениеот Желязков » чет мар 17, 2011 12:47 am

Да ви кажа, познавам доста млади пичаги дето паркират по-зле и от жени. Нищо, че карат яки коли. Закона е за всички.
А относно това по Гала, то е дори смешно да се коментира. Лошото, е че някоя друга засукана мадама, която като пляска с ръце звук не се чува ще си каже "Ами да. Наистина блъскам си и си заминавам, кво толкова... айде сиктир какво ще се стресирам тука и ще се уча да шофирам като бял човек..."
Изображение THE: Изображение
Колкото по-скъпа е колата - толкова по-скъпа е колата.

Потребителски аватар
Ozzie
старши сержант
старши сержант
Град: Варна
Кара: Форд Focus C-Max 1,6 HDi 80 kW
Has thanked: 981 times
Been thanked: 793 times
Контакти:

Мнениеот Ozzie » нед апр 10, 2011 2:22 pm

някои паркират и така:
16-a.jpg
16-a.jpg (79.9 KиБ) Видяна 1595 пъти
17-a.jpg
17-a.jpg (78.14 KиБ) Видяна 1595 пъти

което не означава, че и сред мъжете няма некадърници и бездарници
даже се сещам за един комшия

Да вдигнем наздравица за дамите, които с уменията си засенчват мъжката половина!
:biri: :sbirka: :biri:

Потребителски аватар
GLeZoRanA
полковник
полковник

Мнениеот GLeZoRanA » нед апр 10, 2011 2:45 pm

Как некадърница?
Знаеш ли колко усилия трябват , за да се паркираш толкова близо до стълбите... Я виж токчетата - не бива да ходи много девойчето , ще вземе да падне

Потребителски аватар
Ozzie
старши сержант
старши сержант
Град: Варна
Кара: Форд Focus C-Max 1,6 HDi 80 kW
Has thanked: 981 times
Been thanked: 793 times
Контакти:

Мнениеот Ozzie » нед апр 10, 2011 3:18 pm

коментара ми беше "in general", не конкретно за момата от снимката

Потребителски аватар
atopaloff
редник
редник
Кара: скутер
Has thanked: 46 times
Been thanked: 17 times

Мнениеот atopaloff » нед апр 10, 2011 9:24 pm

Ей, народният фолклор го е казал повече от ясно - "Негър скиор и ЖЕНА шофьор няма"! Така, че няма какво да се говори. Жените са бавни, несъобразителни и доста често опасни на пътя. Не съм женомразец, но това е истината :)

Поздрави.
Изображение

Потребителски аватар
GLeZoRanA
полковник
полковник

Мнениеот GLeZoRanA » нед апр 10, 2011 9:29 pm