Некоректен купувач

Ние сме културен форум, но понякога тия неща просто си трябват. Това е секцията, в която можеш да псуваш като изрод, без да те обявят за такъв. Изпусни парата, не бой се! ;-)
Потребителски аватар
maxxymilian
генерал
генерал
Град: Монтана/Козлодуй
Кара: 407 2.0 HDI 16v 136 BVM 6 бивши: 406 1.8 16v, 405 GL 1.6 90
Has thanked: 671 times
Been thanked: 780 times

Некоректен купувач

Мнениеот maxxymilian » вт сеп 23, 2014 9:09 pm

Здравейте, искам да изкажа дълбокото си разочарование от колегата VASTER:

memberlist.php?mode=viewprofile&u=52612

Беше пуснал тема, че купува нож от лагуна за 306-цата си. Говорихме надълго за състоянието в ред ЛС-и, пратих му снимки и се разбрахме се да му го запазя и да му го пратя по-късно. Свърза се с мен да му го пращам и след малко забавяне от моя страна тъй като бях на морето се свързах с него по телефона и го попитах намерил ли си е нож и иска ли го още и дали да му го пращам. Потвърди ми и ножа замина по направление още същия ден. Измит и почистен.
От 12.09 седи в офиса в софия на Ломско шосе. Колегата от тогава не си вдига телефона. Пращах му лични, защото започнаха да ми звънят от еконт да ме питат какво правим - и те не могат да се свържат с него. Днес им казах да ми върнат пратката за моя сметка. Сега виждам, че темата му вече я няма а аз съм набутан с една доставка. Хич не ми е за тея кирливи 10 лв. Кофти е, че ако ми беше казал като мъж "Ей, брат намерих си нож, няма да го зема от офиса, връщай го" хич немаше да ми е криво. Ама да не си дигаш телефона и да се криеш след като си поел някакъв ангажимент е меко казано тъпо.... Живи и здрави! Аз си излях душата, вече ми е по-леко....

Потребителски аватар
Араламби
лейтенант
лейтенант
Град: GDPR
Has thanked: 168 times
Been thanked: 131 times

Re: Некоректен купувач

Мнениеот Араламби » чет дек 04, 2014 5:28 pm

Бая разследване е паднало по случая. До скоро е писал. Ако туй е бил причината да го забършат. Много е интересно да се четат темите, след като е изтрит. Например тема свещи за газ- отваряш и виждаш презентация- "свещ сопот N9"... Ххаха, 30 минути се развличам с подобни теми, много е забавно.

Върни се в “Изповедалнята”