Делото заради Сотир Сариев (So)

Разговори на всякакви интересни теми, свързани с колите от марката.
Потребителски аватар
metray
сержант
сержант
Град: София
Кара: 406 HDI 110 28/4/2000г.
Has thanked: 236 times
Been thanked: 151 times

Re: Делото заради Сотир Сариев (So)

Мнениеот metray » чет юни 11, 2015 8:36 am

Yan написа: То и той вече едва ли сам на себе вярва? :) :) :)

Поздрави

Абе вЕрва си и то много!

barrichello
редник
редник
Град: Варна/София
Кара: Grey Shark
Has thanked: 11 times
Been thanked: 27 times

Мнениеот barrichello » чет юни 11, 2015 9:15 am

206RCup написа:Говорят за подновяване. Явно миналата година е покрил разноските, но тази година с отрива на туристи...

Покрил разноските? Искаш ли да ти кажа кой плати миналата година членския внос? В момента му четеш мнението, да се таковам и в идиота.... :lol: :lol:

Иначе той ако поднови членството, то значи пак е накарал баща му да плати :lol: :lol:

Потребителски аватар
207RCup
КМЕТ
КМЕТ
Град: Сливен
Кара: Peugeot 207 SW 1.6 HDI 110к.с. FAP
Has thanked: 364 times
Been thanked: 692 times

Мнениеот 207RCup » чет юни 11, 2015 5:42 pm

Еее... все е нещо. Важното е, че все някой е платил нещо :kodapraish:
ВАЖНО: ЛС от "доброжелатели" се трият без да се четат!
Ако виждаш дървото, което ще уцелиш след малко, това се нарича "недозавиване" ; ако само го чуваш и усещаш, значи става дума за "свръхзавиване"! - Валтер Рьол
"Щом се състезавам, значи трябва да побеждавам" - Фабрицио Табатон
the_animal33 написа:Спрете земята искам да сляза.

[Ръчно плетени хамаци

Потребителски аватар
Sheki
полковник
полковник
Град: Разград
Has thanked: 615 times
Been thanked: 872 times
Контакти:

Мнениеот Sheki » чет сеп 24, 2015 8:43 am

Относно таксата за членството във Франсето : Иване, ти да не би да очакваше нещо друго, по-различно да се предприеме? :mehehe:
Не се занимавай с глупости, имаш къде къде по важни дела. Песента вече сме я "пели" толкова дълго, че на мен ми е писнало да я "слушам". Виж друго щеше да бъде ако се е вкарала и 3-та цигулка в оркестъра .. :?
Хората са като реките: водата във всички е еднаква и навред е една и съща, но всяка река бива ту тясна, ту бърза, ту широка, ту тиха, ту чиста, ту студена, ту мътна, ту топла. Така и хората. Всеки човек носи в себе си наченки на всички човешки качества и понякога проявява едни, понякога други, а понякога съвсем не прилича на себе си, без да е изменил нещо от същността си. У някои хора тия промени биват особено резки ...
Лев Толстой

Потребителски аватар
Tenebrus
генерал
генерал
Град: Стара Загора
Кара: 307 SW 1.6 HDI 110 к.с.
Has thanked: 3 times
Been thanked: 23 times

Мнениеот Tenebrus » вт фев 16, 2016 9:25 am

Няколко години ме няма и гледай какви работи са ставали. Интересно интересно...
Нещо като подпис братче...

Потребителски аватар
racing_1
генерал
генерал
Кара: W204 3.5 V6/Х5 Е70 3.0si и бивши: Peugeot 306 XS, 306 S16, 406 HDi
Has thanked: 1821 times
Been thanked: 830 times

Мнениеот racing_1 » вт фев 16, 2016 6:44 pm

Нищо не си загубил ;)

Потребителски аватар
Tenebrus
генерал
генерал
Кара: 307 SW 1.6 HDI 110 к.с.
Has thanked: 3 times
Been thanked: 23 times

Мнениеот Tenebrus » ср фев 17, 2016 9:27 am

Мда виждам. Не мога да кажа, че не очаквах такова нещо.
Сотир винаги ми е изглеждал страшно невестулчест. Галя...не толкова.

Просто тогава бях келеш и не бях видял много от живота. :) Радвам се, че всичко се е наредило все пак :)
Нещо като подпис братче...

Потребителски аватар
jabunko
полковник
полковник
Град: РАДНЕВО
Кара: Пежо 306 ХтdT
Has thanked: 209 times
Been thanked: 41 times

Мнениеот jabunko » ср мар 16, 2016 9:58 pm

нищо не се е наредило,тоя тип продължава да е до потрес нахален и нагъл използвайки други хора като маши в собствените му гнусни ръчички в новото формирование наречено Пежо Фенс България!!!
Присъствах на две сбирки в интерес на истината заради хубавите хотели в които се отсяда
Измисля си какви ли не поводи и похвати за да открадне някой друг лев от присъстващите за обогатяване на престъпната им Банда-ТОЙ СОТИР САРИЕВ,ДЕДО ВИ ПОП-ДЕЯН ВЪЛЕВ от Ловеч,оня Североизпадняк ЕМИЛ ИВАНОВ и ПОВЛЕКАНАТА с него КАТЕРИНА ПРОКОПИЕВА, ПОСЛЕДНИТЕ ОТ КОЗЛОДУЙ!!!ВДИГНАХ МУ ДЖАНГЪР И МУ СЕ ОПЪЛЧИХ ЧЕ НЕ МОЖЕ ДА КРАДЕ ТАКА НАГЛО от хорица фенове на марката и добри познати,дори и приятели помежду си Не можа да им мине номера пред мен и ме помоли ако може по тихо да говоря,забележете....а защо,навярно се досещате?
Както и да е вече при тези вече нямам хубяви спомени и не искам да им виждам гнусните мутри

Човек трябва да знае,от всичко по нещо,но от едно нещо всичко...

Потребителски аватар
NVG
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Кара: Peugeot 307 2.0 HDI 136+ 2006, Diamant Elan 28" 2007, KIA Sportage 2.0i CVVT 142 4x4 Aktive 2006
Has thanked: 4800 times
Been thanked: 6206 times

Мнениеот NVG » ср мар 16, 2016 10:07 pm

Желязко, ти беше "со них", но смятам, че си го/ги разбрал отдавна и категорично. Хубави хотели, ама кофти "компания" в лицето на благия сладкодумец и манипулатор приятелю! Още помня как го изведоха полицаи късно вечерта от ресторанта на една зимна сбирка това дребно гяволе.
И Я НЕ ЗНАМ, АМА ДА КАЖЕМ! ДА ДОЧЕКАШ И ДА ВИДИШ! ПАРАТА ЕБАВА ФУКАРАТА!
HЕ ПРАВИ НЕПОИСКАНО ДОБРО!
ИКОНОМИЯТА - МАЙКА НА МИЗЕРИЯТА

Изображение

Потребителски аватар
komstiza
генерал
генерал
Град: Село
Кара: С5 1,8 125 к.с 2011 г./Трактор/Пежо 206 1,4/ GRAND VITARA 1.6 16V CABRIO/ внедорожник УАЗ
Has thanked: 89 times
Been thanked: 162 times

Мнениеот komstiza » ср мар 16, 2016 10:48 pm

barrichello написа:
206RCup написа:Говорят за подновяване. Явно миналата година е покрил разноските, но тази година с отрива на туристи...

Покрил разноските? Искаш ли да ти кажа кой плати миналата година членския внос? В момента му четеш мнението, да се таковам и в идиота.... :lol: :lol:

Иначе той ако поднови членството, то значи пак е накарал баща му да плати :lol: :lol:

На интелигентно момче ми прилчаше и не мога да повярвам че си се вързал така.
И аз бях на една сбирка,добре си изкарах ама толкова.Останах с добри впечатления от доста хора там и с някои съмнения....... :roll:
Продавам бали сено с добро качество,при интерес на ЛС
[b]
[color=#000080]И най-тъмната нощ е обречена на изгрева........

Д-65Н по-надежден от HDI... :)

Потребителски аватар
metray
сержант
сержант
Кара: 406 HDI 110 28/4/2000г.
Has thanked: 236 times
Been thanked: 151 times

Мнениеот metray » чет мар 17, 2016 10:39 am

Те тия там в ПФ форума живеят в някъв стрес и следят кой от къде влиза и чете :lol:.Или си имат скрити подфоруми за да не им четем, как омайват и кецкат неосъзнатите потребители или доста хора вече на са така активни и не пишат за да не се излагат.Мой колега,бивш потребител на форумчето им,го баннаха щот Сотирчо си мислеше ,че съм аз с измислен профил(мен ме баннаха заради критики по адрес на Цецо Македонеца-майстор-измамник,член на форумчето и дружка на Со),заради IP адреса-той е служебен :lol:

Потребителски аватар
Sheki
полковник
полковник
Град: Разград
Has thanked: 615 times
Been thanked: 872 times
Контакти:

Мнениеот Sheki » пет мар 18, 2016 9:53 am

jabunko написа:...

Жека , другарче си ми не от вчера :). Знаеш що за човек съм и че когато има да се казва нещо аз винаги го казвам в прав текст.
По повод написаното от теб може да се съглася, но не и за думите относно Емо и Катето, друже. Не съм им адвокат, но това, че са избрали да останат там не ги прави чак толкова лоши. Ако сте имали нещо търкания между вас , това е друга тема. Всеки има право да избира! Човек греши един-два пъти , въпроса е да вземе поуки от грешките си навреме. Някои от нас поуки взехме и сега ни е мирно на главата, просто спряхме да се занимаваме с глупости. Каквото било , било. Там, какво се прави, къде се прави и как се прави лично мен е спряло да ме интересува от доста дълго време . Дружески съвет ти давам ако го приемеш и ти да сториш същото ;-) :biri:
Хората са като реките: водата във всички е еднаква и навред е една и съща, но всяка река бива ту тясна, ту бърза, ту широка, ту тиха, ту чиста, ту студена, ту мътна, ту топла. Така и хората. Всеки човек носи в себе си наченки на всички човешки качества и понякога проявява едни, понякога други, а понякога съвсем не прилича на себе си, без да е изменил нещо от същността си. У някои хора тия промени биват особено резки ...
Лев Толстой

Потребителски аватар
cToeB
генерал
генерал
Град: Габровец във Враца
Кара: 2х 306 комби 1.6 ; 306 XSi ; ex: 306 1.4 (на метан) ; 306 HDi
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 695 times

Мнениеот cToeB » вт авг 06, 2019 11:39 pm

Добър вечер, драги колеги и приятели.
Може би мнението ми не е за тук, ако прецените го преместете или изтрийте.
Знаете, че от много време не съм "посещавал" форума, а и не вярвам занапред да го правя, както преди - животът ми се промени много в последно време (дом, семейство, дете, работа, знаете как е) и нямам много физическо време.
Позволям си да издухам пепела на темата само и единствено, защото тук преди години имах ( и вярвам, че продължавам да имам) много приятели и хора, които уважавах и продължавам да го правя, дори да си мислят, че съм ги забравил. Знаете, преди две години бях за малко на събора именно по тази причина - приятелите и хубавите хора и спомени.
Много вода изтече, много хляб се изяде, но хубавите хора тук винаги ще си останат такива и пиша този пост, заради тях. Искам ИЗВИНЕНИЕ, ако по някакъв начин съм ги убидил. Единствено Ян, не може да види думите ми, мир на праха му..., но вярвам, че там, където е ще разбере. Той беше и единственият човек, който след раздялата ми писа като на приятел.
Дължа ИЗВИНЕНИЕ и на Васко What, защото и към него казах неща, които може би не са били верни, но по някакви причини съм мислел тогава. Лоши чувства не тая не само към теб, но и към всички, с които не съм бил на едно мнение тогава.
Знам и, че доста хора няма да харесат, че виждат мое мнение ( все пак човек не може да се харесва на всички :kodapraish: ), но животът винаги има с какво да ни изненада, нали.
Относно Сотир, няма какво да кажа. Иван е написал какво е отношението ми към Сотир, Галя и форума им, ако все още съществува.

Дори да ви се стори много късно за подобен пост, ще кажа "по-добре късно, отколкото никога", е в отговор на продължението (по-добре никога, отколкото не на време), ще кажа, че време да бъдеш човек и да признаеш грешките си няма, стига да го направиш с високо вдигната глава. Е, аз признавам, че не съм бил прав тогава и се ИЗВИНЯВАМ, за което, на който се е почувствал засегнат или обиден.

Поздрави на всички и останете позитивни, каквито изглежда сте в последните години.
След всяка бура изгрява слънце!

Със здраве и наздраве :biri:

П. П. Пък, току виж съм ви досадил и на живо на някоя сбирка идната година с малкия голфопежар сТоеВ младши.
Форуми и клубове колко щеш - хората са важни!

Изображение

Потребителски аватар
Lyubo_lvl
генерал
генерал
Град: Горна Оряховица
Кара: 406 Coupé 3.0 D9 BVM 5
Has thanked: 79 times
Been thanked: 268 times
Контакти:

Мнениеот Lyubo_lvl » вт авг 06, 2019 11:51 pm

Евала ти правя Марто ;-)

Потребителски аватар
NVG
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Кара: Peugeot 307 2.0 HDI 136+ 2006, Diamant Elan 28" 2007, KIA Sportage 2.0i CVVT 142 4x4 Aktive 2006
Has thanked: 4800 times
Been thanked: 6206 times

Мнениеот NVG » ср авг 07, 2019 12:25 am

Преди около 20 дни знаеш какво ти написах на ЛС. Никога и за нищо не е късно Марти. Важното е добрата воля да ни води в живота напред!
И Я НЕ ЗНАМ, АМА ДА КАЖЕМ! ДА ДОЧЕКАШ И ДА ВИДИШ! ПАРАТА ЕБАВА ФУКАРАТА!
HЕ ПРАВИ НЕПОИСКАНО ДОБРО!
ИКОНОМИЯТА - МАЙКА НА МИЗЕРИЯТА

Изображение

Потребителски аватар
Pepino
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Кара: 3008 GT 2.0BlueHDI 180 EAT, бивши: 407 2.0HDI,136+,16V, BV6 и ред още Пежа.
Has thanked: 6162 times
Been thanked: 5395 times

Мнениеот Pepino » ср авг 07, 2019 10:33 am

Марто, това което Ян ти написа навремето го споделям 100%.
Пак ще повторя - тук си добре дошъл! За някои неща знаеш, никога не е фатално късно :biri:
''Който мрънка, на кухо дрънка''.
Един форум - Един клуб - Една цел

Потребителски аватар
racing_1
генерал
генерал
Кара: W204 3.5 V6/Х5 Е70 3.0si и бивши: Peugeot 306 XS, 306 S16, 406 HDi
Has thanked: 1821 times
Been thanked: 830 times

Мнениеот racing_1 » чет авг 08, 2019 10:17 pm

cToeB написа:П. П. Пък, току виж съм ви досадил и на живо на някоя сбирка идната година с малкия голфопежар сТоеВ младши.

Искаш ли да отидеш на сбирка ще го направиш. Аз нямам пежо от близо 2 години, но не се притеснявам да посетя сбирка ако има. Не спирам и да чета тук, защото ми е в пъти по-приятно от МБ форума.

Потребителски аватар
Ицо
djnoise
djnoise
Град: Варна
Кара: Peugeot 307 SW 1.6 16 V ГИ/ Варна
Has thanked: 247 times
Been thanked: 222 times

Мнениеот Ицо » чет авг 08, 2019 10:36 pm

Марто, голям си!
:bravo: :bravo: :bravo:
:ibree: :ibree: :ibree:
Лудостта може да бъде наследствена, родителите могат да я наследят от децата си!
до сега: 306 1.9 ТД; 406 2.1 ТД; 406 1.8 16V; 307 SW 1.6 16V; 106 1.1

Потребителски аватар
cToeB
генерал
генерал
Град: Габровец във Враца
Кара: 2х 306 комби 1.6 ; 306 XSi ; ex: 306 1.4 (на метан) ; 306 HDi
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 695 times

Мнениеот cToeB » чет авг 08, 2019 10:49 pm

О :spam: ихме
Форуми и клубове колко щеш - хората са важни!

Изображение

Потребителски аватар
What
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Град: Варна
Кара: Pug 206 2бр.; Terracan 2,9 crdi; w124 E300
Has thanked: 259 times
Been thanked: 824 times
Контакти:

Мнениеот What » ср авг 14, 2019 8:25 pm

cToeB написа:...Дължа ИЗВИНЕНИЕ и на Васко What, ...

Нищо не ми дължиш, Марто! Всичко, което се случи тогава, е минало. Защитавахме различни позиции, които считахме за правилни. А дали са били правилни и дали си е струвало, ще покаже само времето. Единствено съжалявам за счупените приятелства с теб, с Румбата, с Борко и т.н.
Все ще се видим на някой от следващите събори ;-)
Бъди здрав и наздраве! :biri:
Един форум - Един клуб - Една цел

Върни се в “Основен / общ”