Пежото е прекрасно!

Ние сме културен форум, но понякога тия неща просто си трябват. Това е секцията, в която можеш да псуваш като изрод, без да те обявят за такъв. Изпусни парата, не бой се! ;-)
Потребителски аватар
<Lubo>
генерал
генерал
Град: София
Кара: Peugeot 406 2.0 HDi
Has thanked: 303 times
Been thanked: 151 times

Пежото е прекрасно!

Мнениеот <Lubo> » пет апр 25, 2014 9:56 pm

Днес следобед Светьло беше при родителите ми. Трябваше да го взема към 18:00ч. и понеже с един приятел бяхме в една посока се придвижихме с неговото БМВ. Взех Светли и в момента, в който видя БМВ-то почна да мрънка за Пежака. Най-култовото изказване беше:"Тати няма в БМВ-то, защото не е прекрасно, искам Пежото". Потръшка се известно време пред блока, върнах го пак у родителите ми и отидох да взема Пежото. Вече с пежака нямаше проблем, но докато се возихме последва поредното култово изказване:"Тати Пежото е прекрасно и мирише на Пежо". Сега как мирише Пежо не знам, но това Пежото да е прекрасно не знам дали се дължи на ген или пък на младежа съм му повлиял от рано. Въпроса ми е къмдругите родители дали и техните деца има симпатии към Пежата?

Потребителски аватар
Danda69
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Град: Радомир
Кара: 205 GT 1.6 TU5JP;205 1.9 DKZ automatic,306 1.6 XT комби
Has thanked: 471 times
Been thanked: 864 times

Re: Пежото е прекрасно!

Мнениеот Danda69 » пет апр 25, 2014 10:31 pm

Любо , сори - дъщерята (8+) си иска предишното ни Пунто . Така и не възприе нито комбито (306) , нито "бегачката" (оранжевото 205) . Сина (почти 17) съм го учил на 106 , още за предишното 205 се пазареше да остане за него , харесва му удобството в 306 (такова избрах и за дядо му , само че хеч) и скоростното усещане в 205 . За съжаление не мога да го накарам да ми помага в ремонтите и да понаучи нещо .
Мойто Пежо , най-хубавото
0899 84 9985 - Данчо

Потребителски аватар
ico_106
генерал
генерал
Град: София
Кара: Citroen Berlingo(служебно с право на лично ползване) Nissan Almera N15GTI
Has thanked: 38 times
Been thanked: 67 times

Мнениеот ico_106 » пет апр 25, 2014 11:49 pm

Децата често се привързват към вещите на родителите си. Малкия ми братовчед винаги се е возил на 307sw и сега ако го качим в мерцедеса или ауди се държи доста странно.

danda не се притеснявай за синчето като вземе книжка ще се интересува доста повече :rally:
EmO_SKORPIONA написа:Може разбира се, но рано или късно пак ще си купиш Пежо :lol:

Виж бъдещето си--->Изображение
П.С.Събирам за шестак :bushon:

Потребителски аватар
nickbochev
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Град: Плевен
Кара: Peugeot 306 XT 1.8L 16V 112HP XU7JP4 - пак с проблеми и с предстоящо влизане в бокса
Has thanked: 452 times
Been thanked: 906 times

Мнениеот nickbochev » съб апр 26, 2014 1:13 am

При нас Пижо се появи като втори автомобил в семейството, няколко години след наличното Чероки.
Дечурлигата още от тогава си го наричат "малката кола" и малко трудно му свикнаха на габаритите и най-вече пространството в салона, където синът ми (тогава - на 6-7 г.) при едно ставане прав от седалката, си удари главата в тавана.
Сега, вече с Терано-то, разликата откъм размери е още по-фрапантна. Още повече, че основните семейни пътешествия винаги се организират точно с "всъдеходите", като по-просторни за возещите се и събиращи повече багаж. Пижо се ползва основно за градска кола и с него си позволяваме само кратки 2-3 дневни пътувания (Събори, сбирки и др.).
Фондация "Остани"
Плевенски Пежо-водител... вече и с Nissan Terrano II 2.7 TDi
proud founder of Anna Fenninger fan club Bulgaria

Върни се в “Изповедалнята”