Дачия

Тук се обсъждат всякакви теми, свързани с коли, извън производството на PSA. Културно, ако може.
Потребителски аватар
NVG
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Град: София
Кара: Peugeot 307 2.0 HDI 136+ 2006, Diamant Elan 28" 2007, KIA Sportage 2.0i CVVT 142 4x4 Aktive 2006
Has thanked: 4127 times
Been thanked: 5461 times

Re: Дачия

Мнениеот NVG » пон апр 30, 2018 8:56 pm

Похвално е. Думите ти НЕ звучат неестествено силно. В далечното мое минало точно по този начин се ценеше собствен автомобил. Сега е различно. Никога няма да забравя първата си кола. После на един светофар в Слатина случайно я видях да пресича пред мен с цигански мръсни крака през прозорците, очукана и вече ръждива. Явно беше препродадена. Дълго гледах след нея докато се изгуби и ... леко се просълзих. За мен и днес си остана "белия лебед" . А отзад ми свиркаха с клаксони ......... :cry:
И Я НЕ ЗНАМ, АМА ДА КАЖЕМ! ДА ДОЧЕКАШ И ДА ВИДИШ! НЕ ЗНАМ КАК Е, АМА И ТАКА НЕ Е!
ИКОНОМИЯТА - МАЙКА НА МИЗЕРИЯТА
Изображение

Потребителски аватар
tommy_rusev
редник
редник
Град: St.Zagora
Кара: Peugeot 508 GT
Been thanked: 2 times

Re: Дачия

Мнениеот tommy_rusev » нед май 13, 2018 7:41 pm

Купих един Логан 1.6 105 к.с. през 2008 чисто нов с монтирана газова уредба до 2013 и навъртях 260к. освен по-подръжката други ремонти не са правени.
Свърши много добра работа за развитието на бизнеса ми.
След това я направих такси и брат ми я кара все още и сега е вече на 490 к.
Единствения проблем беше на 480к. един клапан направи проблем и се наложи по сериозен ремонт.
Като изключим липсата на лукс колата е много здрава.

Върни се в “Други автомобили”