Проекти за номера

Потребителски аватар
Danda69
генерал
генерал
Град: Радомир
Кара: 205 GT 1.6 TU5JP;205 1.9 DKZ automatic,306 1.6 XT комби
Has thanked: 489 times
Been thanked: 967 times

Re: Проекти за номера

Мнениеот Danda69 » вт мар 14, 2017 11:23 pm

Doroty написа:Правоъгълните номера ми харесват, но според мен е нужно още малко увеличаване размера на самите номера.

С друг шрифт и малко във височина и ще са перфектни .
Мойто Пежо , най-хубавото
0899 84 9985 - Данчо

Потребителски аватар
MrMike
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Град: София
Кара: Peugeot 206 SW XS 1.6 16V BVA JBL BLUE
Has thanked: 199 times
Been thanked: 231 times

Re: Проекти за номера

Мнениеот MrMike » ср мар 15, 2017 3:08 pm

Специално по този проект с номерата има няколко момента. Ще е хубаво да има някакво разчупване и тази година визията на номерата да се промени. Първите 2 варианта са много готини.

Относно почитането на паметта на Ян, според мен това е ясно, е трябва да се случи по един или друг начин. Много по-добре би било тя да се изрази на самия събор с няколко думи или както се реши. Някак си ми се вижда малко в повече да присъства директно на номерата.
Моето предложение е, няма ли вариант да се направи допълнителен стикер в негова памет. Предложението на Люси и Ива могат да се прехвърлят на него. Моето виждане е, че ако се допусне направата на допълнителен стикер, той трябва да е малък и да се върже с основния. Така всеки който желае, (предполагам хората, които са го познавали и т.н.) ще може да си залепят този стикер и да са 'съпричастни'. По този начин биха се спестили доста въпроси и коментар от гледна точка на номерата и това сега защо е така, защо трябва да се добавя такъв текст и т.н. Ще се заявят стикерите, които ще са по-малко на бр. от състезателните номера и всеки който иска ще може да го добави.
Peugeot 206 SW 1.6 16v :: BLUE Santorine :: BVA AL4 40mm. :: JBL :: Leather :: 195/45/16::
Before:
Dimmed Peugeot 407 SV Executive White Gold :: Cofran oil :: xFAP ::

Върни се в “XII-ти нац. събор на "Пежо Клуб - България" 09-11.06.2017г. писта "Дракон"”