Полицейска корупция

Разговори на всякакви интересни теми, свързани с колите от марката.

Модератор: Lucy_Peneva

kosmopoliten
генерал
генерал
Град: София
Кара: Пежо 206 СС Пежо 307 СС
Has thanked: 93 times
Been thanked: 170 times

Re: Полицейска корупция

Мнениеот kosmopoliten » ср яну 10, 2018 9:15 pm

Извини ме, ако не съм вникнал в мисълта ти, можеш да я поясниш.
Първо мисли, после размисли дали правилно мислиш-ако нямаш познания, нямаш основа за мислене !!!! :udri:
BMW Z3, Nissan Murano, Peugeot 307CC 3броя, Peugeot 206 пет броя, Peugeot 206SW три броя, Peugeot 206CC пет броя, Peugeot 307SW три броя, Audi 100 Avant 2.5TDI, Talbot Express 1.9d, Ford Transit 3 броя, Пежо J5, Пежо Партнер и Сироен Берлинго доста, Фиат Дукато три броя, BMW E34 купе, BMW E30 два броя, Рено 11, Рено 5 три броя, Фиат 126Р, ЗАЗ 968А, ЗАЗ 965, мотори и мотопеди няколко. И др.

Потребителски аватар
Danda69
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Град: Радомир
Кара: 205 GT 1.6 TU5JP;205 1.9 DKZ automatic,306 1.6 XT комби
Has thanked: 477 times
Been thanked: 877 times

Мнениеот Danda69 » ср яну 10, 2018 10:34 pm

Нека ви разкажа нещо за правила и ред - от няколко години пътувам служебно до Лондон , за участие в изложение . Залата се зарежда от еднопосочна рампа и колите се подреждат по ред на пристигането . След около 15ина минути , откакто бяхме почнали да разтоварваме , се освободи място , по-близо до нашия щанд . Трябваше да върна само 10м. (ДЕСЕТ МЕТРА!) , попитахме двама от "маршалите" , т.е. служители към залата и те казаха "но проблем" , но тръгвайки на заден към свободното място дойде прекия отговорник за движението по алеята и каза твърдо "НЕ" - накара ме да обиколя наново цялата зала (обади се по радиото и ме пуснаха да прередя опашката) и след 15мин. паркирах на свободното място ........
Та не можеха ли трима служители и колегата ми да осигурят безопасното ми придвижване ? - можеха , но там ако се случи нещо , дори и минимално , докато връщам неправомерно , ще им разкатаят фамилията . Разбира се , докато не стане белята всеки казва "какво толкова" . Сигурно това е оправданието на тези , дето си карат в насрещното , че даже и се сърдят , когато не му направиш място "тоя па какво иска ? какво ми се пречка" Затова ще минат мнооого години , докато станем държава - дотогава ще си останем племе .
Мойто Пежо , най-хубавото
0899 84 9985 - Данчо

Потребителски аватар
pepy1
лейтенант
лейтенант
Кара: peugeot 306XR комби 1.9D66kw
Has thanked: 29 times
Been thanked: 166 times

Мнениеот pepy1 » чет яну 11, 2018 8:25 pm

Похвално е, че човека ти е влязъл в положението, пак си отишъл там където искаш, но по правилния начин. Понеже тук такива "да ти влязат в положението" почти няма, повечето са "тарикати"! В Цяла Европа е така, ние уж сме част от нея, ама май сме си чисти ориенталци по манталитет - не по територия!

kosmopoliten
генерал
генерал
Кара: Пежо 206 СС Пежо 307 СС
Has thanked: 93 times
Been thanked: 170 times

Мнениеот kosmopoliten » чет яну 11, 2018 8:42 pm

Така е, така е, ама все пак има разумни граници, иначе става безсмислено.
Първо мисли, после размисли дали правилно мислиш-ако нямаш познания, нямаш основа за мислене !!!! :udri:
BMW Z3, Nissan Murano, Peugeot 307CC 3броя, Peugeot 206 пет броя, Peugeot 206SW три броя, Peugeot 206CC пет броя, Peugeot 307SW три броя, Audi 100 Avant 2.5TDI, Talbot Express 1.9d, Ford Transit 3 броя, Пежо J5, Пежо Партнер и Сироен Берлинго доста, Фиат Дукато три броя, BMW E34 купе, BMW E30 два броя, Рено 11, Рено 5 три броя, Фиат 126Р, ЗАЗ 968А, ЗАЗ 965, мотори и мотопеди няколко. И др.

Потребителски аватар
KOZL
генерал
генерал
Кара: Peugeot partner tepee 1,6HDI - 306 1,9D София
Has thanked: 13 times
Been thanked: 265 times

Мнениеот KOZL » пет яну 12, 2018 9:09 am

Аве "момци" де се скри корупцията в темата, та нели темата е за корупцията за пари :?
Темата се обърна на ред, ала ред без дициплина е като рамка без картина. Правила си има, ала ги нема тези дето се ограничават в правилата.
И пак да си повторя сентенцията:
Ред и дисциплина се затяга с глоба и с тояга. ;-)
И да се върна назад във времето, обаче нека да е в смисъла на заглавието в темата.
Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
Много лесно е да искаш, много по-важно е да можеш, съвсем друго е да го направиш.
Парите не решават всички проблеми, но повечето проблеми са свързани с парите

Върни се в “Основен / общ”