За какво е този форум?

Ние сме културен форум, но понякога тия неща просто си трябват. Това е секцията, в която можеш да псуваш като изрод, без да те обявят за такъв. Изпусни парата, не бой се! ;-)
Qrosten1
наборник
Град: Варна
Been thanked: 1 time

За какво е този форум?

Мнениеот Qrosten1 » съб яну 11, 2014 5:56 pm

Много ми е интересно и искам да запитам само Модераторите или който и да е свързан с темите.Как трябва да трупам мнения или каквото и да е след като "новодошлите" явно нямат право на каквото и да е.Опитвам се да не "спамя" във форума или в темите, но няма никакъв резултат.Че въпроса ми е: Сега какво трябва да направя? Да стоя и да чакам няколко месеца докато мога да пускам най различни теми свързани с продажбата на каквото и да е ли? Благодаря за вниманието. Поздрави
За да си най-добрият, трябва да победиш най-добрия.

насето
редник
редник
Град: хасково
Кара: 206 1.4
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Re: За какво е този форум?

Мнениеот насето » съб яну 11, 2014 7:45 pm

Ти за какво си се регистрирал във форума да пускаш обяви или защото караш Пежо,ако е заради първото мисля че ако си заплатиш можеш веднага да се регистрираш като търговец и да си пускаш обявите,ако ли не няма проблем да пускаш теми за нещо което не ти е ясно или имаш проблем с колата,или да посъветваш някой колега как да реши негов проблем ако знаеш как и общо взето това е модераторите по-точно ще ти отговорят но ас така разбирам правилата на форума .

Qrosten1
наборник

Мнениеот Qrosten1 » вт яну 14, 2014 1:44 pm

Регистрирал съм се за да обсъждам проблеми, въпроси, за да споделям мнения, но и да помагам на колеги който си търсят дадени части или консумативи.Но въпреки това понякога "както в моят случаи" пиша по дадена тема, но мнението не ми се одобрява понеже се отнася до продажба.Както и да е.Вече разбирам как са правилата в отделните форуми.Но си мисля че щом има интерес от 2-те страни няма значение дали си новодошъл или не, мнението ти би трябвало да се приеме в който и раздел да е.

Потребителски аватар
krassitch
лейтенант
лейтенант
Град: Видин
Кара: Пежо Експерт 1,9 ТД
Has thanked: 23 times
Been thanked: 74 times

Мнениеот krassitch » вт яну 14, 2014 6:21 pm

То търговията е много проста работа-купуваш евтино,а продаваш скъпо,но :P преди това не трябва да плашиш клиента...Ако почваш-от главата за краката-сделка вероятно няма да има.Тук сме за да научим нещо ново и да си помагаме със съвети и информация,а който не може-има си сервизи.Има и раздел "Купувам-продавам",но предполагам не е за търговци...

Qrosten1
наборник

Мнениеот Qrosten1 » ср яну 15, 2014 11:00 am

Всеки си има мнение по дадени теми и въпроси.Колкото до останалото Форумите са точно за това, за да си помагаме един на друг по разглеждане на "Болешките" на автомобилите и евентуално тяхното отстраняване с помощта на собствените си усилия.

Потребителски аватар
satirski
наборник
Град: Дупница
Кара: Peugeot 406 2.0 HDI ESTATE
Контакти:

Мнениеот satirski » вт май 12, 2015 8:23 pm

на мен, пък, ми трият публикация, защото съм употребил думата "пишка". това ли е нецензурната дума, дето ще омърси езика във форума се чудя. пишка! щото бабите ни не са ни я казвали, вероятно защото много обичат да ругаят и неща...
колега, пиша ти в темата, за да не пускам нова.
и като се трие публикация, не е ли редно въпросния модератор да каже защо, да предупреди или просто да редактира, като обясни какви са причините, а не да се крие, като ... /айде да не казвам, като какво, че да не се засегне някой/!

Прочети и спазвай стриктно правилата на форума!
NVG
Изображение
-Федя, ей Федя!
-Какво?
-Сега ще ти дам едно какво!

Потребителски аватар
penco
генерал
генерал
Град:    
Has thanked: 494 times
Been thanked: 372 times

Мнениеот penco » чет юни 04, 2015 3:39 pm

Да знаеш, тенденциозното отношение е към теб само. Много са лоши!

Потребителски аватар
satirski
наборник
Град: Дупница
Кара: Peugeot 406 2.0 HDI ESTATE
Контакти:

Мнениеот satirski » пет юни 05, 2015 6:41 am

Да знаеш, че има основни правила в модерацията, които е добре да се спазват. Eдва ли са лоши, по-скоро не разбират от модериране и администриране.

Препоръчвам /съгласно правилата на форума/ да се употребяват главни букви в началото на изреченията!
NVG
Изображение
-Федя, ей Федя!
-Какво?
-Сега ще ти дам едно какво!

Върни се в “Изповедалнята”