Продавам Peugeot 307SW 2.0HDI 136

Обяви за продажба или покупка на автомобили от марките "Peugeot" и "Citroen". Обяви за автомобили от други марки ще бъдат модерирани.

Модератор: Lazarov

Правила на форума
Преди пускане на обява, моля запознайте се с:

Правилата за публикуване на частна обява
и
Правилата за публикуване на комерсиална обява

Освен задължителните изисквания, упоменати в Правилата, обявите за продажба на автомобили задължително трябва да съдържат информация за марка, модел, година на производство, показание на пробег, тип двигател, както и няколко екстериорни и интериорни снимки на автомобила.

Допускат се само обяви за МПС-та с марка "Peugeot" и "Citroen"

Обяви, неотговарящи на това изискване ще бъдат модерирани.

Форум е място, където се коментира, така че ако продавач не желае стоката му да бъде коментирана, нека не я обявява тук.
renegadebg
наборник
Град: София
Кара: 307SW 2.0HDI 136++ 2006
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Продавам Peugeot 307SW 2.0HDI 136

Мнениеот renegadebg » вт апр 10, 2018 6:58 pm

Здравейте Колеги :eho:
Реших да сменям лъчвето, че отдавна съм се загледал по тия 407ци :) Ето няколко реда за нея...

Модел: Peugeot 307SW
Дата на производство: 2006
Тип двигател: Дизелов
Мощност: 136к.с.
Скоростна кутия: Ръчна
Категория: Комби
Пробег: 280 000
Цвят: Бежов металик

Гражданска Отговорност до 10.2018г Преглед до 02.2019г Автокаско платено до 08.2018г
Два комплекта джанти. Зимните гуми са на два сезона. Летните стават за това лято.

Комфорт: Климатроник, Ел.стъкла, Ел.огледала, Подгряване на седалки, Стерео уредба, Алуминиеви джанти, Мултифункционален волан

Сигурност: ABS, ESP, Airbag, Халогенни фарове, ASR/Тракшън контрол, Парктроник, Аларма, Имобилайзер, Центр. заключване+

Цена: 6000 лв. само за хора от форума
Колата се намира в София.

Ето Снимките на колата: https://photos.app.goo.gl/eghYjav1Jgp6Oqoi2
Моят телефон е 0988 85 45 03

Сега да разкажа още малко. Като цяло аз съм педант на тема всичко да е изправно и много съм я гледал за това време.Колата я купух преди година и половина от един семеен човек отзад имаше детски столчета и беше много свежа, та затова реших че няма как да не е поддържана. Купувана е от СФА - аз реално съм трети собственик. Смея да твърдя, че няма кой да и е връща километрите(но знае ли човек). От както съм я купил съм правил следните неща по нея:
-Ремонтирал съм клапите на климатроника
-Премахнат Фап и Егр софтуерно и физически с поставен резонатор ( Имам гаранция 5 години на софтуера )
-Ремап (който преди време махнах,но тия дни мисля пак да го сложа
-Отзад и от опред са сменени амортисьори(SACHS), тампони и лагери(отпред)
-Скоро смених предни дискове и накладки
-Ремонт на дюзи ( филма беше голям имам една торба дюзи) за колеги от форума давам една резервна която дойде с доста закъснение от Англия
-Сменил съм тампоните на мотора и 3те

Скоро за смяна е агренажният ремък към 300 000. Има едно каре което се обажда много леко, но може да изкара още много според мен. Има леко жулнато по задната броня(заведено по старото каско, но не ми остава време да го направя).

renegadebg
наборник
Град: София
Кара: 307SW 2.0HDI 136++ 2006
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Продавам Peugeot 307SW 2.0HDI 136

Мнениеот renegadebg » нед апр 15, 2018 6:31 pm

Добавил съм още няколко снимки с летните джапанки :)

Върни се в “Купува / Продава - МПС-та”