Докъде стигна мизерията на Пежо-каращите?

Ние сме културен форум, но понякога тия неща просто си трябват. Това е секцията, в която можеш да псуваш като изрод, без да те обявят за такъв. Изпусни парата, не бой се! ;-)
Потребителски аватар
snoop_sl
сержант
сержант
Град: София
Кара: Peugeot 406 2.0 HDI 110
Has thanked: 12 times
Been thanked: 26 times

Докъде стигна мизерията на Пежо-каращите?

Мнениеот snoop_sl » нед сеп 25, 2016 11:32 am

Паркирам снощи колата и всичко точно, отивам сутринта и гледам някой културно свалил гумения спойлер под предната броня...бях то хванал с рапидки по цялата дължина за по-голяма здравина, а пред колата останали само рапидките. Скоро във фейсбук групата на друг колега му бяха откраднали лайсните на вратите. Какво става? Караме евтини коли и пак са обект на мизерии. Да не говорим и че някой малоумник е закачил и задната броня вчера по обяд в центъра.

Потребителски аватар
NAVIGATOR_
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Град: Варна
Кара: 307SW 2.0HDi 110h.p. FAP '04, вози се в Corsa C 1,0i '02
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1278 times
Контакти:

Re: Докъде стигна мизерията на Пежо-каращите?

Мнениеот NAVIGATOR_ » нед сеп 25, 2016 1:06 pm

Щом започнаха да се крадат странични мигачи, които нови струват 7-8лв. Прави си сметката.

Потребителски аватар
krassitch
лейтенант
лейтенант
Град: Видин
Кара: Пежо Експерт 1,9 ТД
Has thanked: 22 times
Been thanked: 74 times

Мнениеот krassitch » нед сеп 25, 2016 8:01 pm

Тук не става въпрос за мизерия на каращите една или друга марка автомобили,а голям критичен процент на тарикати,завистници,бай Ганьовци и всякаква подобна паплач в милата ни татковина.Изобщо-нещо твърде обичайно и разпространено по нашите земи.От чипа ще да е...А и като видиш как се шофира в една страна,това е много показателно за културата на местното племе

Потребителски аватар
pepy1
лейтенант
лейтенант
Кара: peugeot 306XR комби 1.9D66kw
Has thanked: 29 times
Been thanked: 166 times

Мнениеот pepy1 » чет сеп 29, 2016 8:57 pm

Ех Българийке, заприличай на чехите. И те са бивша соц страна!

Потребителски аватар
NVG
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Кара: Peugeot 307 2.0 HDI 136+ 2006, Diamant Elan 28" 2007, KIA Sportage 2.0i CVVT 142 4x4 Aktive 2006
Has thanked: 4175 times
Been thanked: 5501 times

Мнениеот NVG » чет сеп 29, 2016 10:41 pm

В БГ са други правилата и това нема да се опраи никогиш. Та не Боко, ами който и да дойде на власт. Що не е така примерно на Албиона - дето само да стъпиш по какъвто и да е повод накриво търпиш солени глоби и куп други санкции? Залудо сме имали Левски и още много други честни и почтени люде в миналото!
Като визирах страната на Шекспир, та се сетих една стара публикация в медиите : на един завалийка шофьор прегрешил на пътя му дошло известие да си плати глобата. Да, ама се направил на интересен и върнал на подателя снимка със средния пръст на ръката си. Е, овластените не се впечатлили много - последвала подобна хартиена дуплика само, че с решетка на картинката. Припнал същият отворко бързо да плаща щото при тях няма тълкуване и майтап с правилата и законите. Когато и тук стане така чинно ще ги спазваме и ще сме доволни, че живеем в правова държава, ама пусто у нас рибата не спира да мерише откъм главата. И хич не се заблуждавам, че в обозримо бъдеще тази воня ще спре. Семето явно ни е такова.
И Я НЕ ЗНАМ, АМА ДА КАЖЕМ! ДА ДОЧЕКАШ И ДА ВИДИШ! НЕ ЗНАМ КАК Е, АМА И ТАКА НЕ Е!
ИКОНОМИЯТА - МАЙКА НА МИЗЕРИЯТА
Изображение

Потребителски аватар
KOZL
генерал
генерал
Кара: Peugeot partner tepee 1,6HDI - 306 1,9D София
Has thanked: 13 times
Been thanked: 261 times

Мнениеот KOZL » пет сеп 30, 2016 12:04 pm

На 305 бели ми правеха децата (младото поколение), поради липса на възпитание :udri: . Единствено ми свалиха дъртите чистачки, които бях купувал от Илиенци за по 3 лева броя. Вероятно някой от мързел, защото финансово няма логика :( .
Но пък за дъртите мизерни коли няма части и помня как един ми обикаляше фаровете. Последния фар, който успях да купя от СФА струваше над 200 лева :?
NVG Васил Кунчев няма място в тая тема. Може да е национален герой, но пък той е закононарушител, рушител на реда и терорист, погледнато от друга гледна точка.
Може би цар Крум, по подхожда в темата да се упоменава :roll:
Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
Много лесно е да искаш, много по-важно е да можеш, съвсем друго е да го направиш.
Парите не решават всички проблеми, но повечето проблеми са свързани с парите

Потребителски аватар
NVG
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Кара: Peugeot 307 2.0 HDI 136+ 2006, Diamant Elan 28" 2007, KIA Sportage 2.0i CVVT 142 4x4 Aktive 2006

Мнениеот NVG » пет сеп 30, 2016 2:12 pm

:spam: Колега, похвално е, че имаш определено собствено мнение за Левски, но категорично не се чувствай ангажиран с коментари, допирателни към методите в борбата на българският народ за освобождението си!
И Я НЕ ЗНАМ, АМА ДА КАЖЕМ! ДА ДОЧЕКАШ И ДА ВИДИШ! НЕ ЗНАМ КАК Е, АМА И ТАКА НЕ Е!
Изображение

Потребителски аватар
metray
сержант
сержант
Кара: 406 HDI 110 28/4/2000г.
Has thanked: 236 times
Been thanked: 151 times

Мнениеот metray » пет сеп 30, 2016 2:36 pm

"... Васил Кунчев няма място в тая тема. Може да е национален герой, но пък той е закононарушител, рушител на реда и терорист..."
KOZL

Абе пич, ти вярно ли нарече Левски терорист? !+"%=:

Става ми мъчно за хора с такова мислене.

Потребителски аватар
KOZL
генерал
генерал
Кара: Peugeot partner tepee 1,6HDI - 306 1,9D София
Has thanked: 13 times
Been thanked: 261 times

Мнениеот KOZL » пет сеп 30, 2016 2:56 pm

metray написа:Абе Левски терорист

Taka не се цитира, защото и ти го нарече терорист.
И да по различно ми е мисленето. Нещо като справедливост за всички нЕма.
Ако кражбата на гуми е поради мизерия - кражба ли е?
Ако откраднатите гуми са за чисто и светло бъдеще, кражба ли е?
Целта оправдава ли средствата?
Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
Много лесно е да искаш, много по-важно е да можеш, съвсем друго е да го направиш.
Парите не решават всички проблеми, но повечето проблеми са свързани с парите

Потребителски аватар
metray
сержант
сержант
Кара: 406 HDI 110 28/4/2000г.
Has thanked: 236 times
Been thanked: 151 times

Мнениеот metray » пет сеп 30, 2016 3:17 pm

:ibaasi:

Потребителски аватар
ivoyan
полковник
полковник
Кара: 407 ST CONFORT 2.0HDI/136 FAP BV6
Has thanked: 569 times
Been thanked: 408 times

Мнениеот ivoyan » вт ное 15, 2016 6:41 pm

Преди месец ми откраднаха регистрационните номера. Миналата седмица на прибиране от сбирката в Боровец ударих камък на пътя и спуках картера. Репатрирахме колата пред сервиза, в който я обслужих само преди няколко дни. На следващия ден идвам пред сервиза да я вкараме, че не работят уикенда и я намирам цялата мината с ключ. :shock:

Потребителски аватар
komstiza
генерал
генерал
Град: Село
Кара: Трактор/Пежо 206 1,4/ GRAND VITARA 1.6 16V CABRIO/ внедорожник УАЗ
Has thanked: 66 times
Been thanked: 129 times

Мнениеот komstiza » вт ное 15, 2016 7:00 pm

Култура в демократичната БГи най-културния град София мамо София.
Преди време гостувах на мой роднина и на утринта ставам и 307 мината с ключ.Човека живее в централната част в читав квартал ,кво ли остава по крайните гета.А преди години пак при него се опитаха да ми гепат Пасата,на женския пазар пак се опитаха,на паркинга на Мола пак.СО регистрация са ми колите и затова ли не знам.Ама с моите секрети по тях се фанаха за палците

В моя град Пасата ми е нощувал на улицата с ключа на него щото го забравих да го вкарам в гаража,а 206 е много пъти цял ден с ключа на контакта пред нас или в двора,а нощес нощува и незаключена.Никой не пипа ама то щото сигурно сме прости селяни тук. :)
Последна промяна от komstiza на вт ное 15, 2016 7:05 pm, променено общо 1 път.
Продавам бали сено с добро качество,при интерес на ЛС

И най-тъмната нощ е обречена на изгрева........
Д-65Н по-надежден от HDI... :)

Потребителски аватар
NVG
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА

Мнениеот NVG » вт ное 15, 2016 7:05 pm

Живееш в БГ Иво! Съжалявам, но в тази държава е така. И за камъка и за ключа.
Изображение

Потребителски аватар
FaKeR
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Кара: 2004г. 307 SW 2.0 HDI 90/ Fiat Punto 00г. 1.9DS
Has thanked: 38 times
Been thanked: 165 times

Мнениеот FaKeR » ср ное 16, 2016 1:01 pm

ivoyan написа:Преди месец ми откраднаха регистрационните номера. Миналата седмица на прибиране от сбирката в Боровец ударих камък на пътя и спуках картера. Репатрирахме колата пред сервиза, в който я обслужих само преди няколко дни. На следващия ден идвам пред сервиза да я вкараме, че не работят уикенда и я намирам цялата мината с ключ. :shock:

Нямаш ли щит под картера - не че е панация, но би помогнала много ако я имаше.

Потребителски аватар
ivoyan
полковник
полковник
Кара: 407 ST CONFORT 2.0HDI/136 FAP BV6
Has thanked: 569 times
Been thanked: 408 times

Мнениеот ivoyan » ср ное 16, 2016 1:57 pm

Имам и то метален. От удара се откърти. Явно е поел доста от удара, но все пак не успя да спаси картера. :( Надявам се да се наложи само заваряване. Ако бях с пластмасовата кора със сигурност щях да сменям целия картер...

Потребителски аватар
NVG
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА

Мнениеот NVG » чет мар 09, 2017 12:16 am

Докъде стигна мизерията на Пежо-каращите? Ето до къде - потребител във форума повече от две години ъпва обява за 10лв. Тъжно е... И не е единствен в този порядък пари.
Изображение

Потребителски аватар
komstiza
генерал
генерал

Мнениеот komstiza » вт мар 14, 2017 8:00 am

Особено е изразена мизерията в най-предпочитания град за живеене.Друго си е като отидеш да живееш в София и се наречеш софиянец......мали,от време оно си е така.
Та отивам аз онзи ден в големото сити и естествено като си със СО регистрация то се предполага че не можеш да караш по ситито и всеки местен може да ти свирка засича и отнема предимството,нали си пришалец.А на всичкото отгоре си дойдох и без чистачка на задното стъкло на 206-та :lol:
За сравнение в моя двор колата нощува с ключ на контакта а и на улицата е нощувала така.

Потребителски аватар
maxxymilian
генерал
генерал
Град: Монтана/Козлодуй
Кара: 407 2.0 HDI 16v 136 BVM 6 бивши: 406 1.8 16v, 405 GL 1.6 90
Has thanked: 664 times
Been thanked: 767 times

Мнениеот maxxymilian » вт мар 14, 2017 9:15 am

Аз пък си карах много добре с монтанските номера. Като минеш на софийско шофиране и всеки се пази от тебе. Стил аз съм за малко и не знам къде отивам. По-скоро проблема ти е в 206-цата не в регистрацията. Мини на нещо по-голямо и ще спрат да ти свиркат. Забелязал съм,че хората имат афинитет към освиркване на малки колички.

Потребителски аватар
komstiza
генерал
генерал

Мнениеот komstiza » вт мар 14, 2017 9:28 am

Знам,когато отида с Гранд Витарата ги нямам повечето проблеми а и е поочукана и се съобразяват повече.

Винаги когато подаде някой мигач го пропускам пред мен и му правя път но ме дразнят наглите с лъскавите си колици които не знаят и лоста за мигачите къде е,и когато съм с Витарката понякога си правя майтап с тях,газ на педала и не ми дреме че ще му отнеса боята.Пазят се като дявол от тамян :lol:

Потребителски аватар
NVG
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА

Мнениеот NVG » вт мар 14, 2017 9:41 am

На мен от тумбав лъскав автомобил с два ауспуха дето като ускоряват реват като мотоциклети (знаете ги), задминавайки ме младо и добре облечено момче свали стъклото и ми изкрещя, че съм селяндур и не зная правилника. А защо не го зная - ами защото нямах възможността да литна над движещите се пред мен и да му отстъпя лентата. Защото карам некво малко ... Пежо. Пък той с AMG-тунинг. Засмях се иронично и му помахах с ръка. Едва ли разбра иронията ми.

П.П. Така често стават катастрофи по Цариградско особено на мокра настилка. Шофьори в моето положение се шашкат, засичат в съседното платно и става патакламата. А този с AMG-то пак се чувства гражданин нищо, че от скоро носи костюм, макар и с кирлива яка на ризата. Дали пък да не си нося акта за раждане, та белким поне документално да се легитимирам пред "софиянците" дето в неделя влачат от "вилата" касетки буркани и чували картофи в лачените си автомобили?!
Изображение

Върни се в “Изповедалнята”