сервиз пежо пловдив

stanislavdimov
редник
редник
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

сервиз пежо пловдив

Мнениеот stanislavdimov » съб май 23, 2009 9:21 am

колеги реших да се вълзползвам от услугата на сервиза за диагностига. Внимавайте - според мен се отнасят изключително некоректно! Първо - вкарват ти колата и не ти дават да видиш какво правят по нея - това няма проблем - но после ми изнесоха един списък - клаксона не работил, 2 семиринги и една тапа били изпускали, лява биалета за смяна - накладкити били износени - /не включвам ком -знам че като включа митача на лява и завия нормално се изключва и включва десен мигач - това го знам и не бих го сменил неудобството срещу 601лв/. Показаха цените само на материалите- викам си отивам в друг сервиз -отидох в Формулата - и ИЗНЕНАДА - клаксона си знаех че работи - не била лява, а дясна биалета, накладките са почети нови - но дисковете и то предните си бяха отишли -семерингите естествено си държаха и нямаше следи от изтичане - е разлика в цената САМО на материалити няма да пиша -сами се сещата.Така че бъдете нащрек като ви казват какво Ви е развалено по колата там - дори не бих си направил труда да сметна на колко биха ми възлезнали загубите, ако бях се доверил на сервиза!

Потребителски аватар
Sava_
редник
редник
Град: Малага(Испания)

Re: сервиз пежо пловдив

Мнениеот Sava_ » съб май 23, 2009 10:24 am

Къде се намира този сервиз?

Потребителски аватар
Bojo307
редник
редник
Град: Пловдив
Кара: Пожо 307 1.6 16V OXYGO

Мнениеот Bojo307 » съб май 23, 2009 2:43 pm

Явно говори за СФА на Карловско шосе
Кефа няма цена!

stanislavdimov
редник
редник

Мнениеот stanislavdimov » нед май 24, 2009 9:21 am

да на карловско шосе - има ли друг представителен сервиз на пежо в пловдив?

Потребителски аватар
What
УС на Пежо Клуб
УС на Пежо Клуб
Град: Варна
Кара: Pug 206sw 1,4i; Pug 306 1,6i
Has thanked: 248 times
Been thanked: 676 times

Мнениеот What » нед май 24, 2009 9:30 am

Ами колега, не сме длъжни да знаем колко представителни сервиза има в Пловдив. :idea: Ако си беше пуснал темата в Пловдив едва ли някой щеше да те пита "къде и в кой точно сервиз"
Един форум - Един клуб - Една цел

Потребителски аватар
vaskoni
генерал
генерал
Град: Балчик % Сливен
Кара: лагерна количка
Has thanked: 63 times
Been thanked: 9 times

Мнениеот vaskoni » нед май 24, 2009 9:36 am

http://www.peugeot.bg/?page=contacts&id=5 :mrgreen: ул. Васил Левски 143
ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!
Улични гонки с луксозни коли
http://vbox7.com/play:d37fa9e9e4

stanislavdimov
редник
редник

Мнениеот stanislavdimov » нед май 24, 2009 11:52 am

What написа:Ами колега... Ако си беше пуснал темата в Пловдив едва ли някой щеше да те пита "къде и в к.ой точно сервиз"

What защо спамиш??? :spam: Писъл съм в темата, че е за Пловдив, разбира се ако можеш за четеш на български!
Колкото до дали са направили правописна грешка -незнам, но си мисля, че не е позволено да правят грешки -когато става въпрос за живота на хората - знам, че някои не се притесняват и да им добавят с една нула накрая -след като това не ви прави впечатление си е за вас. Аз държа да са коректни с мен, след като си плащам.

Потребителски аватар
tnikolov
сержант
сержант
Град: out there
Кара: Astra H 1.9 cdti
Has thanked: 35 times
Been thanked: 72 times

Мнениеот tnikolov » нед май 24, 2009 5:03 pm

Не се нерви другарче, тези агресивните, които нападат недоволните собственици на автомобили просто работят в тези магазини и не приемат критики. Цяла тема изтриха в кът СФА, когато се появих 2-3 критики :bravo:

stanislavdimov
редник
редник

Мнениеот stanislavdimov » нед май 24, 2009 6:04 pm

благодаря ти ! просто нищо лично -става въпрос за човешки живот, иначе не бих повдигнал въпроса -тях в сервиза изобщо не ги интерисува това -гледат на нас като подвижни пари-това ме възмущава

Потребителски аватар
Sava_
редник
редник
Град: Малага(Испания)

Мнениеот Sava_ » нед май 24, 2009 8:21 pm

stanislavdimov написа:гледат на нас като подвижни пари-това ме възмущава

Така е. А и криза е все пак, така и така си им влезнал в сервиза поне да оставиш и на касата нещо

stanislavdimov
редник
редник

Мнениеот stanislavdimov » пет юни 05, 2009 9:06 pm

благодаря но аз парите не ги намирам на пътя а си ги заработвам. Основното за което отидоп в СФА беши климатика , че не изстудяваше - казаха ми че изпарителя си е отишъл и ако го напълнят след - 2-3 дена няма да има нещо и ми предложиха да го заменят срещу скромната сума от 960лв с нов е цена без труда - аз не бях сигурен досега дали е здрав или си е отишъл. Е, сега вече знам -здрав си е изпарителя - защо мисля че ме ИЗЛЪГАХА - ами закарах тогава /е преди месец вече/ колата в един сервиз за климатици и ми казаха че има около 300гр в системата и могат да я напълнят до 500 и няколго -там колкото пишело по каталог и да отида след месец да видят дали се е изгубило нещо и колко - е за месец си е толкова колкото си заредиха -така че сега и за изпарителя знам че ме излъгаха и щях да се мина поне с 1000лв. - е благодаря Ви хора от СФА!!!

metometo
полковник
полковник
Град: пловдив
Кара: 306"98 и 206"01
Has thanked: 44 times
Been thanked: 35 times
Контакти:

Мнениеот metometo » пет юни 05, 2009 9:55 pm

Яко лашкат в фирмените сервизи и си е така, обикновено всеки има некъф интерес да те врътне, я тоз които продава частите да земе процента, я тези които вземат процент от оборота, я някои монтиор.........
Навсякъде е така, просто в оторизираните представителства слагат оригинални части и работят по разценки за нови коли, и си поемат гаранцията, и не ги интересуват много много какво пишат за тях по форумите от хора с коли по над 4, 5 години, просто са те набедили и това си е,разчитат на големите фирми и корпоративните си клиенти, на които се представят само фактури без много много обяснение какво що, а такива като теб не ги отразяват и им се присмиват,, което е много много жалко и под човешкото достоинство, при положение че едва ли служител на сервиза би си купил радиатор за климатика за 1000 лева, колкото и гаранция да му дават.
Не са единствени,сервизи бол, магазини също, така че хич да не ти пука. :biri: :biri: :biri: , и на мене са ми ги обеснявали тея за една реика за 1700 лева, ама си земах два накраиника за 40 лева и се оправи реиката.....

Върни се в “307”