Продавам Peugeot 206 GTi

Обяви за продажба или покупка на автомобили от марките "Peugeot" и "Citroen". Обяви за автомобили от други марки ще бъдат модерирани.

Модератор: Lazarov

Правила на форума
Преди пускане на обява, моля запознайте се с:

Правилата за публикуване на частна обява
и
Правилата за публикуване на комерсиална обява

Освен задължителните изисквания, упоменати в Правилата, обявите за продажба на автомобили задължително трябва да съдържат информация за марка, модел, година на производство, показание на пробег, тип двигател, както и няколко екстериорни и интериорни снимки на автомобила.

Допускат се само обяви за МПС-та с марка "Peugeot" и "Citroen"

Обяви, неотговарящи на това изискване ще бъдат модерирани.

Форум е място, където се коментира, така че ако продавач не желае стоката му да бъде коментирана, нека не я обявява тук.
Потребителски аватар
Petkov Hristo
редник
редник
Град: София
Кара: Peugeot 206 GTi / Peugeot 205 8v
Has thanked: 14 times
Been thanked: 41 times

Продавам Peugeot 206 GTi

Мнениеот Petkov Hristo » ср юли 25, 2018 10:23 pm

Информация за автомобила:

Технически данни:
Модел : Peugeot 206 Gti
Дата на производство: 14.02.2001
Тип двигател: Бензин/Газ
Мощност: 136 к.с. RFR двигател
Скоростна кутия: Ръчна 5-степенна
Категория: Хечбек
Пробег: 202 000км
Цвят: Черен гланц

Други:
• Обслужен*
• С регистрация
• ГО, пълно каско, ГТП, винетка
• Газов инжекцион STAG300 Isa2, с 45л тороидална бутилка на мястото на резервната гума, бързи единични дюзи Apis Solo Fast, в гаранция още около 3г и около 60 000км, монтирана при колегата Иван от форума (Duorkin). Разход около 7-8/100 извънградско.

*Обслужена при покупката от моя страна на 160 00км, към момента на 196 000 са сменени филтри и масло (total 5-40)

Ходова част:
След зимата са сменени носачи и биелетки. Към момента има за смяна лагер на макферсон.

История на колата:
Внос от Швейцария на 120 000км през 2012г.
Явявам се трети собственик, закупих я през април 2016г на 160 000км.
Сменил съм през целия период: свещи, бобина, тампон на мотора при лапата, компютъра на мотора(зимата на -15* реши, че няма да подава сигнал към бобината, заменен е с абсолютно същия от ударен автомобил произведен същата година), носачи, биелетки, датчик колянов вал, датчик температура на охладителна течност.

Модификации:
Премахнат катализатор. Автомобилът е заводски с 1 ламбда сонда преди него и няма проблем. Цялостна генерация с 2 резонатора и крайно гърне GroupA/N (пура)
Спортно окачване Apex Sport Амортисьори и пружини отпред, амортисьори отзад.
Спортен панелен филтър

Към момента е обута с 17" Aez Xylo 4x108 ET40, с дистанционни фланци 15mm с легла, поръчани от Rezina-та. Гуми Kumho Ku39 le sport dot края на 2015 и отзад Yokohama Parada (предните ги изтърках бързичко :brrr: , задните имат за един сезон)
Разполагам и с 16" Ouragan обути с Barum Bravuris, и с 15" ОЕМ железарки ЕТ18 обути с Continental Wintercontact ts 810 M+S

Има доста забележки по външния вид, които се виждат от снимките и клипа.
Пълно автокаско без заведени щети към текущата полица с външен вид по протокол - перфектен.

За да няма #тропамотора прикачвам и видеоклип, от който да се чуе работата на мотора и генерацията.
Линк: https://www.youtube.com/watch?v=lc9lS2w ... e=youtu.be

Цена:
Търся 407 седан, бензинов 2.0 или 2.2 с ръчна кутия. Да кажем, че за момента към HDi имам нулев интерес. За такъв автомобил съм готов на бартер с доплащане от моя страна. Докато не намеря такъв, цената, понеже е задължителна е 4500лв.

0894630542 - Христо, ако има някой допълнителни въпроси. Автомобилът може да се види както в Сливен, така и в София. Редовно посещавам седмичните сбирки на Ал. Невски ако някой иска нека заповяда да я огледа :)

Снимки:
Ако някой проявява интерес мога да изпратя снимките с висока резолюция по имейл
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Deiv
лейтенант
лейтенант
Град: Казанлък
Кара: ше 307 16v, 206 cc HDiF, 208 Pure Tech, 307 SW, 207 Urban Soul & 207 Le Mans
Has thanked: 28 times
Been thanked: 51 times

Re: Продавам Peugeot 206 GTi

Мнениеот Deiv » вт юли 31, 2018 7:25 pm

Сори за спама, но това е голяма джанта! Имам същата на 207ка, стои страхотно на много коли...

Потребителски аватар
Petkov Hristo
редник
редник
Град: София
Кара: Peugeot 206 GTi / Peugeot 205 8v
Has thanked: 14 times
Been thanked: 41 times

Re: Продавам Peugeot 206 GTi

Мнениеот Petkov Hristo » чет авг 09, 2018 8:54 pm

От ъп няма нужда, но да добавя - може и бартер за 2.0HDi 136, седан, с голямата навигация. Също така ако някой само продава без интересе към моята, мога да я разгледам за покупка :)

Обновена цена:
3300 с 15" ОЕМ
3500 с 16" Ouragan
3800 с 17" AEZ Xylo

Първият въпрос по телефона е "климатика работи ли?" - да, работи.
Има музика, да - Pioneer с флашка, предна линия Hertz 6,5" 2-компонентна с пищялки на огледалата, прекарани кабели за усилвател до отзад, тъй като "касата" е демонтирана.
Да, има ксенон - 35W и да, не е Philips, osram, купуван е от сайт, но няма да правя реклама(не са ми го подарили все пак)
Да, всичко работи - чистачки, къси, дълги, халогени...
Цената е такава, защото другата чака :)
Ии да, не бих дошъл до Каварна, за да я погледнете и ако Ви хареса да се прехвърли там и аз да се прибирам с рейса (имах такова питане по телефона вече, затова го споменавам, явно е станало модерно, но аз съм от старомодните)

Изображение

Върни се в “Купува / Продава - МПС-та”