Делото заради Сотир Сариев (So)

Разговори на всякакви интересни теми, свързани с колите от марката.

Модератор: Lucy_Peneva

Потребителски аватар
metray
сержант
сержант
Град: София
Кара: 406 HDI 110 28/4/2000г.
Has thanked: 225 times
Been thanked: 149 times

Re: Делото заради Сотир Сариев (So)

Мнениеот metray » чет юни 11, 2015 8:36 am

Yan написа: То и той вече едва ли сам на себе вярва? :) :) :)

Поздрави

Абе вЕрва си и то много!

barrichello
редник
редник
Град: Варна/София
Кара: Grey Shark
Has thanked: 11 times
Been thanked: 25 times

Мнениеот barrichello » чет юни 11, 2015 9:15 am

206RCup написа:Говорят за подновяване. Явно миналата година е покрил разноските, но тази година с отрива на туристи...

Покрил разноските? Искаш ли да ти кажа кой плати миналата година членския внос? В момента му четеш мнението, да се таковам и в идиота.... :lol: :lol:

Иначе той ако поднови членството, то значи пак е накарал баща му да плати :lol: :lol:

Потребителски аватар
207RCup
КМЕТ
КМЕТ
Град: Сливен
Кара: Peugeot 207 SW 1.6 HDI 110к.с. FAP
Has thanked: 354 times
Been thanked: 546 times

Мнениеот 207RCup » чет юни 11, 2015 5:42 pm

Еее... все е нещо. Важното е, че все някой е платил нещо :kodapraish:
ВАЖНО: ЛС от "доброжелатели" се трият без да се четат!
Ако виждаш дървото, което ще уцелиш след малко, това се нарича "недозавиване" ; ако само го чуваш и усещаш, значи става дума за "свръхзавиване"! - Валтер Рьол
"Щом се състезавам, значи трябва да побеждавам" - Фабрицио Табатон
the_animal33 написа:Спрете земята искам да сляза.

[Ръчно плетени хамаци

Sheki
полковник
полковник
Град: Разград
Has thanked: 595 times
Been thanked: 844 times

Мнениеот Sheki » чет сеп 24, 2015 8:43 am

Относно таксата за членството във Франсето : Иване, ти да не би да очакваше нещо друго, по-различно да се предприеме? :mehehe:
Не се занимавай с глупости, имаш къде къде по важни дела. Песента вече сме я "пели" толкова дълго, че на мен ми е писнало да я "слушам". Виж друго щеше да бъде ако се е вкарала и 3-та цигулка в оркестъра .. :?
Хората са като реките: водата във всички е еднаква и навред е една и съща, но всяка река бива ту тясна, ту бърза, ту широка, ту тиха, ту чиста, ту студена, ту мътна, ту топла. Така и хората. Всеки човек носи в себе си наченки на всички човешки качества и понякога проявява едни, понякога други, а понякога съвсем не прилича на себе си, без да е изменил нещо от същността си. У някои хора тия промени биват особено резки ...
Лев Толстой

Потребителски аватар
Tenebrus
генерал
генерал
Град: Стара Загора
Кара: 307 SW 1.6 HDI 110 к.с.
Has thanked: 3 times
Been thanked: 23 times

Мнениеот Tenebrus » вт фев 16, 2016 9:25 am

Няколко години ме няма и гледай какви работи са ставали. Интересно интересно...
Нещо като подпис братче...

Потребителски аватар
racing_1
генерал
генерал
Кара: 406 HDI 80++ kW, Cross GRX 8 27,5"
Has thanked: 1641 times
Been thanked: 693 times

Мнениеот racing_1 » вт фев 16, 2016 6:44 pm

Нищо не си загубил ;)
Изображение

Потребителски аватар
Tenebrus
генерал
генерал
Кара: 307 SW 1.6 HDI 110 к.с.
Has thanked: 3 times
Been thanked: 23 times

Мнениеот Tenebrus » ср фев 17, 2016 9:27 am

Мда виждам. Не мога да кажа, че не очаквах такова нещо.
Сотир винаги ми е изглеждал страшно невестулчест. Галя...не толкова.

Просто тогава бях келеш и не бях видял много от живота. :) Радвам се, че всичко се е наредило все пак :)
Нещо като подпис братче...

Потребителски аватар
jabunko
полковник
полковник
Град: РАДНЕВО
Кара: Пежо 306 ХтdT
Has thanked: 209 times
Been thanked: 40 times

Мнениеот jabunko » ср мар 16, 2016 9:58 pm

нищо не се е наредило,тоя тип продължава да е до потрес нахален и нагъл използвайки други хора като маши в собствените му гнусни ръчички в новото формирование наречено Пежо Фенс България!!!
Присъствах на две сбирки в интерес на истината заради хубавите хотели в които се отсяда
Измисля си какви ли не поводи и похвати за да открадне някой друг лев от присъстващите за обогатяване на престъпната им Банда-ТОЙ СОТИР САРИЕВ,ДЕДО ВИ ПОП-ДЕЯН ВЪЛЕВ от Ловеч,оня Североизпадняк ЕМИЛ ИВАНОВ и ПОВЛЕКАНАТА с него КАТЕРИНА ПРОКОПИЕВА, ПОСЛЕДНИТЕ ОТ КОЗЛОДУЙ!!!ВДИГНАХ МУ ДЖАНГЪР И МУ СЕ ОПЪЛЧИХ ЧЕ НЕ МОЖЕ ДА КРАДЕ ТАКА НАГЛО от хорица фенове на марката и добри познати,дори и приятели помежду си Не можа да им мине номера пред мен и ме помоли ако може по тихо да говоря,забележете....а защо,навярно се досещате?
Както и да е вече при тези вече нямам хубяви спомени и не искам да им виждам гнусните мутри

Човек трябва да знае,от всичко по нещо,но от едно нещо всичко...

Потребителски аватар
NVG
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Кара: Peugeot 307 2.0 HDI 136+ 2006, Diamant Elan 28" 2007, KIA Sportage 2.0i CVVT 142 4x4 Aktive 2006
Has thanked: 3444 times
Been thanked: 4837 times

Мнениеот NVG » ср мар 16, 2016 10:07 pm

Желязко, ти беше "со них", но смятам, че си го/ги разбрал отдавна и категорично. Хубави хотели, ама кофти "компания" в лицето на благия сладкодумец и манипулатор приятелю! Още помня как го изведоха полицаи късно вечерта от ресторанта на една зимна сбирка това дребно гяволе.
И Я НЕ ЗНАМ, АМА ДА КАЖЕМ! ДА ДОЧЕКАШ И ДА ВИДИШ! НЕ ЗНАМ КАК Е, АМА И ТАКА НЕ Е!
ИКОНОМИЯТА - МАЙКА НА МИЗЕРИЯТА
Изображение

Потребителски аватар
komstiza
полковник
полковник
Град: село
Кара: Трактор/Пежо 206 1,4/ GRAND VITARA 1.6 16V CABRIO
Has thanked: 43 times
Been thanked: 99 times

Мнениеот komstiza » ср мар 16, 2016 10:48 pm

barrichello написа:
206RCup написа:Говорят за подновяване. Явно миналата година е покрил разноските, но тази година с отрива на туристи...

Покрил разноските? Искаш ли да ти кажа кой плати миналата година членския внос? В момента му четеш мнението, да се таковам и в идиота.... :lol: :lol:

Иначе той ако поднови членството, то значи пак е накарал баща му да плати :lol: :lol:

На интелигентно момче ми прилчаше и не мога да повярвам че си се вързал така.
И аз бях на една сбирка,добре си изкарах ама толкова.Останах с добри впечатления от доста хора там и с някои съмнения....... :roll:
Продавам бали сено с добро качество,при интерес на ЛС

И най-тъмната нощ е обречена на изгрева........
Д-65Н по-надежден от HDI... :)

Потребителски аватар
metray
сержант
сержант
Кара: 406 HDI 110 28/4/2000г.
Has thanked: 225 times
Been thanked: 149 times

Мнениеот metray » чет мар 17, 2016 10:39 am

Те тия там в ПФ форума живеят в някъв стрес и следят кой от къде влиза и чете :lol:.Или си имат скрити подфоруми за да не им четем, как омайват и кецкат неосъзнатите потребители или доста хора вече на са така активни и не пишат за да не се излагат.Мой колега,бивш потребител на форумчето им,го баннаха щот Сотирчо си мислеше ,че съм аз с измислен профил(мен ме баннаха заради критики по адрес на Цецо Македонеца-майстор-измамник,член на форумчето и дружка на Со),заради IP адреса-той е служебен :lol:

Sheki
полковник
полковник
Град: Разград
Has thanked: 595 times
Been thanked: 844 times

Мнениеот Sheki » пет мар 18, 2016 9:53 am

jabunko написа:...

Жека , другарче си ми не от вчера :). Знаеш що за човек съм и че когато има да се казва нещо аз винаги го казвам в прав текст.
По повод написаното от теб може да се съглася, но не и за думите относно Емо и Катето, друже. Не съм им адвокат, но това, че са избрали да останат там не ги прави чак толкова лоши. Ако сте имали нещо търкания между вас , това е друга тема. Всеки има право да избира! Човек греши един-два пъти , въпроса е да вземе поуки от грешките си навреме. Някои от нас поуки взехме и сега ни е мирно на главата, просто спряхме да се занимаваме с глупости. Каквото било , било. Там, какво се прави, къде се прави и как се прави лично мен е спряло да ме интересува от доста дълго време . Дружески съвет ти давам ако го приемеш и ти да сториш същото ;-) :biri:
Хората са като реките: водата във всички е еднаква и навред е една и съща, но всяка река бива ту тясна, ту бърза, ту широка, ту тиха, ту чиста, ту студена, ту мътна, ту топла. Така и хората. Всеки човек носи в себе си наченки на всички човешки качества и понякога проявява едни, понякога други, а понякога съвсем не прилича на себе си, без да е изменил нещо от същността си. У някои хора тия промени биват особено резки ...
Лев Толстой

Върни се в “Основен / общ”