Всички коли от провинцията, които влизат в София да плащат такса

Ние сме културен форум, но понякога тия неща просто си трябват. Това е секцията, в която можеш да псуваш като изрод, без да те обявят за такъв. Изпусни парата, не бой се! ;-)
simeonstoqnov
наборник
Град: Haskovo
Кара: peugeot
Been thanked: 3 times

Всички коли от провинцията, които влизат в София да плащат такса

Мнениеот simeonstoqnov » ср дек 02, 2015 7:19 pm

След абсурда с винетките, ето нещо ново http://kanal3.bg/news/bulgaria/society/ ... htat-taksa , тези хора се чудят само какво да измислят ...

Потребителски аватар
Danda69
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Град: Радомир
Кара: 205 GT 1.6 TU5JP;205 1.9 DKZ automatic,306 1.6 XT комби
Has thanked: 469 times
Been thanked: 857 times

Re: Всички коли от провинцията, които влизат в София да плащат такса

Мнениеот Danda69 » ср дек 02, 2015 8:48 pm

За тия тъпаци има едно място - Карлуково . Искам да видя тоя , дето ще стигне от Благоевград до София за 40мин. или да покажат снимка от светофар с 1 софийска и 5 "провинциални" коли . Предполагам и визов режим ще обсъдят - съвсем в духа на новото време ..........................
Мойто Пежо , най-хубавото

simeonstoqnov
наборник
Град: Haskovo
Кара: peugeot
Been thanked: 3 times

Мнениеот simeonstoqnov » ср дек 02, 2015 9:29 pm

Ей, тия ще ни побъркат, бива ли само глупости да измислят и на мен ми е много интересно как се стига за 40 минути ...

Потребителски аватар
ninja
редник
редник
Град: Перник/София/Ботевград
Кара: Logan MCV, TCe 0.9, 90 к.с. + LPG, Euro 6b
Has thanked: 24 times
Been thanked: 49 times
Контакти:

Мнениеот ninja » ср дек 02, 2015 10:00 pm

Аз стигам за 40 минути до София, "благодарение" на летните гуми от Перник, Кюстендил и Джумаята, при положение, че живея в района на Драгичево. Та, правете си сметката колко звонове атакуват Столицата през Владая, примерно, а не по "Люлин" и то, още в 06.30 часа. Иначе по темата - нЕма как да стане това таксуване.
Изображение

Потребителски аватар
ivo_63
генерал
генерал
Град: Русе
Has thanked: 243 times
Been thanked: 301 times

Мнениеот ivo_63 » ср дек 02, 2015 10:29 pm

Е дъщеря ми живее в София - да и прехвърля колата на нейно име и готово. Половин България ще караме със СФ номера и техните тарикатлъци пак няма да минат. Който ходи в СФ един път на 3 години ще плати , какво толкова не е болка за умиране.
истината се ражда в спора , но аз не обичам да споря
406 2.2 HDI 2001г. комби

Потребителски аватар
NVG
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Град: София
Кара: Peugeot 307 2.0 HDI 136+ 2006, Diamant Elan 28" 2007, KIA Sportage 2.0i CVVT 142 4x4 Aktive 2006
Has thanked: 4173 times
Been thanked: 5498 times

Мнениеот NVG » ср дек 02, 2015 11:29 pm

Ама щецът е конфедерацията на работодателите и индустриалците български. Щом осигуряват работа и "високи" заплати как да заслужат доверието и ..... нали, на властимеющите? Боже, помилвай го .... то не е виновно, че мами, ламти и просперира на чужд гръб. Еййййй, ако може и кожата от този гръб.
Ще използвам емотикона все пак: :psuwaj:
И Я НЕ ЗНАМ, АМА ДА КАЖЕМ! ДА ДОЧЕКАШ И ДА ВИДИШ! НЕ ЗНАМ КАК Е, АМА И ТАКА НЕ Е!
ИКОНОМИЯТА - МАЙКА НА МИЗЕРИЯТА
Изображение

Потребителски аватар
pepy1
лейтенант
лейтенант
Кара: peugeot 306XR комби 1.9D66kw
Has thanked: 29 times
Been thanked: 166 times

Мнениеот pepy1 » чет дек 03, 2015 11:47 pm

Danda69 написа:За тия тъпаци има едно място - Карлуково . Искам да видя тоя , дето ще стигне от Благоевград до София за 40мин. или да покажат снимка от светофар с 1 софийска и 5 "провинциални" коли . Предполагам и визов режим ще обсъдят - съвсем в духа на новото време ..........................

Мога да ти покажа снимка на светофар с 10 несофийски коли и нито една софийска, което не значи че идеята за такъв закон не е тъпа/не можах да напиша друга по остра дума/

Потребителски аватар
Pepino
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Кара: 407 2.0HDI,136+,16V, BV6
Has thanked: 5500 times
Been thanked: 5041 times

Мнениеот Pepino » пет дек 04, 2015 1:16 am

Danda69 написа:.... Искам да видя тоя , дето ще стигне от Благоевград до София за 40мин. или да покажат снимка от светофар с 1 софийска и 5 "провинциални" коли . Предполагам и визов режим ще обсъдят - съвсем в духа на новото време ..........................

Данчо - по първото изречение: Домусчиев стига за 40мин (инициатора на това от името на ''бизнеса'', заедно със Сашо Дончев и Собственика на ''Главбулгарстрой''). Тях някои неща не ги ловят...
По другото: Ако отидеш особено вечер в Студенстски град не само просто из София - софийските регистрации ще са тук там само , само че какво от това!
Това е ... спирам, че не ми се ругае за това безобразие (меко казано) по страниците на нашия форум.
''Който мрънка, на кухо дрънка''.
Един форум - Един клуб - Една цел
http://www.fullviewbg.com/

Върни се в “Изповедалнята”