Колеги, откраднаха ми джантите с гумите от колата!

Ние сме културен форум, но понякога тия неща просто си трябват. Това е секцията, в която можеш да псуваш като изрод, без да те обявят за такъв. Изпусни парата, не бой се! ;-)
Потребителски аватар
faschist
Търговец
Търговец
Град: София , Овча купел 2
Кара: Benz
Has thanked: 4 times
Been thanked: 18 times

Re: Колеги, откраднаха ми джантите с гумите от колата!

Мнениеот faschist » вт ное 18, 2014 11:19 pm

единственото спасение е да си паркираш колата на видно място.

На моменти съм се чудил на хората.. как можеш да си оставиш колата на място тъмно като г*з , скрито от всичко.
Тогава не джантите , ами всичко без купето може да се открадне за около 5 тъмни часа в денонощието.

после и да се вайкаш и да не се вайкаш.. свирено ..

спирали са ме безброй пъти с кола пълна части до горе , спирали са ме с голф с 3 комплекта джанти вътре , спирали са ме с 15 катализатора в багажника , спирали са ме и с голф пълен до горе с кабели .
Взимат документите , проверяват дали имам гражданска и както казват братята роми - кере..

а това с пренатягането на джантите е смешно. Пренатегнат болт му трябва 1/9 оборот на стягане и се къса.. тогава вече е по-лесно от колкото може да си представите.. даже и скърцане няма..

Оги написа:Зависи от главите им. Има едни дето главите им се въртят свободно и докато не ги заключиш със секрета- така си се въртят напразно, ако си нямаш друга работа си развивай колкото щеш, гумата няма да свалиш.
А ако имаш предвид ексцентрици или някакви с уникални ключове- кажи на твоя стругар да ти ги врътне с конусни глави. Шанса да ти опазят гумите е по-голям, разни тръбни ключове и самозатягащи клещи се хлъзгат по конуса и не могат да го захапят докато не стегнеш вложка със същия ъгъл на конуса върху главата му за да го завъртиш с ключа.
Не е невъзможно да се развие, но и няма кой да си играе за да вземе гумите.

ако няма какво да ядеш и видиш Chalenger /350+ лв/ на най забутаното място на света , крал си джанти цял живот..
повярвай ми че не секрет , ами и заварена гайка на шпилка няма да те спре.

Имах много комичен случай , преди 2-3 години . Един съсед си купи 2 джанти 15' с 2 чисто нови гуми и забрави да ми ги плати .. демонстративно , буквално завари по 1 от гайките на шпилките на всяка гума..
на 2рата просрочена седмица , просто си прибрах джантите , гумите и му оставих скъсаните заварени шпилки в пощата..

Странно защо от тогава не ми говори ..явно е разбрал че съм аз ..
0879 106 306 <-- официален телефон за връзка - старите са активни.

СТРАНИЦАТА С ВСИЧКИ ОБЯВИ
Също така изкупувам пежо/ситроен след 2003г !

---------- ТОЧЕН АДРЕС - КАРТА----------

Пътна помощ за София и страната.

Върни се в “Изповедалнята”