Сериозен застрахователен казус - моля за съдействие

Потребителски аватар
vladimir8507
редник
редник
Кара: Peugeot 406 2.0 06/1998
Been thanked: 1 time

Re: Сериозен застрахователен казус - моля за съдействие

Мнениеот vladimir8507 » чет фев 25, 2010 6:27 pm

Благодаря на всички за информацията и желанието да помогнат :ibree:

Пределно ми е ясно, че по документи аз съм най-черния престъпник на пътя и нищо не мога да направя. Искам да получа обаче информация, за какво точно ще ги дам тия 400лв, при условие че шибания му мотопед не струва сигурно целия толкова. От цялата работа, беше леко одраскан, с едно счупено огледало. Нищо не му пречи на келеша, да му е играл после два чука и да си го е оправил целия.

Внесох запитване в офис на застрахователя, което беше заведено с входящ номер. Очаквам отговор. До съд едва ли ще стигна... нито имам време да се занимавам, нито смятам, че ще спечеля дело.... По-скоро ще се опитам да се оправя по "другия начин". Ако и така не успея, ще им платя 407.35лв минус 139лв (сумата за самата застраховка).

Нещо много ми е накипяло обаче и като нищо да отида да му строша главата на онова копеленце, та да ме запомни за цял живот.

Потребителски аватар
Yan
ПОЧЕТЕН ЧЛЕН НА КЛУБА
ПОЧЕТЕН ЧЛЕН НА КЛУБА
Град: София
Кара: VW Passat B7 DSG6, Citroen C4 и Peugeot 207 (1.6, 110 PS)
Has thanked: 5521 times
Been thanked: 2882 times

Мнениеот Yan » чет фев 25, 2010 7:14 pm

vladimir8507 написа:...
Нещо много ми е накипяло обаче и като нищо да отида да му строша главата на онова копеленце, та да ме запомни за цял живот.

И аз ще дойда с теб:) :biri:

Потребителски аватар
angelhs
редник
редник
Кара: Peugeot 306 Premium 1.4mi
Been thanked: 7 times

Мнениеот angelhs » чет фев 25, 2010 7:35 pm

Изпрати му на този келеш "нежелан събеседник" да го убеди,че той е виновен и да си промени показанията пред кат.Другият вариант е да заявиш пред кат,че си бил заплашван от келеша,че ако не си признаеш ще ти потроши колата и ти си се уплашил и затова си признал че си го закачил ,а в действителност той е паднал сам защото се е обърнал за момент назад.Грешка е,че си се признал за виновен.Когато един комшия закачи лъва и аз му казах да си признае в кат той каза-докажи,че съм аз.Заявих го в кат но те ме убедиха,че ако пусна жалба те щели да го извикат и той той щял да откаже.Ще му скроим шапка ама трябва да мине време. :?

Върни се в “Застраховки!”