Делото заради Сотир Сариев (So)

Разговори на всякакви интересни теми, свързани с колите от марката.

Модератор: Lucy_Peneva

Потребителски аватар
207RCup
КМЕТ
КМЕТ
Град: Сливен
Кара: Peugeot 207 SW 1.6 HDI 110к.с. FAP
Has thanked: 358 times
Been thanked: 563 times

Re: Делото заради Сотир Сариев (So)

Мнениеот 207RCup » съб яну 10, 2015 11:55 pm

Bluebeard написа:.

Рядко мога да подкрепя на 110% мнение от теб :evalata: :ibree:
ВАЖНО: ЛС от "доброжелатели" се трият без да се четат!
Ако виждаш дървото, което ще уцелиш след малко, това се нарича "недозавиване" ; ако само го чуваш и усещаш, значи става дума за "свръхзавиване"! - Валтер Рьол
"Щом се състезавам, значи трябва да побеждавам" - Фабрицио Табатон
the_animal33 написа:Спрете земята искам да сляза.

[Ръчно плетени хамаци

Потребителски аватар
Bluebeard
генерал
генерал
Град: София
Кара: Peugeot 406 1.9TD '98 XUD9TE и най-здравият голф.
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2463 times

Мнениеот Bluebeard » нед яну 11, 2015 12:07 am

:spam: Защото никога не си имал възможността да ме опознаеш наистина. Съжалявам за спама.
Déjà vu
Животът е прекрасен и изобщо не ме интересува, че не е вярно.
Всеки, който приема приятелството на безнравствения, завършва като негова жертва.

Потребителски аватар
207RCup
КМЕТ
КМЕТ

Мнениеот 207RCup » нед яну 11, 2015 12:22 am

:spam: Може би защото не започнахме добре в началото.
Ако виждаш дървото, което ще уцелиш след малко, това се нарича "недозавиване" ; ако само го чуваш и усещаш, значи става дума за "свръхзавиване"! - Валтер Рьол

[Ръчно плетени хамаци

Потребителски аватар
Bluebeard
генерал
генерал
Кара: Peugeot 406 1.9TD '98 XUD9TE и най-здравият голф.
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2463 times

Мнениеот Bluebeard » нед яну 11, 2015 12:31 am

“Смятам, че като се изобличат средствата, с които си служат злите хора, за да покварят добрите, ще се допринесе нещо за чистотата на нравите.” - Шодерло дьо Лакло
Déjà vu
Животът е прекрасен и изобщо не ме интересува, че не е вярно.
Всеки, който приема приятелството на безнравствения, завършва като негова жертва.

Sheki
полковник
полковник
Град: Разград
Has thanked: 595 times
Been thanked: 844 times

Мнениеот Sheki » нед яну 11, 2015 1:20 am

За да няма недоразумения а и понеже, последният ми пост се затри а и в бекъп-а не фигурира мисля за редно пак да повторя упражнението. И тъй като тук, освен потребители на този форум четат и други, потребители на един друг форум в който аз бях член а и формално доста над членско ниво уж, нека го прочетат и те! Но, добре да вникнат в него!

И тъй като уважаеми госпожи и господа, пишейки това, вече „виждам“ ехидните усмивки по лицата на някои от вас, държа да ви го напиша :

Въобще не ми пука , ама никак дори, какво си мислите и какво ще си коментирате за тези последващи редове. Аз искам да съм чист, както пред мен, така и пред хора, които са ми близки и считам че съм наранил! Правя го за всички почувствали се излъгани, подведени и прочие от мен!

Веднъж вече го написах, но не ме е срам и пак да го напиша! Ако някой, някога е бил обиден от мен и/или се е почувствал обиден от някой мой пост нейде, го моля да ме извини. Не съм човек, който тръгва да напада безпричинно и никога не бих го направил. Познаващите ме /а те не са малко хора/ знаят, че винаги съм готов да протегна ръка и нищо не би ме спряло да го направя, стига насреща да видя Човек, разумен и способен да води смислен диалог. Наясно съм и със това, че винаги на някой няма да се хареса едно или друго. На някои хора и звезди от небосклона не са достатъчни. Защо? Аз лично не мога да кажа! Оправдания няма да правя, още по-малко да клеветя някой. Но! Членовете на другия форум, четящи тук да знаят, че когато си човек и знаеш, че си сбъркал е редно да поискаш извинение. И да, аз не се срамувам да го поискам и ако трябва , както и вие сами сте го написали „и ще се извинявам и ще се извинявам ...“!!! Направих го на ЛС , по телефони и на живо и колкото и да бе трудно намерих сили да го направя. Нека бъде ясно, места за писане дал бог, не липсват такива. Не търся и разбиране! Аз това, което съм написал мисля е написано на що годе четлив български език.
Преди време, преди доста време с решението си осъзнавам, обидих някои хора гласували ми доверие. Е, дошло е времето, че и закъснях дори доста! Извинението знам, не променя нещата, но това бях длъжен да направя и го направих. Другото е алабала! За разлика от едно друго мислене аз разсъждавам по този начин. Постъпих достойно, мисля! Ако не мислите, че е така давайте, почвайте с плюенето ако не ви е втръснало, разбира се. Аз обаче, магарето в калта не оставям ако бъде подтиквано натам. Много търпелив човек съм, но, не всичко пак повтарям е на всяка цена.
Това е което имах да казвам. Прощавайте, ако съм обидил някой от вас по някакъв начин!

П.С. Уважаеми бивши колеги , които все още сте членове на другия форум и на вас да напиша нещо! При вас до момента в който ... сещате се нали бях прекалено търпелив! Направих необходимото и официално поисках да бъда освободен, нали? Направих ли го пред всички и причини не посочих за да няма шушукане, нали? Нападнах ли някой? Обидих ли някой? Не, нали! Бях ли нападнат без да имам вина за това? Бях! Търпях ли? Да, мисля, че търпях достатъчно и още търпя. Търпението на човека обаче има граници! А , сега я се замислете кой е прав и кой крив? Имам много неща за писане ако почна, но аз няма да клеветя, защото лошо или не бях част от това и мисля, че не е редно да го правя. Това обаче ще продължи до момента в който не сметна, че съм нападан персонално. Дали аз мога много неща да напиша?! Мога но не желая! Не , няма да го направя за да направя кефа на втори или трети! Защото четящи тук дал бог и както в ситроенския форум написа един колега "все ще има кой да потърква доволно ръце за това"! Но, усетя ли, че започва да ме наболява мазола ... знаете отдават ми се някои неща ... Каквото било, било. Наиграхме се на форуми и членски дела. Рушихме нещо а си мислихме, че градим. И все пак има нещо хубаво за което требе да съм благодарен а именно за познанството с част от хората, които са наистина хора! Останете си със здраве и продължавайте да си жик-такате форумно. За разлика от вас, аз към част от вас оставам с добри чувства, но само към една част ! За мен тази страница е затворена и не искам да си спомням за нея /с изключение на свестните хора с които се запознах там с които и за напред ще поддържам връзка!/.
Хората са като реките: водата във всички е еднаква и навред е една и съща, но всяка река бива ту тясна, ту бърза, ту широка, ту тиха, ту чиста, ту студена, ту мътна, ту топла. Така и хората. Всеки човек носи в себе си наченки на всички човешки качества и понякога проявява едни, понякога други, а понякога съвсем не прилича на себе си, без да е изменил нещо от същността си. У някои хора тия промени биват особено резки ...
Лев Толстой

Потребителски аватар
Yan
ПОЧЕТЕН ЧЛЕН НА КЛУБА
ПОЧЕТЕН ЧЛЕН НА КЛУБА
Кара: VW Passat B7 DSG6, Citroen C4 и Peugeot 207 (1.6, 110 PS)
Has thanked: 5521 times
Been thanked: 2882 times

Мнениеот Yan » нед яну 11, 2015 2:29 am

Шеки :bravo: :ibree: :evalata: :ekip: . Разбра ме, нали, да не се обяснявам много :) ?

Мисля, че твоето място е тук, и аз лично много ще се радвам да мога да те чета тук и да те виждам на живо, когато е възможно. За теб, Шеки, говоря ! Ти си човек искрен, и с достойнство!

Бъди здрав !

yanislavst
редник
редник
Кара: 106 1,1mi 96г. ;406 даде фира
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Мнениеот yanislavst » нед яну 11, 2015 3:54 am

Колега,/Шеки/,с теб се видяхме веднъж,и веднъж се разминахме.Ти беше един от хората,заради които отидох в оня клуб. Когато ти напусна,бях много озадачен.Вече не съм.Определено липсваш.

Потребителски аватар
Yan
ПОЧЕТЕН ЧЛЕН НА КЛУБА
ПОЧЕТЕН ЧЛЕН НА КЛУБА

Мнениеот Yan » нед яну 11, 2015 7:58 pm

Колеги, напомням ви, че пишете във форума на Пежо Клуб България, а не във форума на лицето Сариев и неговия бар. Ако ви липсват безмислените дрънканици - моля да си ги пишете там, отдето идвате. След два часа безмислените постове след този на Шеки ще бъдат премахнати, защото темата не е за да се забавлявате както в бара на Сариев.

Потребителски аватар
Svetlio
генерал
генерал
Град: Sofia
Кара: PEUGEOT 407, 2006г., 2.2i ST 16V Sport
Has thanked: 589 times
Been thanked: 325 times

Мнениеот Svetlio » нед яну 11, 2015 9:08 pm

Подкрепям колегата Yan!
Аз съм лицето Светослав Лулчев!
Нека да е ясно за двамата братя от чалга клуба!
Нека никой не се изживява, като съдник на никого!
Че многото преживяни катарзиси за сравнително кратко време в смисленият ви живот не говорят добре за вас братя и вашите пътеводители!
Преди и сега съм пишел и в двата форума и мисля, че интернет е свободна зона и форумите са за взаимопомощ а не за избиване на комплекси, ако това пречи на някого тук, може да ми сложи перманентен бан!
За изцепките на Со е ясно вече даже и на баба ми, която е на 100г. примерно и не е нужно някой да се изживява, като съдник и да ми промива мозъка и да интригантства! Той е получил заслуженото си!
Единствения с достойна постъпка от всички предишни звезди с поредния си катарзис е Шеки!
Нека бившите звезди от този форум и техните пешки да не интригантстват и калят!
Вече е ясно на всеки какво е станало!
Аз никога не съм взимал каквато и да е посока, но аз лошо от Сотир не съм видял, но внимавам да не видя и това е достатъчно осъдително за всеки човек, когато другите подхождат със съмнение към него!
Към админа:
Моля не позволявайте чалгата и семейните войни да завладеят форума!
Аз съм Светослав Лулчев и никът ми във форума на Сотир е Svetlio.
Забравих да напиша, че почти всяка вечер казвам наздраве в бара.
Някой от тук да съм обидил? За да ме плюят хора преживяващи поредния си катарзис и хора с липса на изява в реалния живот, които са готови да делят дори интернет пространството?
Шеки, поздравявам те!
Поздрави,
Светослав Лулчев
П.П.
Специално за братята и интригантите си сложих моята снимка.
Същата ми е и в другия форум, да няма съмнения!!!
:lol:
Последна промяна от Svetlio на нед яну 11, 2015 9:57 pm, променено общо 4 пъти.
Peugeot 407 2.2i ST 16V Sport
LPG Romano-Antonio

Upsurt - "Kolega" - YouTube
Не ме занимавай с глупости бе...

Потребителски аватар
Svet
генерал
генерал
Град: Габрово
Кара: Peugeot ЧОШ 2.0HDi 90к.с., Siemens ("недоразвит трактор") и ЗОТ същия мотор
Has thanked: 421 times
Been thanked: 343 times

Мнениеот Svet » нед яну 11, 2015 9:16 pm

От няколко дни текат някакви нездравословни течения. Считам, че ще е уместна забележката към администраторите да тушират и неутрализират надигащото се.

Трийте, бе, или ви липсва!
Умната!!!

Потребителски аватар
What
УС на Пежо Клуб
УС на Пежо Клуб
Град: Варна
Кара: Pug 206sw 1,4i
Has thanked: 255 times
Been thanked: 807 times
Контакти:

Мнениеот What » нед яну 11, 2015 9:23 pm

Нищо няма да се трие, но това не означава, че ще се толерират едни за сметка на други! Ако има нещо да се пише за ...айде, за Сариев, да се пише. Безсмислено чесане на клавиатури - на друго място.
Един форум - Един клуб - Една цел

Потребителски аватар
Svet
генерал
генерал
Град: Габрово
Кара: Peugeot ЧОШ 2.0HDi 90к.с., Siemens ("недоразвит трактор") и ЗОТ същия мотор
Has thanked: 421 times
Been thanked: 343 times

Мнениеот Svet » нед яну 11, 2015 9:29 pm

Васко, прочети се сам и пак да кажа - махни излишното.
Една извадка:
civilen написа:Що бре. Тя одавна е наспамена :) муахахахах. Сега и ти се включи в спама. Била тя Изаура или не LOL.

- това ценно ли ти е?
Умната!!!

Потребителски аватар
What
УС на Пежо Клуб
УС на Пежо Клуб
Град: Варна
Кара: Pug 206sw 1,4i
Has thanked: 255 times
Been thanked: 807 times
Контакти:

Мнениеот What » нед яну 11, 2015 9:41 pm

Ок, ако не съм бил съвсем ясен - с писането "на кило" бяхме дотук! Ако някой има да казва нещо по темата - "микрофона е ваш". Закачки с други бивши, настоящи или бъдещи потребители ще ги трия.
Един форум - Един клуб - Една цел

Потребителски аватар
zlobich
сержант
сержант
Кара: Alfa Romeo 156 1.9 JTD 105hp
Has thanked: 136 times
Been thanked: 71 times

Мнениеот zlobich » нед яну 11, 2015 10:11 pm

И мислиш, че сотирчо ще влезне да пише ли? 2015 ще му е тегава, трябва да мисли от къде ще открадне пари? Той никога няма да влезне и да пише, така и направи в аквариума и за да не му развалям реномето на форума с неудобни въпроси сложи перманентен. В ситроенския форум се покри в дън земя, там, не може да трие и да банани, това е.
Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

Потребителски аватар
207RCup
КМЕТ
КМЕТ

Мнениеот 207RCup » нед яну 11, 2015 10:29 pm

Ако остане без форум и клуб ще се върне...

[Ръчно плетени хамаци

Потребителски аватар
pepy1
лейтенант
лейтенант
Кара: peugeot 306XR комби 1.9D66kw
Has thanked: 26 times
Been thanked: 157 times

Мнениеот pepy1 » нед яну 11, 2015 10:43 pm

Нека не бъдем пророци, а да бъдем по смирени.Разбирам, че Ви е засегнал доста, но както пее Алла Пугачова "жизнь не возможна повернуть назад" каквото станало станало, кобрата казва "продължаваме напред" та така. :)
Последна промяна от pepy1 на нед яну 11, 2015 10:46 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Yan
ПОЧЕТЕН ЧЛЕН НА КЛУБА
ПОЧЕТЕН ЧЛЕН НА КЛУБА

Мнениеот Yan » нед яну 11, 2015 10:46 pm

Петьо (206RCup), по-добре e Сариев да не се опитва да се връща, дори и да остане сам със съпругата си в аквариума. Предполагам, че нови никове лесно се генерират, и не би имало пролем да си вика наздраве сам на себе си с различни, регистрирани от него самия, никове и цветове. Всъщност давам му идея, ако съвсем го закъса.

Светльо. приятно ми бе да прочета Вашата позиция, не разбрах само кои са двамата братя (но може би пък и не е важно това).

Потребителски аватар
207RCup
КМЕТ
КМЕТ

Мнениеот 207RCup » нед яну 11, 2015 10:50 pm

Ян (Yan), прав си... но и не си прав. Все пак не може сам да си плати членски внос и да го потътри на някъде :mrgreen:

[Ръчно плетени хамаци

Потребителски аватар
Yan
ПОЧЕТЕН ЧЛЕН НА КЛУБА
ПОЧЕТЕН ЧЛЕН НА КЛУБА

Мнениеот Yan » нед яну 11, 2015 10:54 pm

Той все ще намери начин да омае някого (в това е специалист, наистина) да скокне в аквариума за да направи поне опит да смъкне некой лев от него/ нея. По навик е длъжен да опита :)

Потребителски аватар
207RCup
КМЕТ
КМЕТ

Мнениеот 207RCup » нед яну 11, 2015 10:58 pm

Да е жив и здрав.

Надявам се поне аз доказах кой съм и най- важното! Не уроних престижа и името на Васко /What/.

За неговата непоклатима подкрепа му благодаря :ibree: . Просто истински приятел! Ако се наложи и в пръстта бих ти ремонтирал колата Васе- отново :biri: :biri:

[Ръчно плетени хамаци

Върни се в “Основен / общ”