Peugeot Клуб БЪЛГАРИЯ

Форум на Пежо Клуб България
Дата и час: Сря Окт 01, 2014 1:10 pm

Автобояджийски сервиз

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Дупките в София - решение
МнениеПубликувано на: Вто Фев 17, 2009 1:53 pm 
редник
редник

Кара: 106 xsi audi 80 Avant TDI
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time
Здравейте! Искам да дам едно предложение за подобряване положението по пътищата в София, а то е на телефон 987-55-55 - Столичен инспекторат. Всички граждани могат да дават свойте сигнали за дупките и нередностите по пътищата в София. В Западна Европа има много развито гражданско общество и всеки гражданин звъни за най-малкото, а тук на никой не му ПУКА за НИЩО, което е много жалко за нас като БЪЛГАРИ и Софиянци. Лично аз съм "поправил" над 30 дупки и 2 улици от лятото насам само с обаждане на тел. 987-55-55 и смея да твърдя, че съм много доволен, но за съжаление един човек не може да се справи с всички дупки в София. Молбата ми е ако може да има по-голяма медийна информираност и активност и телефон 9875555 да се анонсира , за да може всички граждани да алармират за дупките в София и да направим столицата по добро място за живеене. Само тогава успехът и напредакът са гарантирани за София.ПРОВЕРЕНО И ГАРАНТИРАНО САМО НА 9875555-СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ!!! САМО НЕГО!!!Предварително благодаря за разбирането и помоща ви!!! ТОЗИ ТЕЛЕФОН Е ЗА ВСЯКАКВИ НЕРЕДНОСТИ И АНОМАЛИИ В СОФИЯ!!!! ХОРАТА ТРЯБВА ДА ЗВЪНЯТ И ДА ДАВАТ СИГНАЛИ ЗА ВСИЧКИ НАРУШЕНИЯ И НЕРЕДНОСТИ ПО СОФИЙСКИТЕ УЛИЦИ И КВАРТАЛИ!!!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Дупките в София - решение
МнениеПубликувано на: Вто Фев 17, 2009 2:54 pm 
редник
редник
Аватар

Кара: 405 GRi '90
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0 time
Град: София
Върши работа, така ли? Това може би е най-добрата новина, която съм чувал напоследък. Ще си запиша номера, и ще се включа към алармирането за нередности. Дано наистина има полза. :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 17, 2009 11:05 pm 
генерал
генерал
Аватар

Кара: 406 2.0 hdi 110hp 2000г. / PB****KM
Has thanked: 25 times
Been thanked: 45 times
Град: Асеновград
Еми то по тая логика трябва да взема хендсфрито при всяко излизане с колата и докато шофирам по нашите български пътища постонно да съм във връзка с въпросния телефон и през две секунди да им казвам, че съм видял дупка. То и без да им казвам ще е достатъчно като чуят как говоря за майките им след поредното издрънчаване на таблото.. Е колата я имам от 1 месец и за две седмици нашите пътища успяха да и разкажат играта на предницата. Така че за мен тези телефони са голяма простотия и са пуснати само и само да се направят пред европейския съюз ( най-вече ) че едва ли не, гледаш ли, че и ние имаме подобни телефони за оплакванията на гражданите. Те все пак сляпи ли са, за да немога да видят, че през два метра има дупка, а повечето, от които са способни не само да ти разбият колата, а и да те изхвърлят от пътя :psuwaj: И след това полицаите да дойдат да ти натряскат акт, че си карал с "несъобразена скорост с пътната обстановка"... :psuwaj: Как веднъж данъците не забравят да ги вземат ...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 18, 2009 1:01 am 
генерал
генерал
Аватар

Кара: Peugeot 205 1,6 GTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 86 times
Леле тия колко са зле, дупките по телефона ще ги търсим, да не живеем в Монте Kарло та чак линия отворили все едно са кът.А на този телефон ако му се даде гласност ще блокира за минути

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 18, 2009 11:36 am 
редник
редник
Аватар

Кара: Peugeot 307, 2.0 HDI 16v
Град: Казанлък/София
Де да имаше един такъв телефон за Казанлък и региона, че тука сме много зле с тези неща. Повярвайте в София сте цвете за мирисане. :?
Тука на една отсечка от 100-200м има толкова много дупки, че трудно могат да се преброят. Дори и централната улица не е оправена добре. В Казанлък използват асфалт само преди ремонт на тръбите отдолу. Зарадваш се, оправят една улица в година и след 1 месец е изорана. :plach: А пред къщата на кмета огледало - както трябва да е. :psuwaj: :psuwaj: :psuwaj:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Фев 19, 2009 7:21 pm 
сержант
сержант
Аватар

Кара: 605srti/k-k.и 607 2,2бензин
Been thanked: 6 times
Град: казанлък
Такъв кмет сте си избрали,че и об.съвет с председатеЛ.Иначе Софиянци са с пъти пред нас-учудващо,но много по-коректни и възпитани от нас.Вече т.нар.нахални софиянци ги има само в провинцията!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 21, 2009 1:24 pm 
генерал
генерал

Кара: Peugeot 307 HDI
Been thanked: 6 times
Колега, тоя номер и възможността да се обадиш са вече стара инфо ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Фев 22, 2009 12:48 pm 
редник
редник
Аватар

Кара: Peugeot 206 1.1i TU1JP 1999
Been thanked: 1 time
Телефона е стар, но наистина върши работа.
Тук съм писал за него: http://www.peugeotclub.info/forum/viewtopic.php?f=5&t=31873&p=367245&hilit=5555#p367245

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 23, 2009 2:24 am 
генерал
генерал
Аватар

Кара: на нафта:406 2.0HDI ; и електрическо колело 1200W/48V
Has thanked: 314 times
Been thanked: 181 times
Град: След Околовръстното (на София)
Тодор написа:
Еми то по тая логика трябва да взема хендсфрито при всяко излизане с колата и докато шофирам по нашите български пътища постонно да съм във връзка с въпросния телефон и през две секунди да им казвам, че съм видял дупка....

Колега, не знам в РВ как е, но в София някои дупки се появяват за 24 часа, особено сега, в зимните месеци.
И тъй като пътните служби или който там се грижи за пътя , не са слънце,за да огреят навсякъде и да видят къде има нужда от кръпка, малко гражданска съвест не е излишна. :biri:

Зайо Байо написа: "За мен е важно като си видиш колата всяка сутрин да ти става гот на душата; като седнеш вътре да ти е комфортно и удобно; като тръгнеш да пътуваш да вози меко, но стабилно; като я настъпиш да върви, не да се чуди; Абе въобще като я зърнеш да получаваш душевен оргазъм."
Истинският професионалист отдава на работата 100% от себе си : 12% в понеделник; 23% във вторник; 40% в сряда; 20% в четвъртък; 5% в петък

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 23, 2009 10:59 am 
генерал
генерал
Аватар

Кара: 406 2.0 hdi 110hp 2000г. / PB****KM
Has thanked: 25 times
Been thanked: 45 times
Град: Асеновград
Разбирам за гражданската съвест и не съм против нея, обаче точно това ми се струва замазване на очите на някой. Ясно ми е за 24 часовите дупки ами за тия, които стоят от месеци и то на главни булеварди и тях ли са ги пропуснали и не са ги видяли. Не говоря само за междублоковите пътища, а погледнете първокласните на какво приличат ... ама за това съм писал вече в друга тема. :mehehe: :biri:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 23, 2009 12:11 pm 
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Аватар

Кара: La perle noire... 4007 Hard Rock 2.4E auto & 2 x Mitsubishi Pajero 3.0 & 3.5 V6 ...
Has thanked: 565 times
Been thanked: 342 times
Постът ми е малко офтопик: Направи ми впечатление как в т.нар. провинция хората се грижат за пътищата си ... искам да кажа специално за разчистването от снега ... София има определено да се учи на някои неща например от Севлиево ... В този смисъл - лошо няма да ръчкаме Софийска община да оправя дупки :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 23, 2009 12:21 pm 
редник
редник
Аватар

Кара: Peugeot 307, 2.0 HDI 16v
Град: Казанлък/София
И от мен малко офтопик: Някой минавал ли е скоро по пътя Казанлък село Габарево. Има дупки, които са около 40-50см дълбоки. Има малки язовирчета. Сигурно ако се огледате и жаби може да видите да квакат наоколо. На кой да се оплача? Телефон никой не ни е оставил. :plach: :plach: :plach: А става дума за Подбалканския път. :plach: :plach: :plach:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 23, 2009 12:38 pm 
ЧЛЕН НА КЛУБА
ЧЛЕН НА КЛУБА
Аватар

Кара: La perle noire... 4007 Hard Rock 2.4E auto & 2 x Mitsubishi Pajero 3.0 & 3.5 V6 ...
Has thanked: 565 times
Been thanked: 342 times
Драго, ... ужас ... подбалканския е един изключително живописен маршрут според мен ... особено откак не се използва толкова масово заради наличието на магистрали ... но винаги когато се наканя да мина от там се замислям в какво ли състояние е ... и все се "чупи" пущината. Предполагам, че съчувствия няма да помогнат и отивам да ровя къде наистина би могъл да се обадиш

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 23, 2009 11:14 pm 
генерал
генерал
Аватар

Кара: Бабамобил
Has thanked: 370 times
Been thanked: 557 times
Град: Люлин до Перник!
Утре ще се обадя.На Бъкстон някакви идиоти изкопаха едно кратерище насред улицата.
Вече писах на Господари на ефира.

Цитат:
Баба е Баба, не е жена! :idea: Или поне не просто жена!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2009 11:54 pm 
сержант
сержант
Аватар

Кара: Subaru Impreza WRX /306XS 1.9 Mi16 EX ;(
Has thanked: 48 times
Been thanked: 9 times
На края да ни дадът по един валяк и асфалт и да си ги праим ние. :mrgreen:

ifcho написа:
...306 първа фаза, защото напрактика е 205 S2 и всичко проблемно в предишния модел е изчистено, без да се добавят нови и непознати технологии или решения :kodapraish:

Turbo: The Replacement For Displacement! :)

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2009 12:16 am 
генерал
генерал
Аватар

Кара: Peugeot 605 SV 3.0 / СА 4209 АВ, Fiat Ulysse 2.0 TE
Been thanked: 5 times
Ей, хора... той тоя телефон го има поне от 1 година. На електронното табло на Цариградско шосе вечер винаги свети надписа "За нередности на пътя тел. 987-55-55". И файдата както забелязвате е 0.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 23, 2009 7:51 pm 
сержант
сержант
Аватар

Кара: 406 HDI 2.0 90hp
Has thanked: 4 times
Аз лично не съм звънял, но съм чувал от първа ръка,че наистина има ефект.
В смисъл: човек звъни и дупката наистина се оправя.
Наистина би трябвало да не ни е работа това,но все е нещо. Аз мисля да се обадя скоро за 2 ями, които всеки път ти заобикалям около нас и дано ги оправят :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Мар 24, 2009 1:00 am 
генерал
генерал
Аватар

Кара: на нафта:406 2.0HDI ; и електрическо колело 1200W/48V
Has thanked: 314 times
Been thanked: 181 times
Град: След Околовръстното (на София)
Телефона ако върши работа, явно е само за София.
Вече 3-ти път се обаждам за една поредица от дупки, намираща се на Симеоновско шосе, само че над Околовръстното- преди Симеоново. Същите тия дупки са резултат от "възстановяването" на настилката след газифицирането на квартала. :umri:

Зайо Байо написа: "За мен е важно като си видиш колата всяка сутрин да ти става гот на душата; като седнеш вътре да ти е комфортно и удобно; като тръгнеш да пътуваш да вози меко, но стабилно; като я настъпиш да върви, не да се чуди; Абе въобще като я зърнеш да получаваш душевен оргазъм."
Истинският професионалист отдава на работата 100% от себе си : 12% в понеделник; 23% във вторник; 40% в сряда; 20% в четвъртък; 5% в петък

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Мар 31, 2009 12:07 pm 
УС на Пежо Клуб
УС на Пежо Клуб
Аватар

Кара: 407 2.0HDI,16V-BV6
Has thanked: 4147 times
Been thanked: 4192 times
А дали някъде в чужбината е възможна появата на подобен сайт: http://dupka.net/news.php ?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Май 21, 2009 8:43 am 
полковник
полковник
Аватар

Кара: 306 1.9 дТ
Been thanked: 7 times
подобен вид аномалиии-ки могат само в БГ да се появят.. и не е нужно да откриват "гореща линия" а просто да по-пре-асфалтират всички улици!!! :udri: :plach: :evalata:

в люлин точно преди КФС има една огромна вдлабнатина която се получи след поредния ремонт и е точно на пътя.. всички шофьори я заобикалят в насрещното движение.. вече година.. от което понякога се получават неприятни случки или с :cop: или с ПТП /все пак говорим за БУЛЕВАРД... (Дж.Неру).. по които се движат и тролеййййй,не малка кв.-на уличка :udri: ще се обадя днес да видим какво ще направят :shock:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Автобояджийски сервиз

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]