Делото заради Сотир Сариев (So)

Разговори на всякакви интересни теми, свързани с колите от марката.

Модератор: Lucy_Peneva

Потребителски аватар
svo
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Град: София
Кара: Honda CR-V, 2.0 i-VTEC, Elegance
Has thanked: 25 times
Been thanked: 108 times

Re: Делото заради Сотир Сариев (So)

Мнениеот svo » ср яну 28, 2015 10:24 pm

вярно е! Случва се! Но като се наакаш се забърсваш, а не замеряш останалите с резултата ;-)
много мразя ренегати!!!
От огъня на чуждата омраза остана само пепелта. Нашата любов е вечна, винаги ще има ЦСКА!
Няма купа, няма титла, САМО СИНЯ ТИШИНА!

Потребителски аватар
Bluebeard
генерал
генерал
Кара: Peugeot 406 1.9TD '98 XUD9TE и най-здравият голф.
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2463 times

Мнениеот Bluebeard » ср яну 28, 2015 11:25 pm

На мен пък ми беше интересно да прочета, как етиопеца ги е подхлъзнал. Тарикат е - не може да му се отрече. Малко овчи тарикат, но е успял да изкара пари от доверието към себе си, очевидно. Не разбрах историята на Дидо - защо не бил член на УС. Чакам продължение ... :lol:
Déjà vu
Животът е прекрасен и изобщо не ме интересува, че не е вярно.
Всеки, който приема приятелството на безнравствения, завършва като негова жертва.

barrichello
редник
редник
Град: Варна/София
Кара: Grey Shark
Has thanked: 11 times
Been thanked: 25 times

Мнениеот barrichello » чет яну 29, 2015 12:19 am

What написа: Че не съм от най-сговорчивите е ясно, ама аз ли съм най-злия модератор във форума? :lol:

Не съм казал, че си най-злият. Просто по-горе по темата предупреди да се пишат мнения само по темата, а това моето беше леко лирично отклонение, което не беше свързано само с делото.

Иначе за Дидо- решението на ОС за избор на Дидо в УС не е вписано в съда, дефакто протоколът от онова ОС едва ли някой го е виждал! Защо не е вписано- може само да се гадае /може би защото ако беше вписано Сотир е трябвало да махне Галя, което пък е можело да доведе до семеен скандал, знам ли :lol: :lol: :lol:/

Потребителски аватар
Pepino
УС на Пежо Клуб
УС на Пежо Клуб
Кара: 407 2.0HDI,136+,16V, BV6
Has thanked: 4942 times
Been thanked: 4737 times

Мнениеот Pepino » чет яну 29, 2015 10:37 am

Не мислех изобщо повече да се обаждам по темата, но честно казано не се сдържах! И аз съм често тиражиран като не от най-сговорчивите с модераторски права. Много кал отнесох през годините от някои хора ..., подминавах с мълчание, само че :
Всичко свързано тук със Сотир Сариев е по темата - нищо че заглавието визира само отминалото дело! Той е ''убавец'' от класа, обаятелен и ''сладко'' хортуващ, особено на тема софиянци и провинция, цензура, доскоро Пеневи клуб, ''табуретки'', ''еленене'', ушаци и прочие... Само че на неколцина от нас някои не повярваха, още когато на първата ''Трявна'' - на Голямата зимна сбирка тогава се усъмнихме че има някаква игра на дребно - изхождайки от факта, че се случи едно доплащане от 400лв кеш - поискано от Сотир, за което се наложи Yan (тогава член на УС) да търси в снеговете банкомат (да тегли пари от личната си сметка) и която разлика - доплащане в крайна сметка не стана ясно, откъде се появи, както и насрещен документ също... Удобно се получи за So по повод споменаването тогава в отзивите за сбирката във форума, че от хотела не се бяха постарали особено на фона на цените тогава, поне овкусителните комплекти да са заредени с прясно олио, а не с гранясало, че можеха да си почистят 100-тината метра сняг на подхода за хотела, знаейки че сe чакат много коли, а не първата вечер да се подлага на изпитание взимопомощта на хората от клуба...,удобно , защото двамата - Галя и Сотир скочиха, уж неразбирайки че това са камъни в градината на домакина-хотел, а не към тях и всичко това вся настроения, изкриви се в посока черна неблагодарност към него - организатора, превърна се в някаква криворазбрана завист... Та това беше първия случай, покрай който трябваше да светне лампата, че има нещо нередно, но мина и замина, та чак му се гласува доверие като ''министър на забавленията''...(помните че ПКБ го наричаха по едно време също ''пияница клуб българия''...и стана причина за отдръпването на емблематични за клуба ни хора).
Много неща може да се напишат и кажат, и като админ също как имаше от негова страна заигравка от някакви позиции с банове на наши колеги, които отново са наши членове, че и с гласувано доверие сега да поддържат реда във форума (овластени с права). Всичко изказано тук и сега, не е някакъв реваншизъм, нито ровене наново в тази смрад - отдавна наистина е излишно толкова да се връщаме по темата назад, но и сега има хора, които не вярват и се чудят как така, възможно ли е всичко написано...
Единствено само ще допълня с което приключвам тук, че в голяма степен аз лично се чувствам виновен за гласуването на доверие преди години на това лице в клуба ни - и аз бях подведен от ''обаянието'' му... Когато навремето по стария начин се приемаха членове в клуба - Сотир Сариев от Бургас бе приет за член само с три гласа - тези на Елена (Bad Girl), на Yan и моя , а няма и година по-късно точно ние се превърнахме в най-омразните му персони! Това като написано за приемането му за член стоеше в най-старата тема (за прием на членове, където Баба - Катя се грижеше да следи за кандидатурите), до момента, в който не бе поискано УС да предприеме действия по изключването му от клуба - по това време като все още овластен с администраторски права, So изтри това, заедно с много още неща из целия форум до година назад като хронология, както нанесе също промени по свои и чужди постове и т.н., а всички данни за връзка (имейли), които събираше за приканване на хора в предстоящия му негов си клуб - основно взе чрез администраторския панел - това нямаше как всеки потребител да наблюдава като процес, но го виждахме тези с права :udri: , но ... явно не си давахме още пълна сметка за размера на злия гений - все си мислехме, че не е чак така.
Явно трябваше да се стигне до дело, за да лъсне истината - от позицията на Официална Институция и нещата да започнат полека лека да излизат наяве. Колкото и да си умел, способен манипулатор, опираш ли се на лъжата, на непочтенността, рано или късно получаваш заслуженото! Важното на темата тук и писалите в нея е само да няма нови ''риби'', които да се хващат на кукичката му и после да си ближат раните.
Спирам по темата.
:biri:
''Който мрънка, на кухо дрънка''.
Един форум - Един клуб - Една цел
http://www.fullviewbg.com/

Потребителски аватар
Yan
ПОЧЕТЕН ЧЛЕН НА КЛУБА
ПОЧЕТЕН ЧЛЕН НА КЛУБА
Кара: VW Passat B7 DSG6, Citroen C4 и Peugeot 207 (1.6, 110 PS)
Has thanked: 5522 times
Been thanked: 2882 times

Мнениеот Yan » чет яну 29, 2015 5:13 pm

Брънка по брънка - всичко излиза наяве.

:biri:

ivo4007
полковник
полковник
Град: казанлък
Кара: пежо 4007 2.2 HDI 156кс 2008г СТ 4152 АТ черно /пежо 308 сс 2.0 HDI 140кс 2010г СА 0523 РК бордо
Has thanked: 517 times
Been thanked: 332 times
Контакти:

Мнениеот ivo4007 » пет яну 30, 2015 1:45 am

Нека и аз се запиша в темата.Регистриран съм във форума преди повече от 5 години.За първи път на сбирка идвах на един пейнтбол в Карлово.Беше забавно много.Сприятелих се с доста приятни фенове на марката.Тогава ми беше и първия досег с основния герой на темата.На закуската преди пейнтбола обсъждахме всякакви теми и аз споделих че искам да си купувам кабриолет и съм гледал фолксваген еос и разни алтернативи и съм се спрял категорично на 308 цц и той веднага ме разпита подробно с какво се занимавам че ще купувам кола с такъв бюджет, което ми направи лошо впечатление.След известно време ме помоли да взема едни джанти а той щял да мине да ги вземе от мене.Такива работи винаги съм помагал безкористно на не един или двама колеги от клуба и форума. Няма да споменавам имена.Държа дебело да подчертая че отношенията с всички са били много коректни.Даже един колега дойде за едни гуми които друг остави след няколко месеца и не е имало никакъв проблем.Та да се върна към Остап....идва той за джантите и почва да ме омайва за някакво хотелско оборудване което трябвало да плати защото имал поръчка и след това щели да му го платят и му трябвали 10 000 (ДЕСЕТ ХИЛЯДИ ) ЛЕВА!!! :ibree: Всичко щяло да е точно.ЩЯЛ да ми плати каквато лихва поискам и някакви такива бля бля глупости....!Плати ми джантите и го отпратих по живо по здраво като му обясних че аз с банките имам устна уговорка аз да не давам пари на заем с лихва или без а те да не ми се бъркат в моя бизнес ;-) . И така дотук беше неговия интерес към мен.След няколко месеца изкочи проблема с рибара от Димитровград. Той също е идвал при мен на гости и като му разказах по горе написаното направо му призля как не ме е запалил и мен като него.Та такива работи де.После спрях да ходя на сбирките в СТ.Загора....
НИКОГА НЕ СЕ ЗАСТРАХОВАЙТЕ В GENERALI

Потребителски аватар
Yan
ПОЧЕТЕН ЧЛЕН НА КЛУБА
ПОЧЕТЕН ЧЛЕН НА КЛУБА

Мнениеот Yan » пет яну 30, 2015 2:02 am

Иво, Иво....не са значи само Рибарят, Иван, ти, ПКБ, ПФБ ?! А и кой знае още колко такива фараонски заигравки с хора и клубове ще открием при това лице Сотир Сариев ?

ivo4007
полковник
полковник
Град: казанлък
Кара: пежо 4007 2.2 HDI 156кс 2008г СТ 4152 АТ черно /пежо 308 сс 2.0 HDI 140кс 2010г СА 0523 РК бордо
Has thanked: 517 times
Been thanked: 332 times
Контакти:

Мнениеот ivo4007 » пет яну 30, 2015 2:15 am

Адмирации че се пише и се дава гласност за да се пазят хората от такива неприятни (меко казано) изненади.Защото излиза че всички са балъци а тарикат е само един.Лошо не съм видял от него защото съм съумял да се предпазя,но е гадно всичкото това което се случва.И разделението и отвращението и излъганите и т.н. и т.н.Вредите нанесени на клуба.Нека се дава гласност за да се пресичат такива опити и занапред ако има някои нови мераклии.
НИКОГА НЕ СЕ ЗАСТРАХОВАЙТЕ В GENERALI

Потребителски аватар
Араламби
сержант
сержант
Град: άγορά
Кара: митла с жилезен сап
Has thanked: 141 times
Been thanked: 97 times

Мнениеот Араламби » пет яну 30, 2015 10:00 am

****не са значи само Рибарят, Иван, ти, ПКБ, ПФБ ****

А за кой Иван става дума, ако човека няма нищо против да знаем кой е?

Потребителски аватар
svo
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Кара: Honda CR-V, 2.0 i-VTEC, Elegance
Has thanked: 25 times
Been thanked: 108 times

Мнениеот svo » пет яну 30, 2015 4:26 pm

най-сигурният начин да се скараш с някого е да му дадеш пари назаем. Освен да открием една сметка и да събираме доброволни дарения за ожилините :lol: Люси Пенева направо да отваря тема в подходящия раздел :roll: Да се знае предварително, че помощ за моралните щети няма как да дадем. Те са за сметка на балъците :bushon:
много мразя ренегати!!!
От огъня на чуждата омраза остана само пепелта. Нашата любов е вечна, винаги ще има ЦСКА!
Няма купа, няма титла, САМО СИНЯ ТИШИНА!

Потребителски аватар
Bluebeard
генерал
генерал
Кара: Peugeot 406 1.9TD '98 XUD9TE и най-здравият голф.
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2463 times

Мнениеот Bluebeard » съб яну 31, 2015 1:03 am

Темата е за един мошеник. Конкретен.
Араламби, Иван е от Бургас, член на клуба и страхотен пич - memberlist.php?mode=viewprofile&u=20026
Déjà vu
Животът е прекрасен и изобщо не ме интересува, че не е вярно.
Всеки, който приема приятелството на безнравствения, завършва като негова жертва.

Потребителски аватар
Lazarov
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Град: Велинград
Кара: Peugeot 306 1.4i,97 HUSKY
Has thanked: 201 times
Been thanked: 640 times
Контакти:

Мнениеот Lazarov » пет фев 06, 2015 12:09 pm

Излишните мнения бяха изтрити.
Моля придържайте се към естеството на темата.Спам,лични обиди,нападки,заядливи коментари и непристоен език няма да се толерират.

Потребителски аватар
Оги
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Кара: 306 XT 1.4Mi; 405 1.6 Mi Break
Has thanked: 333 times
Been thanked: 452 times

Мнениеот Оги » пет фев 06, 2015 11:53 pm

Равносметката е проста. Клуба не е място за икономически интереси и прокламираната в клуба взаимопомощ е напълно доброволна. Тя не може да се комерсиализира по какъвто и да е начин или заради нея или в замяна да се търси лична изгода. Смятам, че това могат да бъдат и тексове в Устава. :dikimenti:
"Нашето драгоценно отечество ще се нуждае от достойни хора, които да го водят по пътя на благоденствието, така щото да бъдем равни на другите европейски народи." Васил Левски

Потребителски аватар
ico_106
генерал
генерал
Кара: Citroen Berlingo(служебно с право на лично ползване) Nissan Almera N15GTI
Has thanked: 38 times
Been thanked: 66 times

Мнениеот ico_106 » съб фев 07, 2015 2:01 am

Мисля че това е приличен завършек за темата.

П.С. ако някога нов потребител гледа темата нека я изчете от начло :)
EmO_SKORPIONA написа:Може разбира се, но рано или късно пак ще си купиш Пежо :lol:

Виж бъдещето си--->Изображение
П.С.Събирам за шестак :bushon:

Потребителски аватар
Dino Kirov
генерал
генерал
Град: Пловдив.
Кара: не с крака и ръце, а с ум и сърце.
Has thanked: 108 times

Мнениеот Dino Kirov » пон фев 16, 2015 1:02 am

faschist написа:В официалния сайт на пежо за България , като цъкнеш форум излиза линк за нашия клуб
п.с. Со - мангал !

Стана ми интересно, ала никъде не намерих никакъв линк, даже и в source-a на сайта се рових, никъде няма линк към форума.
Peugeot 406 2.0HDi, DW10ATED, 1999год.
Peugeot 405 SRx4, XU10J2, 1994год.
Peugeot 205 LOOK, TU9, 1991год.
Peugeot 205 1.6 GTI, XU5J, 1987год.

Двигатели:
XU10J2TE - пълен комплект с кутия, полуоски и инсталация
XU9JAZ (DKZ) - пълен комплект с кутия, полуоски и инсталация

Други:
Hyundai Santa Fe 4WD, 2.2CRDi 155к.с. 343NM, 2008год.
VW Bora 1.6i (AKL) 101к.с. 1999год.

Потребителски аватар
Dino Kirov
генерал
генерал
Град: Пловдив.
Кара: не с крака и ръце, а с ум и сърце.
Has thanked: 108 times

Мнениеот Dino Kirov » пон фев 16, 2015 2:48 am

А по темата... дай Боже повече да не се случват такива неща... :(
Прочетох доста теми - тук, в ситроен форума, та дори във ФБ. просто е грозно, пък тоя човек и деца има... дано не станат същите боклуци като родителите си... :(
Peugeot 406 2.0HDi, DW10ATED, 1999год.
Peugeot 405 SRx4, XU10J2, 1994год.
Peugeot 205 LOOK, TU9, 1991год.
Peugeot 205 1.6 GTI, XU5J, 1987год.

Двигатели:
XU10J2TE - пълен комплект с кутия, полуоски и инсталация
XU9JAZ (DKZ) - пълен комплект с кутия, полуоски и инсталация

Други:
Hyundai Santa Fe 4WD, 2.2CRDi 155к.с. 343NM, 2008год.
VW Bora 1.6i (AKL) 101к.с. 1999год.

barrichello
редник
редник
Град: Варна/София
Кара: Grey Shark
Has thanked: 11 times
Been thanked: 25 times

Мнениеот barrichello » чет юни 11, 2015 12:18 am

Тази тема съвсем умря, а и аз самият бях забравил за нашия любимец, докато днес не получих интересен мейл от Франция /изпратен до ПФБ с копие до мен, защото преди движих кореспонденцията между ПФБ и Асоциацията на Пежо/. Та какво гласи мейлът без редакция:

"Dear Member,

Unless we are mistaken, it seems that you have not renewed your membership in your quality of Club affiliated to L’Aventure Peugeot for 2015.

To facilitate your payment, we have established this year an invoice which was sent to you by mail on January 6th and on April 14th (attached document).

As soon as your transfer will have been made, please inform Jocelyne Lavoyer about it ( jocelyne.lavoyer@mpsa.com. ) so that we will be able to identify your payment.

I thank you for it in advance.

Best regards

Serge Habrant
Secrétaire Général
de L’Aventure Peugeot."

Ta май се оказва, че нашият приятел от 6 месеца неправомерно използва логото на асоциацията и обяснява, че клубът му е член на Асоциацията на Пежо, а той не си е платил членския внос /умопомрачителната сума от 49 Евро/. Очевидно от текста, хората са правили опит да се свържат с него през Януари и Април, ама.....не ги е огряло. Та, ако някой се впечатлява от изписаното навсякъде, гласящо че ПФБ са член на Асоциацията на Пежо, знайте че не е вярно :lol: :lol: :lol: :lol:

Ако счетете мнението за ненужно, моля да го изтриете :)

Потребителски аватар
Yan
ПОЧЕТЕН ЧЛЕН НА КЛУБА
ПОЧЕТЕН ЧЛЕН НА КЛУБА

Мнениеот Yan » чет юни 11, 2015 1:53 am

Ама тя тази тема си е точно за това, Баричело :). Постът ти дава ценна информация за лицето СС. Всъщност не е такава, която би учудила някого, предполагам, напротив...:). То и той вече едва ли сам на себе вярва? :) :) :)

Поздрави

Потребителски аватар
207RCup
КМЕТ
КМЕТ
Град: Сливен
Кара: Peugeot 207 SW 1.6 HDI 110к.с. FAP
Has thanked: 356 times
Been thanked: 558 times

Мнениеот 207RCup » чет юни 11, 2015 7:17 am

Говорят за подновяване. Явно миналата година е покрил разноските, но тази година с отрива на туристи...
ВАЖНО: ЛС от "доброжелатели" се трият без да се четат!
Ако виждаш дървото, което ще уцелиш след малко, това се нарича "недозавиване" ; ако само го чуваш и усещаш, значи става дума за "свръхзавиване"! - Валтер Рьол
"Щом се състезавам, значи трябва да побеждавам" - Фабрицио Табатон
the_animal33 написа:Спрете земята искам да сляза.

[Ръчно плетени хамаци

Потребителски аватар
AGeorgiev
лейтенант
лейтенант
Град: Sofia
Кара: Peugeot 607 2.2 16V
Has thanked: 85 times
Been thanked: 93 times
Контакти:

Мнениеот AGeorgiev » чет юни 11, 2015 8:29 am

Чел съм историята и ми е чудно как може да си такъв човек.
Такива екземпляри или както аз ги наричам налепи на обществото са вредни, нагли и нахални типове.
Целящи единствено своето благо на гърба на другите. И в интерес на истината замазвайки нещата,
протакайки ги във времето, налепите успяват да "пробият" и успяват като цяло да излизат от такива ситуации
почти винаги чисти или пък по богати.
В нашият случай господин СС е не точно налеп ами... аматьорски налеп. Който явно още не се е научил
да излиза от ситуации и да се оправя на гърба и с парите на другите.
НО ЩЕ СЕ НАУЧИ.
И ако ние, тоест Вие не съдействате на неговите колеги и приятели да разберат що за плевел е той,
те ще продължат да падат в неговия елементарен капан.
Поздрави.
"Two things are infinite. The universe and human stupidy..." - Albert Einstein

Изображение

Върни се в “Основен / общ”