Продавам Пежо 407 2,2 бензин, 163 к.с.

Обяви за продажба или покупка на автомобили от марките "Peugeot" и "Citroen". Обяви за автомобили от други марки ще бъдат модерирани.

Модератор: Lazarov

Правила на форума
Преди пускане на обява, моля запознайте се с:

Правилата за публикуване на частна обява
и
Правилата за публикуване на комерсиална обява

Освен задължителните изисквания, упоменати в Правилата, обявите за продажба на автомобили задължително трябва да съдържат информация за марка, модел, година на производство, показание на пробег, тип двигател, както и няколко екстериорни и интериорни снимки на автомобила.

Допускат се само обяви за МПС-та с марка "Peugeot" и "Citroen"

Обяви, неотговарящи на това изискване ще бъдат модерирани.

Форум е място, където се коментира, така че ако продавач не желае стоката му да бъде коментирана, нека не я обявява тук.
Потребителски аватар
Svetlio
генерал
генерал
Град: Sofia
Кара: PEUGEOT 407, 2006г., 2.2i ST 16V Sport
Has thanked: 535 times
Been thanked: 297 times

Re: Продавам Пежо 407 2,2 бензин, 163 к.с.

Мнениеот Svetlio » пет авг 11, 2017 6:35 am

Много ли е удобно в обявата ми да се обсъждат колите то Дупница и майната си?
Айде стига!!!
:dikimenti:
Peugeot 407 2.2i ST 16V Sport
LPG Romano-Antonio

Upsurt - "Kolega" - YouTube
Не ме занимавай с глупости бе...

Потребителски аватар
Pepino
УС на Пежо Клуб
УС на Пежо Клуб
Град: София
Кара: 407 2.0HDI,136+,16V, BV6
Has thanked: 4941 times
Been thanked: 4737 times

Мнениеот Pepino » пет авг 11, 2017 12:31 pm

Светльо, повод е обявата ти ;-) Само че в болшинството случаи се коментира без да се вземе предвид състоянието на даден екземпляр, какъвто е в случая твоето 407. Наш колега във форума вече 2 месеца обикаля за 407SW и ... не открива такова в добро състояние... :dikimenti:
Цената ти е висока за пазарните нива, НО има защо и аз например ако бях пред покупка на 407, най-малкото с теб щяхме да сме се видяли при колата ти. Преди година и нещо закупих 307 фейслифт с доказана история от човек и поддържана, както правите Вие с Роската, Нилс,Ивоян, смея да твърдя и аз ;-) и хич не съжалявам, че беше на по-висока цена от масовата на пазара - излезе ни много по-изгодно, но дори това да оставим - колата е в топ-състояние и на малък реален(доказан!!!) пробег и напълно здрава! Тези дни продадохме едно от лъвчетата в семейството за броени дни като обява - на цена малко над средната за пазара - напълно обслужена, с пълен опис след колко време/пробег какво следва по нея, с подобно на теб - подновена ГО и Каско до юли 2018г и т.н. . Беше малко ненадейно решението за продажбата, но не я обявих тук именно заради нежеланието ми да чета коментари пълни със сравнения за Горубляне, Дупница и т.н. .
Ако пожелаеш, ще ти разчистя темата, но може би е по-добре -НЕ! Колата си заслужава всяка стотинка, нищо че нямала някоя и друга глезотия! (Че като нямала примерно заводска навигация, тя вече куца ли е?! То пък и колко се ползва навигация у нас..., особено пък заводската...).
Успех с продажбата!!! И не отстъпвай от цената!!! :biri:
''Който мрънка, на кухо дрънка''.
Един форум - Един клуб - Една цел
http://www.fullviewbg.com/

Потребителски аватар
NVG
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Град: София
Кара: Peugeot 307 2.0 HDI 136+ 2006, Diamant Elan 28" 2007, KIA Sportage 2.0i CVVT 142 4x4 Aktive 2006
Has thanked: 3621 times
Been thanked: 4988 times

Мнениеот NVG » пет авг 11, 2017 10:48 pm

Светльо, ако считаш мнението ми за спам само дай знак и на първия секунд го трия!
На Роската преди малко честитих продажбата. И сега. Във форума рядко се публикуват наведнъж няколко обяви за перфектно поддържани коли от познати на мнозинството потребители, наши колеги. Кое трябва да е водещия параметър - цената или актуалното състояние? Някой замисля ли се, че в определени случаи това са две тясно свързани категории? Авторитетът (във форума) на продавачите фактор ли е? В обявата на Росен бях написал едно характерно за моя исказ мнение. Същия текст мога с чиста съвест да повторя макар копи/пейст и корекция на адресата в темата на Светльо. Такива колеги като тях много добре знаят какво предлагат! И по същата причина, по същия начин съзнават какво искат като замяна в парично изражение и то е абсолютно реално, макар и нормално подлежащо на коментар в разумни граници!
Колегата Пенев (респективно Люси) е от същата категория. И за него са валидни прежните ми писания! Ееее, "кофти" са цените на техните коли. "Кофти" са на фона на Горубските и т.н. Просто средностатистическият купувач трудно вдява защо аджеба един и същ модел и параметри автомобил се предлага в различни количествени дименсии пари. Аз можех да съм потенциален купувач на една от поне трите коли, които споменах. Защо ли? Защото съм отявлен и върл ценител на качеството. Защото убедено ще зная на кого и за какво съм си дал парите от ... пенсията. Откровеното, поддържано на ниво в годините качество, което няма другаде ситуирана алтернатива като продукт втора ръка. Но търсех различен спектър автомобилни възможности, които във форумните обяви комай никога не са били предлагани. Във форума има подобни актуални още една-две обяви, които заслужават интерес.
Успех желая на продавачите! И много лично на теб Светльо! А ЦЕНАТА - както ти препоръча Пенев!!! Качеството струва пари и е чест за продавача. За купувача е ... "бялата лястовичка". По Йовков в диалога между безименния селянин и Моканина е доста тъжно, но тук е различно. :ibree:
И Я НЕ ЗНАМ, АМА ДА КАЖЕМ! ДА ДОЧЕКАШ И ДА ВИДИШ! НЕ ЗНАМ КАК Е, АМА И ТАКА НЕ Е!
ИКОНОМИЯТА - МАЙКА НА МИЗЕРИЯТА
Изображение

Върни се в “Купува / Продава - МПС-та”