Проблем с автокаско

Потребителски аватар
stas123
наборник
Град: София
Кара: Пежо 407 2,0 хди
Been thanked: 7 times

Проблем с автокаско

Мнениеот stas123 » вт ное 15, 2016 8:15 am

Здравейте съфорумци проблема е следния.Удариха ме отзад.Щетите са -броня,стопове,престилка под бронята ,капак на багажника и единя рог е леко поддал.Заведох си щетата след огледите писаха частите за нови,но се оказва,че частите излизат много скъпи и решавът сега мойте да се ремонтират.Само стоповете остават за нови 700 лв. за двата. Въпросът ми е имат ли право да променят решението си за частите и ако да след ремонта ако колата не ми хареса как е направена какво следва? Автомобилът е в доверен сервиз на застрахователя по каско. Колата е застрахована за 6200 лв. и е другият ни автомобил в семейството лексус ис200.

Потребителски аватар
krassitch
лейтенант
лейтенант
Град: Видин
Кара: Пежо Експерт 1,9 ТД
Has thanked: 23 times
Been thanked: 74 times

Re: Проблем с автокаско

Мнениеот krassitch » вт ное 15, 2016 3:57 pm

Ако имаш нерви-съдиш ги,но преди това си прочети хубаво договора.Имаш Автокаско-имаш проблем,нямаш-нямаш проблем.След като правих 4 години и се оказа че давам повече,отколкото получавам-вече не правя.Както казваше един образ:-Ние това нещо сме го направили да печелим,какво си мислите вие... :)

Потребителски аватар
Svetlio
генерал
генерал
Град: Sofia
Кара: Велосипед DRAG ZX 3 PRO
Has thanked: 817 times
Been thanked: 403 times

Мнениеот Svetlio » пет ное 18, 2016 7:18 pm

То във Видин трудно можеш да срещнеш 3 коли та не е проблем да караш без каско, но в София е все едно да играеш на руска рулетка ако си без каско. Колегата да сподели, кои са хубавците за да се знае.
Велосипед DRAG ZX 3 PRO :shock:
Upsurt - "Kolega" - YouTube
Не ме занимавай с глупости бе...

Потребителски аватар
krassitch
лейтенант
лейтенант
Град: Видин
Кара: Пежо Експерт 1,9 ТД
Has thanked: 23 times
Been thanked: 74 times

Мнениеот krassitch » пет ное 18, 2016 9:44 pm

То във Видин повече каруци,отколкото коли ;-) Колата я ползвам основно да пътувам до София,и наистина ми прави впечатление изключително агресивното каране и засичания,а и много поударени автомобили.И все пак не разбирам,да удариш някакъв дебил,защото имаш Каско-а колко ще си без кола,и дали ще я поправят перфектно...От Каско за 4 години за сравнително дърти коли загубих около 1600-1800 лв-ако бях продължавал,щях да се увътря с още много,много.Не може и застрахователите,и ние да сме на печалба-те печелят-гаранция.Всеки си решава,а и знае да смята-просто тема за размисъл.А,и няма добри и лоши-зависи добре ли са спали

Върни се в “Застраховки!”