Делото заради Сотир Сариев (So)

Разговори на всякакви интересни теми, свързани с колите от марката.

Модератор: Lucy_Peneva

Потребителски аватар
Gamen
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Град: София
Кара: PEUGEOT 406 Coupe 2.0 16V
Has thanked: 84 times
Been thanked: 219 times

Re: Делото заради Сотир Сариев (So)

Мнениеот Gamen » нед яну 11, 2015 11:03 pm

Поразчистих излишното. Ще помоля да се придържате към темата, бивши/настоящи потребители на "другия" форум, ако имат противоречия, не е тук мястото да ги изглаждат. Големи хора сте, разберете се на лични.

Потребителски аватар
JASSEN
редник
редник
Кара: Peugeot 206 - 2.0, 16v. 138hp
Has thanked: 32 times
Been thanked: 12 times

Мнениеот JASSEN » пон яну 12, 2015 4:48 pm

Здравейте на всички !

След като изчетох всичко ме хвана яд, че на добра дума се регистрирах в другия форум ( тук бях новак ). Пуснах си молба за изтриване на профила и мисля, че няма работа там. Надявам се, че никой няма против, да бъда част от темите, да пускам запитвания за проблеми, който не знам, както и да отговарям на такива. Жалко, много жалко за хората, който се поддадоха на хубавите приказки и т.н. от лицете So !

Поздрави,
Ясен А.

Потребителски аватар
207RCup
КМЕТ
КМЕТ
Град: Сливен
Кара: Peugeot 207 SW 1.6 HDI 110к.с. FAP
Has thanked: 356 times
Been thanked: 559 times

Мнениеот 207RCup » пон яну 12, 2015 4:50 pm

Добре дошъл. :evalata:
ВАЖНО: ЛС от "доброжелатели" се трият без да се четат!
Ако виждаш дървото, което ще уцелиш след малко, това се нарича "недозавиване" ; ако само го чуваш и усещаш, значи става дума за "свръхзавиване"! - Валтер Рьол
"Щом се състезавам, значи трябва да побеждавам" - Фабрицио Табатон
the_animal33 написа:Спрете земята искам да сляза.

[Ръчно плетени хамаци

barrichello
редник
редник
Град: Варна/София
Кара: Grey Shark
Has thanked: 11 times
Been thanked: 25 times

Мнениеот barrichello » пон яну 19, 2015 12:51 pm

Новите "хотелски изпълнения" на обекта на тази тема са в действие! Погледнете групата ПФБ-София и вижте нагледно доказателство как се прибират по 5 лева на стая на вечер, т.е. по 10 лева на стая за мероприятие. Простата сметка показва, че ако същата схема се е прилагала и в предните години /а това 100% е така/ и ако са ходили средно по 70 човека на сбирка /т.е. 35 двойни стаи/, господинът си е прибирал само от нощувките по 350 лева за два дена.

Само да ми остане време в следващите дни ще кача цялата ретроспекция на събитията от последните три месеца, свързани с този човек. Успях миналата седмица да снимам едни документи от ОС-Стара Загора, които просто окончателно потвърдиха и последните съмнения.......

Потребителски аватар
Gamen
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Кара: PEUGEOT 406 Coupe 2.0 16V
Has thanked: 84 times
Been thanked: 219 times

Мнениеот Gamen » пон яну 19, 2015 11:06 pm

Еми трябва да се избива дефицит. А ако си писал нещо в групата- изтрил го е вече.

Потребителски аватар
207RCup
КМЕТ
КМЕТ

Мнениеот 207RCup » пон яну 19, 2015 11:27 pm

Дано си снимал страниците... В момента най- ранния пост е от 14та година :lol:
Ако виждаш дървото, което ще уцелиш след малко, това се нарича "недозавиване" ; ако само го чуваш и усещаш, значи става дума за "свръхзавиване"! - Валтер Рьол

[Ръчно плетени хамаци

barrichello
редник
редник

Мнениеот barrichello » вт яну 20, 2015 12:49 am

Ето за тази група говоря: https://www.facebook.com/groups/378933395540355/

За съжаление на обекта на темата, той няма достъп до групата и не може да трие :) Снимки, както се вижда, има и те показват как той събира от хората повече пари, отколкото е реалната цена на услугата /и то през букинг/, които винаги си слагат таксички отгоре.

Потребителски аватар
kkninov
генерал
генерал
Кара: 407SW 2.2i 16V/СВ метанов инжекцион, Xsara 2 1.4 8V/EH & 406 LX 1.8i 16V/A
Has thanked: 27 times
Been thanked: 50 times

Мнениеот kkninov » вт яну 20, 2015 1:48 am

Аз пък нямам никакви лоши спомени от Сотир, напротив.
По-скоро с ръка на сърцето мога да кажа че ми е помогнал в една ситуация.

Само да постна тук едно линкче. Изкефи ме как е именувано това:

http://www.popitai.bg/%D1%84%D0%B8%D1%8 ... 0%B5%D1%82

П.П. Иначе, от всички "пострадали", най-съжалявам за Йонко Рибара.

Потребителски аватар
Bluebeard
генерал
генерал
Кара: Peugeot 406 1.9TD '98 XUD9TE и най-здравият голф.
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2463 times

Мнениеот Bluebeard » вт яну 20, 2015 1:58 am

Е, сега се сетихте и вие за хотелиерският нюх на етиопеца. Защо ви събра преди 2 години? Сложи ви членски внос (двустъпков - членове и ентусиасти :lol: , за да вземе парички дори от недотам убедените или социално затруднени свои почитатели), на всеки 3 месеца ви организираше сбирки? Вече разбрахте, де ... :lol:
Впрочем, аз знам за още една негова дейност, свързана с помощ към ренегатски форум на Рено. Сотирчо,България е малка, сещаш ли се, колко си дребен във всеобхватността на информацията? :)
Déjà vu
Животът е прекрасен и изобщо не ме интересува, че не е вярно.
Всеки, който приема приятелството на безнравствения, завършва като негова жертва.

Потребителски аватар
ifcho
BADMIN
BADMIN
Кара: Outback H6
Has thanked: 134 times
Been thanked: 374 times
Контакти:

Мнениеот ifcho » вт яну 20, 2015 2:49 am

От доста време не следя какво се случва в подробностти тук, но се радвам че след няколкогодишна пауза, атмосферата се разведри. Тази тема си е глътка свеж въздух.

Поздрави :)
Вие що за хора сте вообще. Как ще ми забраните да слагам снимката на моето пежо вие направо ма очаровахте

Потребителски аватар
What
УС на Пежо Клуб
УС на Пежо Клуб
Град: Варна
Кара: Pug 206sw 1,4i
Has thanked: 255 times
Been thanked: 807 times
Контакти:

Мнениеот What » чет яну 22, 2015 9:28 pm

Да не се чудите къде са постовете от днес! :idea:
What написа:Ок, ако не съм бил съвсем ясен - с писането "на кило" бяхме дотук! Ако някой има да казва нещо по темата - "микрофона е ваш". Закачки с други бивши, настоящи или бъдещи потребители ще ги трия.

Недоволните - на ЛС!
Един форум - Един клуб - Една цел

barrichello
редник
редник

Мнениеот barrichello » ср яну 28, 2015 4:04 pm

Знам, че не е много по темата с делото на Сотир Сариев /So/, но се надявам въпреки всичко Васко Статев и другите администратори да оставят настоящото мое „писание“, защото отново е пряко свързано с въпросната личност и просто допълва нещата, които вече са известни за него или…… пък не чак толкова известни.

Ще направя ретроспекция на събитията от последните няколко месеца и нещата, които открихме и които доведоха до решението около 20 /може и повече/ членове и ентусиасти на ПФБ да напуснат клуба.

Няма да засягам събитията от преди 2 години, когато се е стигнало до разкола в ПКБ и отделянето на голяма група членове под шапката на ПФБ. Общо взето след отделянето от ПКБ, благодарение на сладкодумността на Сотир, не бяхме в състояние да видим какво всъщност става в ПФБ и за какво се използва сдружението. От самото начало се говореше за нов морал и за нови ценности, обясняваше се как в ПФБ няма да има цензура, няма да има лъжи и други пошли неща, които по принцип не следва да съществуват в клуб, чиято основна цел е социалната- да обединява хората и да създава познанства и приятелства. За съжаление от самото начало всички тези приказки, изречени от Сотир, се оказаха лъжа. През месец май 2013г. в Хотел Виа Траяна, Беклемето, се състоя първата национална сбирка на ПФБ и Общо събрание на клуба, на което освен изричането на гореизброените празни приказки, беше избран и Управителен съвет на сдружението /това е важно, но ще разберете по-надолу защо точно е важно/.

Поради една или друга причина през лятото на миналата година се отдръпнах малко от клуба и ставащото в него. Причината, колкото и прозаична да беше, толкова й полезна се оказа тя. Благодарение на поглед отстрани човек оценява нещата по друг начин, най-малкото защото липсва това облъчване с приказки колко велик е клубът и „колко зле са конкурентите от ПКБ“. Именно в този период, макар и да не пишех редовно, следях доста внимателно какво става в клуба- да не говорим, че в този момент завършихме официално и последния етап от приемането на клуба в Асоциацията на пежо-клубовете, а именно слагането на логото на сайта на асоциацията. Точно в този момент разбрах с учудване, че клубът не е заплатил /по-точно заплатил е със забава от месец и нещо/ нощувките за вече споменатата първа сбирка на клуба. Парите са били преведени предварително от всички присъствали и е нямало причина такова забавяне да е налице. Тогава не използвах информацията, защото си помислих, че всичко това може да е някаква грешка или дори от ПКБ да се опитват да правят някакви интриги. Стигна се обаче до един ден, в който с учудване разбрах, че съм изтрит като админ на страницата на ПФБ във фейсбук /обяснението, което ми беше дадено в последствие е, че не съм правил нищо за тази страница/. Това беше леко странно, защото като изключим обичайното шеърване на готови статии, именно аз бях този, който постваше в страницата и правеше опити за популяризирането й и това на клуба. И тъй като разбрах, че Галя /касиер на клуба, или поне за такава я бяхме избрали/ ме е изтрила, последва един хубав статус във фейсбук от моя страна, целящ да попита кой взема решенията в този клуб или имаме ли въобще УС /защото двама членове на УС ми бяха казали вече, че не знаят нищо за изтриването ми/. Добавено беше от нея /от Галя/ в последствие, че съм внасял интриги в клуба. В отговор на моя пост последва молба от Мартин Стоев за изключването ми от клуба, защото съм писал неща, които уронват престижа на клуба. Той поиска и обяснение и за нападките които съм отправил. Тук трябва да отбележа, че под „интригите“, които уж съм внасял в клуба е мое запитване на следващото ОС на клуба да се представи пълен отчет на касата на клуба, както и извлечение от сметката на клуба. /запитването ми беше продиктувано от информацията за забавеното плащане на нощувките, споменато вече по-горе и желанието ми да се уверя, че всичко е ок/. Във връзка с това мое запитване и други хора също поискаха тази информация, като Сотир каза, че такава ще се предостави. Но да се върна на молбата на Марто- по-късно същата вечер, след като видях неговата молба, написах за първи път всичко, което бях разбрал и всичко, за което имах някакви данни или предположения, а именно:
1/ Сотир не беше платил пари на хотела на Беклемето навреме /беше забавил плащането с 30-40 дни при положение, че цялата сума беше преведена по негова сметка/- тук може да се направи аналогия със станалото на Старозагорските минерални бани, когато пак всичко е плащано по негова сметка;
2/ Сотир е отделял от парите, събирани за нощувки, процент за себе си без обаче това да се знае;
3/ Делото, което води ПКБ срещу него и за което той каза, че всичко е бошлав работа и е скалъпено. За мен беше най-малкото неприемливо от морална гледна точка, ако се окаже виновен по това дело, той да продължи да бъде лице на клуба, и исках обяснение в тази връзка- приказките как той платил на управителя на хотела на ръка, а последният после избягал с парите някак си вече не вървяха...
Отново поисках да се представят отчет на клубната каса и извлечение от сметката на клуба.
Бях нападнат от доста хора за нещата, които пиша и питан защо това излиза едва сега. Причината за това беше, че едва сега бях получил писмени доказателства, които наистина показват, че парите за Беклемето не са платени навреме /налично ЛС от собственика на хотела до член на ПФБ, в което се моли съдействие за пред Сотир, отказал да плати парите/.
Естествено Сотир излезе веднага с отговор, в който обясни, че причината да не се заплатят парите навреме към хотела е, че няколко души са си тръгнали без да платят и че всичко е изчистено до няколко дни. Тъй като обаче лично бяхме говорили със собственика на хотела, вече знаех, че сумата е над 500 лева, както и че забавянето е повече от 30 дни. Личното съобщение, което имам, също доказва този период, което значеше че Сотир лъже, а това повдигна още повече съмнения. Собственикът на хотела е звънял за парите си многократно, но в повечето случаи не му е вдигано или е получавал обясняние, че в момент не може да му се плати, защото Сотир бил „затруднен“. Така и не се споменаха имената на колегите, които са си тръгнали без да платят, каквато беше версията на Сотир. Малко по-късно вече във времето, Катето @baba също говори със собственика на хотела, който й каза същите неща и когато тя сподели това във форума получи нов отговор от Сотир, различаващ се тотално от първия му. Вече не се говореше за други хора, които уж не са си платили- вече се говореше как дължимата сума е платена на няколко пъти и ставало дума за 200 лева, не повече, т.е. имахме две версии от този човек за едно и също нещо, което в повечето случаи говори за лъжа! Реалната неплатена сума е била около 500 лева, което изчислено на база на нощувката, показва, че ние не сме си платили за десетина стаи.

Междрувременно във всеки един мой пост във форума аз изисквах да се представи извлечение от сметката и отчет на клуба. По този въпрос имаше пълно мълчание. Сотир изчезна от форума за няколко дни и други хора се изявяваха като негови адвокати. Изведнъж се появи Галя, която представи отчет /екселска таблица с някакви цифрички/, които обаче нямаше как да се сравнят с официалните плащания по сметката и от сметката на клуба, защото беше отказано да се представи извлечение от последната.

Дидо@didonival, за който всички вярвахме че е член на УС /ще разберете защо не е/ в същото време започна по повод въпроси на ентусиасти на клуба /второто членско ниво/ да обяснява, че същите хора /които са платили и внос/ нямат право да питат въпроси за клуба и ставащото в него. Оказа се, че същите дори не са описани в Устава на клуба, т.е. не се знае на какво основание им е искан внос.

В цялата тази неразбория, която беше форумът за период от седмица и нещо, когато всеки пишеше нещо и искаше отговори, а такива нямаше, защото Сотир не влизаше във форума, членът на УС Шеки @sheki заяви, че всичко това влиза в противоречие с неговите принципи и разбирания и подаде молба до УС за напускане. Интерсно беше, че молбата му беше гласувана веднага и то с участието на Дидо /както той си призна на ОС на клуба, проведено на 16.11.2014/, а той както се разбра в последствие дори не е член на УС- шоуто е пълно, както виждате.

Представеният от Галя отчет само повдигна допънителни въпроси относно някой от направените разходи- бяха плащани 200 лева глоба за хотел в Априлци! Документ за разхода естествено няма и такъв и към сегашния момент не е представен. Не стана ясно и кой е разрешил този разход, след като това се решава от УС, а Дидо и Шеки не са били в УС въобще според клубната документация, а Дидо твърди, че той е дал съгласие!! Всичко това повдигна още повече въпроса какво е ставало с касата и какви пари има вътре.

Една хубава вечер се появи най-накрая Сотир във форума и изпратил на Марто Стоев по мейла нещо, което според Сотир представлява извлечение от банковата сметка на клуба. Същото беше във формат ексел и представляваше една доста странно направена таблица, което само по себе си повдигна въпроса дали е истинско или не това извлечение. Интересно беше, че това извлечение не се качи във форума и не се даде пред всички. Марто ми изпрати извлечението няколко дни по-късно. Тъй като за нещастие на Сотир оперирам със същата банка видях, че извлечението му е всичко друго, но не е извлечение на тази банка. Същото казаха и други хора, които имат сметки там. Въпреки всичко решихме да се поровим из извлечението и да видим какво е положението. Оказа се, че при едно сравнение между клубното извлечение и отчета на Галя, представен преди това, има интересни несъвпадения- разходи за 89 лева /по извлечение/ са били закръгляни на 100 лева /в отчета на Галя/- е, някакви си 11 лева какво толкова ще кажете!?!. Оказа се също, че сметката на клуба е използвана за получаване на пари за продажба на артикули, а парите за това ги получава Галя, а не клубът. Клубът не може да осъществява търговка дейност и да печели, защото е регистриран с нестопанска цел. Има ли приходи от такава дейност, трябва да се плащат данъци, а такива познайте дали са се плащаали. Просто сметката се е използвала като трамплин за нечии лични пари. Фактът, че оригинално извлечение не се представи, само поражда съмнения, че и други нерегламентирани плащания са минавали оттам.

На 16.11.2014г. 6-7 души пътувахме до Троян, за да присъстваме на ОС на клуба. Бяхме достатъчно /защото имахме и пълномощни от още 6-7 човека/, за да направим нужните промени и да сменим УС. От самото начало на УС започна оспорване на пълномощни с цел да се намалят гласовете, които имаме, а имаше достатъчно хора, които искаха всички неразбории да се решат и клубът да започне на чисто. Обсъждаха се варианти за промени в Устава, за да се решат проблемите и да се създаде по-голяма отчетност. И когато се стигна след 3-4 часа разисквания до въпроса да се гласува УС, Сотир и Дидо излязоха с номера, че тяхният мандат е изтекъл и ОС е нелегитимно! Тук възниква въпросът, ако УС е нелегитимно кой тогава и на какво основание е решавал да се плащат пари от клубната каса в периода след изтичане на мандата. Преди провеждането на ОС беше обещано, че на самото събрание ще се представи ново извлечение от сметката и документи за разходите на клуба- такива не бяха дадени. В залата имаше интернет и можеше извлечението да се направи веднага /сметката има ел. банкиране/, но беше казано, че такова няма да се представи. Сотир категорично отказа на искането на Марто Стоев събранието да бъде аудио записвано- досещате се защо!

След Общото събрание беше ясно, че всички подозрения се потвърждават. Оттук нататък за 20 /поне/ членове и ентусиасти на ПФБ връщане назад нямаше, защото не сме от хората, които ще се оставят да ни лъжат и мачкат. През този период всички неудобни мнения се триеха, а след 01.01.2015 някой потребители също бяха направо изтрити /визирам себе си/- никът й мненията ми стоят видими, но потребителят „не съществува“. Нормално е това, защото ако беше изтрил и мненията ми, с това щяха да заминат доста теми, вкл. и тези за Асоциацията. След Общото Събрание Галя /която всички считахме за касиер на клуба/ заяви в мнение във форума, че ако някой от нас е в УС, ще спре форума!!!!

Малко по-късно дойде и датата 12.12.2014г., за която дата е посветена и вашата тема. Отидох на делото в СРС със сестра ми с надеждата да се видя със Сотир и да говорим за някои неща, но той очаквано не дойде. С изненада разбрах, че бащата на Сотир е заплатил сумата по иска, с което на практика се потвърждаваше, че парите не са платени на хотела през 2011г. По този начин още един от повдигнатите от мен въпроси получи потвърждение. Въпросното лице потвърди с действия, че през 2011г. е взел 3100 лева пари на различни хора и не ги е платил по предназначение. Той ги е излъгал не само финансово, но е излъгал и доверието им. Ако беше наистина невинен, щеше да направи опит да е защити, а не да признава иска срещу него /доброволното плащане е точно признание на иска/.

Може би най-голямото откритие обаче в цялата тази история, за която започнах да пиша, се дължи на Мартин Стоев. Марто съвсем случайно преглеждал свои стари документи и видял платежно за платени нощувки по сметката на клуба от началото на 2014г. Решил да провери дали плащането му е в „извлечението“, представено от Сотир- е познайте, нямало го е! С това се потвърди вече официално, че Сотир е подправил въпросния документ, трил е плащания, може би с цел да нагласи баланса по сметката. Фактът, че така и не се представи официално извлечение от банката сам за себе си говори, че нещо нередно е налице и за това се крие толкова много. Независимо, че като членове на клуба по онова време имахме право да получаваме информация за финансите на клуба, такава не ни беше дадена.

Разбира се, не сме от хората, които ще се задоволят с това и продължихме да ровим в нещата. Следващото откритие, което направихме е, че сдружението не е регистрирано в КЗЛД. Сотир представи нещо, което според него показвало регистрацията в КЗЛД, но същият този документ е без стойност, защото обикновена справка показва, че клубът не е в регистъра на администраторите за лични данни. А наши лични данни се събираха и се оказа, че клубът е нямал право да го прави! По отношение на това има и инициирана проверка от Комисията за защита на личните данни от 23.12.2014г., като глобата която виси над клуба е между 1000 и 10000 лева.

Открихме също съвсем случайно, че Сотир като председателстващ сдружението не е вписал промените в УС, гласувани на ОС на Беклемето. Клубът в момент се управлява от него, Галя и трето лице, което не е дори член на сдружението /нещо, което е недопустимо от устава!!!!/. В решението за вписване на сдружението е посочено, че Сотир представлява сдружението и е следвало да впише гласуваните промени. Дидо и Шеки, за които ОС гласува да бъдат в УС, не са официално и документално членове на УС. Миналата седмица бях в Окръжен Съд-Стара Загора и снимах документи, показващи това! Дидо, който винаги иска да види доказателства, може да се отбие до съда и да види какво е положението наистина, ако не вярва, или пък да ми драсне едно ЛС и ще му пратя снимките.

И като за капак преди няколко дни дойде и потвърждение на едно от нещата, които първо повдигнах към Сотир- дали той събира процент за себе си от нощувките на сбирките. В групата Пежо Фенс България-София може нагледно да видите доказателства за това как се начисляват пари отгоре за всяка нощувка. Имало е случаи, когато сме били над 70 души по сбирка, което по прости сметки показва, че са се прибирали по няколкостотин лева от тези схеми с нощувките. Винаги съм смятал, че всичко в този клуб следва да се прави на доброволни и приятелски начала /така както аз дадох 100 лева за заплащане на членския внос в Асоциацията/, но явно други хора искат да използват цялата работа за келепир. До колкото разбрах в ПКБ положението също не е било по-различно и той също е искал да участва винаги в организиране на сбирките.
По същият начин, по който Сотир е окупирал организирането на събитията, по него начин Галя е окупирала правенето на клубните материали. Опитите на други хора да участват в изготвянето на такива материали бяха рязани в зародиш. Едно сравнение между парите, които са давани за поръчка на артикули в София, когато друго лице е правило артикули, и парите които Галя начислява за правени от нея артикули, показва разлика от 3 пъти по-високи суми. И разходни документи няма, естествено! Отчетът е в екселска таблица и там всеки може да си напише всичко, а дали наистина тези пари са платени.....ами, едва ли!!!!

И за да приключа, бих искал да спомена няколко думи и за още един неприятен случай, при който изпъкнаха лъжи на Сотир. По време на ОС на Беклемето беше решено всеки член да дари по 10 лева /или колкото желае/, за да помогнем на Резината да продължи да се състезава, тъй като тогава той дори публично беше обявил, че има проблеми и може да се откаже от състезанията. Беше събрана някаква сума /малка на фона на разходите за участие в едно състезание, но все пак от сърце/ и Сотир трябваше да разговаря с Резината за предоставянето на тази сума. В темата за това спонсорство на няколко пъти беше повдиган във времето въпросът какво става с тези пари и дали са дадени на Резината, като получаваният отговор е, че се говори с него и че не са дадени защото самият Резина не знае дали ще продължи да се състезава. След като станаха събитията от последните месеци, говорихме с Резината и се оказа, че той въобще не е знаел, че сме събрали такава сума, т.е. противно на твърденията Сотир въобще не беше говорил с него. Тъй като обаче ние не забравихме за тези пари, през декември около 14-15 човека поискахме изрично да се върне тази сума. Изрично се наложи всеки от дарители да отправя молба за връщане на сумата, защото в типичен стил Галя започна да се заяжда дали наистина всеки си иска парите обратно /е не, година и половина не са дадени по предназначение, защо да стоят при тях и да не си ги искаме!?!?/ Върнатата сума от Сотир я преведохме като дарение към дома на отец Иван в Нови Хан и се надяваме да е използвана за едно добро дело.

Та ако мога да заключа за откритите нарушения:
1/ Трият се неудобни мнения;
2/ Слагат се банове на неудобни потребители;
3/ Не е вписан законно избрания УС;
4/ Липсва регистрация в КЗЛД;
5/ Манипулиране на сметката на клуба и непредставяне на извлечения от същата;
6/ Неплащане на нощувки на клубни мероприятия в срок;
7/ Липса на разходни документи;
8/ Завишени разходи при изработване на клубни артикули в сравнение с нормалните цени;
9/ Неплащане на събрани пари за дарения;

Повече няма какво да се занимавам с господина, че съдбата вече го изигра достатъчно. Самият факт, че в момент се звъни наляво и надясно, за да се канят хора на неговите сбирки, ясно показва накъде отиват нещата.....Дори вече чувам и оплаквания на хора, които искат да се регистрират там, че веднага им се налагат банове без дори да са писали по коя да е тема- параноя голямо.....

Потребителски аватар
svo
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Кара: Honda CR-V, 2.0 i-VTEC, Elegance
Has thanked: 25 times
Been thanked: 108 times

Мнениеот svo » ср яну 28, 2015 5:31 pm

човече, това си е драма на обидените. Защо ни занимаваш с неща, които са били ясни отдавна? Всички тук са пълнолетни, притежават документи за самоличност, имат избирателни права и (най-важното) носят отговорност за действията и решенията си. Когато Остап Бендер беше изгонен от този форум и клуб, се появиха толкова много Матросовци. Същите тези Матросовци сега реват като вдовица за... организъм. Айде, нЕма нужда :aresprise:
много мразя ренегати!!!
От огъня на чуждата омраза остана само пепелта. Нашата любов е вечна, винаги ще има ЦСКА!
Няма купа, няма титла, САМО СИНЯ ТИШИНА!

Потребителски аватар
ivoyan
полковник
полковник
Кара: 407 ST CONFORT 2.0HDI/136 FAP BV6
Has thanked: 554 times
Been thanked: 393 times

Мнениеот ivoyan » ср яну 28, 2015 6:34 pm

Направо не знам кое е най-гадното от изброените неща, сътворени от Сотир. Всяко едно е достатъчно гнусно само по себе си. Аз пък мисля, че Иван има пълното право да ги изясни за тези, които не са наясно.

Потребителски аватар
svo
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА

Мнениеот svo » ср яну 28, 2015 7:00 pm

да де, ама тези, които не са наясно, се махнаха от този форум заедно с него ;-) Да си направят стен-вестник и там да си пишат ;-) Аз не виждам причина тази серия от "Искрено и лично" да ни занамава и нас ;-)
Последна промяна от svo на ср яну 28, 2015 7:02 pm, променено общо 1 път.
много мразя ренегати!!!
От огъня на чуждата омраза остана само пепелта. Нашата любов е вечна, винаги ще има ЦСКА!

Потребителски аватар
207RCup
КМЕТ
КМЕТ

Мнениеот 207RCup » ср яну 28, 2015 7:02 pm

Сво, може би за добро се пише.

Сотир е сладкодумен, разбира от някой неща и помага. Обаче е може би зле повлиян и в определен момент прави големи грешки.

Нека всички колеги, съфорумци и изобщо хора да знаят и имат едно в предвид. Все пак "не е луд този, който яде зелника, а този който му го дава".

[Ръчно плетени хамаци

Потребителски аватар
Yan
ПОЧЕТЕН ЧЛЕН НА КЛУБА
ПОЧЕТЕН ЧЛЕН НА КЛУБА
Кара: VW Passat B7 DSG6, Citroen C4 и Peugeot 207 (1.6, 110 PS)
Has thanked: 5521 times
Been thanked: 2882 times

Мнениеот Yan » ср яну 28, 2015 8:30 pm

Тази тема е точно за да блесне цялата истина за непрекъснатите измами на фараона Сотир и съругата му. Бяхме прави, га говорехме и ги изключихме за несъвместни с устава на ПКБ действия. И стана тя, каквато стана, ама на....подведоха се доста хора по акъла на Сариев и Енева, не повярваха в истината за тях тогава.

Аз се радвам, че и Баричело е писал тук и е дал такива подробности. :biri:

Потребителски аватар
What
УС на Пежо Клуб
УС на Пежо Клуб
Град: Варна
Кара: Pug 206sw 1,4i
Has thanked: 255 times
Been thanked: 807 times
Контакти:

Мнениеот What » ср яну 28, 2015 9:30 pm

barrichello написа:... но се надявам въпреки всичко Васко Статев и другите администратори ...
Че не съм от най-сговорчивите е ясно, ама аз ли съм най-злия модератор във форума? :lol:

Може би ви стана ясно защо наSoсания имаше амбицията да обжалва решението на УС за изключването му. Не е да е било заради отдадеността му към форума ни или към Клуба ни. Видя, че няма да има нужната подкрепа и си направи аквариум.
И това доказва твърдението ни, че е аквариум:
barrichello написа:....Дори вече чувам и оплаквания на хора, които искат да се регистрират там, че веднага им се налагат банове без дори да са писали по коя да е тема- параноя голямо.....
Един форум - Един клуб - Една цел

Потребителски аватар
svo
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА

Мнениеот svo » ср яну 28, 2015 9:33 pm

историята на Остап Бендер е една и съм я прочел. Всяка следваща е бледо и недодялано копие на оригинала и нямам желание да я чета ;-) И ако смея да добавя: Зелник ли бе, да го опишеш ;-)
'Га ядоха кИфтета нИ риваха, са' рИват... Ами, хак им е ;-)
много мразя ренегати!!!

Потребителски аватар
207RCup
КМЕТ
КМЕТ

Мнениеот 207RCup » ср яну 28, 2015 9:57 pm

Случва се на всеки Сво :lol: .

Някой обаче избягаха от кавгите, раздорите, дразгите и обидите. Точно заради ония думи на Баричело- обещания за спокойствие и място, където да отдъхнеш. За съжаление... пирамида.

http://www.youtube.com/watch?v=75QXqaTGodE

[Ръчно плетени хамаци

Върни се в “Основен / общ”