Идеи и обсъждане на състезателните номера

Модератор: taner tuning

Потребителски аватар
Danda69
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Град: Радомир
Кара: 205 GT 1.6 TU5JP;205 1.9 DKZ automatic,306 1.6 XT комби
Has thanked: 477 times
Been thanked: 877 times

Идеи и обсъждане на състезателните номера

Мнениеот Danda69 » ср яну 03, 2018 11:39 pm

За да не разводняваме същинската тема - нека си имаме и тема със съвети към творците .
thehpp написа:Да дам тон за песен :biri:
Изображение

Честно казано по-хубави номера от нашите (на Пежо) ,откакто ходя по събори, не съм виждал . Имам приятели с Ауди-та и БМВ-та - ами техните са като кухненска бележка в/у хладилник . Но пък има и някои неща , които ме дразнят - като пародийното "не на войната по пътищата" , че даже и на "първа страница" , т.е. на най-видно място . Дори и на горепосочените стикери за миг определям за събора на коя марка се отнася , а само се взирам от близо да видя датата . При размер на стикера 25см , 10см за клубното лого са предостатъчни - същия размер са и лепенките , които имаме по стъклата си , нали ?
В първия предложен вариант може да се направи логото с по-контрастен и наситен цвят , а това за "войната" ... възможно най-бледо .
Мойто Пежо , най-хубавото
0899 84 9985 - Данчо

rancez
редник
редник
Град: Ruse
Кара: Peugeot 306 1.9 Diesel -продаденоl , Peugeot 206 1.4 Hdi, Peugeot 307 1.6hdi 110hp, Peugeot 206 1.4i
Has thanked: 17 times
Been thanked: 15 times

Re: Идеи и обсъждане на състезателните номера

Мнениеот rancez » чет яну 04, 2018 9:30 pm

Разменете , логото на клуба и "знамето със 3008-цата" .. Качете Логото на клуба горе и по-голямо , щом трябва да се набива на очи , пък свалето другото на ниско долу и това :P Номера е супер , поздравления за колегата !
Качиш ли се веднъж на френско, оставаш на френско докраи :) ! Low & Slow

Потребителски аватар
raitsoni
редник
редник
Град: София
Кара: VTS 2.0 HDI 110cv
Been thanked: 17 times

Мнениеот raitsoni » чет яну 04, 2018 10:04 pm

Миналогодишният,беше под всякаква критика...По, грозен ....И, за това стоя само 48ч. на талигата.Но, на Ицо определено е много добър. :evalata: :evalata: Това ,за автора на проекта.

Потребителски аватар
24_v
редник
редник
Град: ....
Кара: ......
Has thanked: 1 time
Been thanked: 59 times

Мнениеот 24_v » пон яну 08, 2018 9:23 am

Предлагам ПЕЖО КЛУБ БЪЛГАРИЯ да е в горната периферия на номера около самата цифра с по-голям шрифт.В френското знаме може да бъде вметната емблемата на марката.Не на войната по пътищата да е в долната част на периферията,но да не се натрапва толкова.Поздрави,надявам се съм бил полезен. :rally:
Русе SQUAD

Върни се в “XIII-ти нац. събор на "Пежо Клуб - България" - 25-27 Май 2018 г. писта "Дракон"”